Jump to content
Dogomania

Gdynia 10.07.2011- KWPR


Kamila i Fado

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jamnicze']

[B]mucha[/B]_ chyba większość jak nie wszystkie ringi będą w hali, bo ta wystawa odbywa sie właśnie na terenie Targów i na potwierdzeniu mamy napisane hala nr 5.[/QUOTE]

Dzięki :) właśnie nie byłam do końca pewna, wolałam się upewnić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']Mam pytanie, wie może ktoś ile kosztuje wejście na wystawę?.[/QUOTE]

Z tego co kojarzę to na Karnawałową Wystawę były bilety po 5zł ulgowe , a 8zł normalne. To było w styczniu, więc nie ręczę za to co napisałam. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Zrobcie prosze zdjecia bejbikowi rasy Bedlington terrier ;) to nowy Bedli w Polsce, z bardzo dobrej hodowli z Niemiec ;)

jestem ciekawy jak sie jutro zaprezentuje ;)[/QUOTE]

Jeżeli zobaczę to od razu zrobię fotkę ! ;-)

Link to comment
Share on other sites

No i po wystawie :)
My dzisiaj zaliczyliśmy nasz debiut wystawowy ze szczeniakiem Bouvier des Flandres o imieniu Graff :) Pewnie przez to ze w tym samym terminie była światówka i krajowa w Nowym Targu byliśmy jedynymi przedstawicielami tej rasy :) Jak na debiut wypadliśmy chyba w miarę dobrze chociaż trema nas zżerała :)

Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwalę :)

Saidi, czyli LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - sunia rasy basenji:

dos.1, Zw, CWC, [B][COLOR=red]BOB[/COLOR][/B], [B][COLOR=red]BOG[/COLOR][/B][COLOR=red] !!! :multi:

[COLOR=black]Ma może ktoś fotki z finałów gr V?[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

owczarek niemiecki [COLOR=red]ODYS SANTANDER[/COLOR] [B]klasa użytkowa 1 dosk, cwc i 1miejsce BIS psów użytkowych[/B]
owczarek niemiecki [COLOR=red]FUX Lestes Poland[/COLOR] [COLOR=black][B]ZWYCIĘZCA RASY, BIS JUNIORÓW, ZWYCIĘZCA GR. I , VICE-BIS.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']To ja się pochwalę :)
Saidi, czyli LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - sunia rasy basenji:
dos.1, Zw, CWC, [B][COLOR=red]BOB[/COLOR][/B], [B][COLOR=red]BOG[/COLOR][/B][COLOR=red] !!! :multi:
[COLOR=black]Ma może ktoś fotki z finałów gr V?[/COLOR]
[/COLOR][/QUOTE]
Oj, żebym to ja miała takie szczeście....
Gratulacje!!!!!!!

[quote name='meeggi']owczarek niemiecki [COLOR=red]ODYS SANTANDER[/COLOR] [B]klasa użytkowa 1 dosk, cwc i 1miejsce BIS psów użytkowych[/B]
owczarek niemiecki [COLOR=red]FUX Lestes Poland[/COLOR] [COLOR=black][B]ZWYCIĘZCA RASY, BIS JUNIORÓW, ZWYCIĘZCA GR. I , VICE-BIS.[/B][/COLOR][/QUOTE]
Brawo!!!!

[quote name='PaniKapsla']My tylko z naszym młodym Bouvierem Graff Zadra Barbe Sale FCI dostaliśmy WO i najlepsze szczenie w rasie,a na BIS-ach juz nie zostaliśmy[/QUOTE]
Szkoda. Może jeszcze jedno oczko byście dostali?
Ale i tak gratulacje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wszystkim. Swoją drogą ciągle zostało mi w pamięci z wystawy... jak można zostawić w taki upał psy czy wgl zwierzęta w aucie. :angryy:
Ja mam ogólnie jakieś fotki z wystawy, do końca nie zostałam, bo na wystawie byłam tylko, bo była okazja, tak to przyjechałam by zwiedzić miasto.
Jednak zdjęcia wkleję być może jutro, bo raczej dziś nie dm rady.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...