Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc dla Labradorki ze szczeniakami


Justyna19

Recommended Posts

Witam piszę na tym forum 2 raz.Pierwszy raz Państwo Pomogli liczę,że i tym razem uda się pomóc.Otóż Znalazłam błąkającą się na ulicy przeuroczą labradorkę wiek około 3.5roku.Przygarnęłam ją do siebie,mając już swojego psa.Labradorka okazałą się ciężarną suczką.Urodziła 3 czerwca 2011roku 6 ślicznych szczeniąt.Niestety nie stać mnie na odchowanie,zaszczepienie,odrobaczenie tych psiaków.Labradorka ma już mało pokarmu i muszę je dokarmiać kaszką i mlekiem.Do tego dochodzi 2 problem wynajmuje mieszkanie a Labradorka ma prawdopodobnie coś z cewnikiem.Siusia mi w domu i na dodatek mocno śmierdzi jej mocz.Nie chcę jej wydawać czy oddać do schroniska bo jest kochanym psem nosi mi zakupy klucze i wykonuje podstawowe komendy.Próbowałam odnalezć jej rodzinę lub inny dom ale nikt się nie odezwał.Chciała bym ją zatrzymać ale z mojej pensji 1300zł opłacam mieszkanie w Swarzędzu a mieszkam z chorą mama.Nie lubię się prosić ale szkoda mi psa by się zmarnował w schronisku i chciała bym ją wyleczyć.Prosiła bym o jaką kolwiek pomoc dla labradorki jak i jej maluszków.Bardzo proszę ludzi o pomoc nie chcę jej wydawać a dla małych mam już domy ale muszę być przy mamie do 8tygodnie.Pozdrawiam Justyna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam. tak się składa, że miałam tę 'nieprzyjemność' poznać Panią Justynę. Troszkę fakty zaprezentowane przez tą Panią nie pokrywają się z sytuacją faktycznie występującą, dlatego pozwalam sobie na komentarz. Otóż labradorka o której mowa jest własnością Pani Justyny, przynajmniej ona tak twierdziła, kiedy w kwietniu przyjechała z suczką do mnie i mojego psa w celu pokrycia suki. Wówczas jak stwierdziła dopuszcza suczkę, bo ma nadzieję, że zmądrzeje. Wraz z partnerem sprawiali wrażenie ludzi miłych i kochających pieski, dlatego też dopuściliśmy naszego psa do ich suczki. Nieprawdą zatem wydaje się być fakt, iż Pani Justyna znalazła "zabłąkaną ciężarną suczkę"!
Ponadto czuję się w obowiązku przestrzec wszystkich, którzy mogliby 'się dać nabrać' na prośby tej Pani. Jako właściciele psa mieliśmy otrzymać od tych Państwa gotówkę w wysokości średniej ceny 1 szczenięcia, ewentualnie 1 szczenię. Jako że, Pani Justyna jak i Pan Tomek przestali utrzymywać z nami kontakt, a wręcz go unikali postanowiliśmy odwiedzić tych Państwa w celu odbioru szczenięcia. I w tym przypadku nie zostaliśmy gościnnie przyjęci jak oferuje się Pani Justyna w postach wyżej. Skończyło się na wizycie policji, a my zmuszeni jesteśmy do złożenia wniosku z powództwa cywilnego. Tak się kończy współpraca z tym Państwem. Mam wrażenie, że głównie celem ich działania jest pozyskiwanie środków pieniężnych, a już na samym końcu liczy się dobro zwierząt.
Na obalenie jeszcze troski tej Pani o dobro psiaczków (Pani Justyna twierdzi, że musi trzymać pieski do 8 tygodnia) wspomnę, że próbując zdobyć dowody na nieuczciwość tych Państwa podałam się za osobę chcącą zakupić pieska. Dostałam informację - [I]cytat:" [/I][I][COLOR=black][FONT=&quot]naj puzniej odbiur do 15 lipca , potem jedziemy na wakacje".
[/FONT][/COLOR][/I][COLOR=black][FONT=&quot]Dalszą ocenę zachowania tej Pani pozostawiamy Państwu.[/FONT][/COLOR][I][COLOR=black][FONT=&quot]
[/FONT][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam piszę tutaj,gdyż chciała bym się wytłumaczyć,bo widzę że zaistniała nie miła atmosfera na Moim profilu.Otóż Ja,żadnego Labradora na dodatek z małymi nie miałam!!!!!Ktoś wkradł się na Moje konto złamał hasło i wypisywał jakieś bzdury,które były nie prawdziwe.Nie wiem jak miałam to usunąć dla tego pobazgroliłam,bo nie wiem jak się usuwa.Sprawa trafiła na policję,bo ja tego nie popuszczę bo ktoś kto się dobrze bawił zepsuł Mi na tej stronie opinie!Nie mam zamiaru zmieniać kąta usuwać tego bo Ja nie mam nic do ukrycia!!!!Jeżeli Mi nie wierzycie zadzwońcie na 997 podam wam dane na pw i sami się przekonacie.Jedynie raz poprosiłam o pomoc dla Mojej suczki Chow Chow i to tylko raz za co jestem dozgonnie wdzięczna,że ją otrzymałam.Nie będe przepraszałą bo nie mam za co,przyznam że ktoś kto chciał Mnie upokorzyć to mu się udało-ale zapłaci za to.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...