Jump to content
Dogomania

Bast nie żyje


luka1

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']a i jeszcze tu jest bazarek z tekstami do ogłoszeń
poczytaj proszę, jakie fajne rzeczy dziewczyna pisze
jak uważasz, że warto to ja tam Basta dam i może mu jakiś piękny wierszyk albo inny wyciskacz łez wyprodukuje?
Ja już tam opłaciłam psiaki, Maja już w domu, więc mam wolne miejsce, więc jakbyś chciała, to podmienię Maję na Basta

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244364-TEKSTOWY-GRATIS!-Na-spłatę-długu-GSPZ-AMICUS-za-karmę-dla-200-zwierząt!-Do-30-06[/URL][/QUOTE]
Jutro lub pojutrze tam zajrzę i może zamówię coś dla Basta z pieniążkow, ktore przelałaś ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jutro lub pojutrze tam zajrzę i może zamówię coś dla Basta z pieniążkow, ktore przelałaś ?[/QUOTE]

Ale tam już nie trzeba nic opłacać, bo jeden opłacony psiak mi już odpadł, a dziewczyna jeszcze tekstu nie napisała :) - więc jest miejsce dla Basta właśnie całkiem bezpłatnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ale tam już nie trzeba nic opłacać, bo jeden opłacony psiak mi już odpadł, a dziewczyna jeszcze tekstu nie napisała :) - więc jest miejsce dla Basta właśnie całkiem bezpłatnie[/QUOTE]
Aha.. Chociaz ten tekst na tablicy (autorstwa chyba Luki1 ?) jest według mnie fajny ? Jak myślisz ? Wymieniałam go niedawno, wcześniej był inny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Aha.. Chociaz ten tekst na tablicy (autorstwa chyba Luki1 ?) jest według mnie fajny ? Jak myślisz ? Wymieniałam go niedawno, wcześniej był inny.[/QUOTE]

jest fajny. Po prostu szkoda mi, żeby się opłacony tekst zmarnował. A może się zawsze kiedyś w przyszłości przydać. A może przyniesie szczeście i nie będzie wcale potrzebny? Może jak nie dla Basta to dla innego psiaka? No szkoda mi to wolne miejsce stracić....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']jest fajny. Po prostu szkoda mi, żeby się opłacony tekst zmarnował. A może się zawsze kiedyś w przyszłości przydać. A może przyniesie szczeście i nie będzie wcale potrzebny? Może jak nie dla Basta to dla innego psiaka? No szkoda mi to wolne miejsce stracić....[/QUOTE]
Może niech się jeszcze inne Ciocie wypowiedzą: luka, sharka ? Bo jak już zapłacone to rzeczywiście szkoda. Do kiedy trzeba złożyć zamówienie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Tak patrzę na te rozliczenia i czy ja dobrze widzę, ze w marcu i kwietniu nie było wpłat za hotel? Czy źle patrzę?
Ten dług 2,5 tys to jest stan na maj, a teraz?[/QUOTE]
Zajrzałam i rzeczywiście w kwietniu i marcu nie ma zapisanych wpłat na hotel. Nie wiem czemu ? Chyba tylko luka1 może to wiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

z tego co wiem to cały czas jest opłata za hotel, dług jest stąd że prawie cały ciężar opłat ponosi luka i fundacja, jest kilku deklarowiczów i czasem bazarek, luka stara się i dwoi żeby w hotelu było wszystko uregulowane ale teraz chyba jest cienko z kaską :( Bastowi przytrafia się od czasu do czasu stan zapalny i musi brać leki

z rozliczeniem to luka wyjaśni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ale tam już nie trzeba nic opłacać, bo jeden opłacony psiak mi już odpadł, a dziewczyna jeszcze tekstu nie napisała :) - więc jest miejsce dla Basta właśnie całkiem bezpłatnie[/QUOTE]
Jakie informacje są potrzebne do zamówienia tekstu ? Może być tekst z aktualnego ogloszenia (ogłoszeń) ?

Link to comment
Share on other sites

No tak, przyłapałyście mnie - mam dług u Pani Małgosi. Niestety spadło na mnie trochę niespodziewanych wydatków między innymi połamana łapa kota Kolumba za 770,-, kilka nagłych sterylizacji, niespodziewanych wydatków związanych z DT dla kilku kotów i psów. Na domiar przestałam dostawać jedzonko od "Marsa". Zmuszona byłam kupować jedzenie - 400kg miesięcznie dla psów i ok 200kg dla kotów. To mnie zarżnęło.
Ale już zaczynam wychodzić na prostą i myślę, że w przyszłym tygodniu ureguluję cały dług u Małgosi. A potem spłacę naszą wetkę - zostawiam ja na koniec bo ona wie jakie wydatki sie na nas waliły i walą.
Dziś zmarła nasza kotka Kili. Była w "szpitalu" w Żyrardowie - już widzę ten rachunek. No ale chciałam kotusię ratować.Nie wyszło.:placz:
To saldo Basta chyba przestanę pisać, ono nie ma szansy na osiągnięcia zera. W tej chwili wszystkie rachunki Basta są płacone na bieżąco z pieniążków od Was i różnych "wycyganionych".

Link to comment
Share on other sites

Bazarki na Basta są nieustannie. Robi je nieustannie sharka, od czasu do czasu łolkiee coś spłodzi, ale sharka właściwie utrzymuje Basta. Mnie te bazarki jakoś ciężko idą zwłaszcza, ze nie mam czasu ich pilnować. Wolę sprzedać kawałek działki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Odświeżyłam ogłoszenie Basta na warszawa.pl. Zmieniłam tekst i fotki [URL]http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-dobrze_przypilnuje_domu_i_ogrodu_[/URL]

Ciociu Obieżyświat, uzgodniłam z Ciocią sharką aby pieniązki, które przekazałaś na kolejny miesiąc wyróżnienia Basta przekazać na jego utrzymanie. Zgadzasz się ?:lol:
No i czy możesz podesłać jeszcze Basta na ten bazarek z tekstami do ogłoszeń ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Odświeżyłam ogłoszenie Basta na warszawa.pl. Zmieniłam tekst i fotki [URL]http://www.warsza.pl/warszawa_ogloszenie/48726/bast_-dobrze_przypilnuje_domu_i_ogrodu_[/URL]

Ciociu Obieżyświat, uzgodniłam z Ciocią sharką aby pieniązki, które przekazałaś na kolejny miesiąc wyróżnienia Basta przekazać na jego utrzymanie. Zgadzasz się ?:lol:
No i czy możesz podesłać jeszcze Basta na ten bazarek z tekstami do ogłoszeń ?;)[/QUOTE]

no oczywiście że się zgadzam :)
i już Basta wysyłam :)

Link to comment
Share on other sites

Już wysłany :)
Jak się trochę ogarnę i wyślę dzieci na wakacje (dzięki Ci Panie Boże za dwie Babcie)
to poszukam fantow na bazarek, co prawda nigdy bazarku jeszcze nie robiłam więc nie wiem czy się uda, ale jak nie, to najwyżej poproszę kogoś, żeby mi zrobił :evil_lol:
Książki mam takie "chodliwe", trochę złota....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...