Jump to content
Dogomania

Arden Moore- "Co twój pies próbuje ci powiedzieć?"


Szyna13222

Recommended Posts

Dzisiaj byłam w Empiku i jako że miałam dużo czasu zaczęłam przeglądać te wszystkie książki o zwierzętach , no i wyszukałam taką jak w tytule która wydała mi sie bardzo fajna po przeczytaniu "streszczenia" z tyłu okładki.
Czytał ktoś? Warto kupić? Chciałam ściągnąc darmowego e-booka z internetu ale niestety nic nie znalazłam.....
Podzielcie sie swoimi opiniami o tej książce :)

Link to comment
Share on other sites

kupiłam ją niedawno...
książka też na początku mnie zainteresowała...nie było zbędnych kolorowych obrazków(których nie lubię i zajmują tylko cenne kartki książek), tytuł książki wskazywał na coś mądrego, opis książki przyzwoity...

niestety książka po przeczytaniu strasznie mnie zawiodła. Nie dowiedziałam się kompletnie nic nowego. To albo społeczeństwo jest tak głupie, albo behawiorystka wcale nie jest nadzwyczajna i pisała tylko to co wie większość miłośników zwierząt.
Książka jest napisana na zasadzie pytań-odpowiedzi.
Pytania są czasami idiotyczne np.[B]" Mój husky ucieka kiedy mnie nie ma, czy to znaczy że daje mi do zrozumienia że mnie już nie lubi?"[/B]
no i moje ulubione pytanie [B]"śpię w łóżku z czterema dużymi psami, sama ledwo się mieszczę między nimi, każdy mój partner boi się takiego widoku, [COLOR=red]gdzie mam szukać przyszłego męża?"[/COLOR][/B]
pojęcia nie ma po kij takie pytanie jest kierowane do PSIEJ behawiorystki, ale podziwiam ją za to że w ogóle odpowiedziała:)

Książka dobra jedynie dla osób, które dopiero wchodzą w tajniki psiej psychologii...ale ktoś kto już coś liznął na ten temat, ta książka wg mnie to strata pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...