Jump to content
Dogomania

Lordette


Sebastian

Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...  

12 members have voted

  1. 1. Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...



Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[IMG]http://images50.fotosik.pl/17/e8c90c3e7dd949c2.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/17/2a3f4c87757911c2.jpg[/IMG]
[IMG]http://images48.fotosik.pl/17/34213cadac1b91ec.jpg[/IMG]


Z pozdrowieniami dla tatuśka Zuzolka, przesyłamy wiadomość:lol::multi:

W dniu 01.10.2008 około godz 13 przyszła na świat parka czarnych staffików w Family Buldozer.


[B]Szczenięta są czyste po kątem L2HGA [/B]

[I]ps.Babcia szczerze zadowolona, dumna i blada:multi::eviltong:[/I]


Pozdrawiamy.Family Buldożer.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Witam wszystkich! Bardzo, bardzo dziękuję za miłe słowa:Rose: jak rozumiem skierowane także do Zuzolka ;)nie do mnie:eviltong:, cieszę się że maluszki się podobają! Mnie podobają się bardzo:loveu:, ale wiadomo...niczego nie udaję, najpiękniejsze bo po moim piesku!:multi::multi:
Myślę, że parka będzie godnie reprezentowac Polskie pogłowie Staffordshire Bullterriera, hodowli Family Buldożer i mojego psa MAGNETIC BOY BULDOŻER:multi:
Mam nadzieję że w niedługim czasie będę miał trochę więcej czasu i dostęp do świata internetu to wstawię troszkę zdjęc małych bąbli, puki co czekam na fotki z hodowli FAMILY BULDOŻER.;)


u mnie praca,praca,praca...:shake:


Mam już pewną wiadomośc w sprawie mojego przydomka, jak wcześniej pisałem LORDETTE!:multi:


Myślę że do tej pory , przez dobrze ponad dwa lata godnie reprezentowałem barwy hodowli BULDOŻER, teraz nadchodzi czas na promocję własnego przydomka, i mam nadzieję, że w przyszłości również realizacji własnych marzeń związanych z LORDETTE.


Do spotkania za jakiś czas, pozdrawiam-hodowla LORDETTE.;)

Family Buldożer i HUN Gratuluję serdecznie!
Doświadczenie ,lata pracy, mówią same za siebie:evil_lol::multi:

Nio i ten rep...;):lol:zawsze mówiłem że to mój mały Polski King;)[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Jedną z najpiękniejszych rzeczy na świecie jest posiadanie pasji i możliwość jej realizacji. Sebo, bardzo się cieszę Twoimi sukcesami wystawowymi, a już niedługo na pewno dołączą do nich także i sukcesy hodowlane, za co mocno trzymam kciuki! Bardzo ładny masz przydomek, taki szlachetny i arystokratyczny...Szczenięta z tym przydomkiem też na pewno będą właśnie takie, w końcu będą kontynuować ród Buldożerów!
Życzę Ci samych sukcesów i niecierpliwie czekam na fotki i relacje z ringów i kryć!
Hunowie i Buldożery-pięknie dziękuję za pozdrowionka i odwazjemniam! Całuję, sciskam moooocno i zapraszam do mojej galeryjki na naszej-klasie! Tu na dogogalerii też dodałam ostatnio 3 fotki:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='hun']WITAMY W SZEREGACH POLSKICH HODOWCÓW - :multi::evil_lol::loveu::crazyeye::multi:

Family Buldożer[/quote]

A więc witam;)cieszę się, że to właśnie z Waszych ust dotarło pierwsze przywitanie:oops:;):multi:Jest mi niezmiernie miło:loveu:

Jak tylko będę miał możliwośc to pstryknę trochę fotek Zuzolowym bąbelkom i wstawię na nasz temacik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wejherstaff'][B][URL="http://www.lordette.bloog.pl/"]www.lordette.bloog.pl[/URL]

Zapowiada się interesująco ;)
Z niecierpliwością czekam na treść :p
[/B][/quote]


[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=Red][B]Sebastian ...wejście macie :cool2: tak trzymać ;)[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Wejherstaff, Agnethka, Alicjo:loveu:mam nadzieję ,że będzie można znalezc na stronie interesujące informacje, postaram sie nie dublowac powszechnych juz wpisów pisząc swoimi slowani i podpisujac sie jako autor;):lol: postaram się wniesc cos naprawde od siebie;)ale czas pokarze:evil_lol:
Pozdrawiam Was serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...