Jump to content
Dogomania

Clifford za TM ...


Neczka

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwoniam']:)

I teraz chyba zacznę się modlić...


[url]http://www.facebook.com/events/292641230779103/?ref=ts[/url][/QUOTE]

Iwoniam, wkleję dla tych, ktorzy nie mają fb:

Clifford-starszy pan...nadal przystojniak.Przyjedź-zobacz!Ostatnia szansa..
Wydarzenie publiczne · Przez: Iwonia Dobrzańska

Kiedy
Wczoraj o 21:30 – 2 kwietnia 2012 o 15:30

Gdzie Orzechowce​, cała Polska.
Opis Clifford, czyli pies o ludzkiej twarzy. Za stary, za duży, za mądry... by go kochać
Clifford, lat 13, duży, majestatyczny, mądry. W schronisku od kilku miesięcy. Wcześniej kilka miesięcy na łańcuchu, kilka miesięcy wolności... Jeszcze wcześniej jako tułacz po mieście. Bezdomny. Właściwie całe życie. Jest w dobrej kondycji fizycznej pomimo swoich lat.

Trafił do nas z domu starszej kobiety, która nie byłą już w stanie zajmować się swoimi psami. Podobno sama przygarnęła go kiedyś z ulicy. Akceptuje inne psy, szuka w nich oparcia. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w schroniskowych warunkach, bardzo szybko okazało się, że równie ogromnie tęskni...

Jest już psim seniorem, jest duży, ludzie widzą w nim samą "pospolitość". Lecz gdyby przypatrzeć się jego mądrym oczom, jego "ludzkiemu" wyrazowi pyska... ten pies rozczula swoją postawą. Bardzo spokojny, posłuszny, pomimo wieku nadal lubi bawić się i niekiedy podskakiwać jak szczeniak. A w każdym jego zachowaniu jest za razem tyle rozwagi i mądrości.

Czy Clifford ma jeszcze szansę na dom...?
Pewnie nie. Właściwie ten wątek to taka jego ostatnia szansa. W schronisku na pewno nikt nie zwróci na niego uwagi. Wolą młodsze.

Gdyby jednak...
Clifford przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem,
kontakt:
tel. 16 672 07 07
mail: [email][email protected][/email]

zdjęcia - [url]www.schroniskoorzechowce.p​l[/url] - strona 6

Pomożemy z transportem.
Zrobimy, co w naszej mocy, aby piesek ostatnie lata życia spędził z człowiekiem. Zapraszam !
W razie pytań o pieska telefon bezpośrednio do mnie: 515 192 985

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Zapisuje. Ale cisza, niestety na wszystkich orzechowskich tak jest.[/QUOTE]

I żeby nie bylo tak cicho zapraszam na kolejny bazarek dla tymczasikow Iwoniam - jeszcze tylko dwa dni - do 17.01.2012 r.
torebki, paski, bluzeczki, sweterki...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220823-Torebki-paski-kurtki-i-dużo-więcej-na-DT-Iwoniam-i-Baloniarki-do-17-stycznia[/url]

Link to comment
Share on other sites

udostępniajcie co kilka dni wydarzenie, ok??


a teraz prośba - może znacie kogoś, kto może pomóc - otrzymałam dziś taką informację:


czesc Iw,
zadzwonil do mnie dis znajomy, z informacja, ze jego kolezanka zmarla (czy raczej wczoraj zginela w wypadku) zostawiajac 5 psow, rodowodowych, rasy Akita inu,

wszystkie sa dorosle, najsarsza suka ma 11 lat,
pozostale okolo 9, 5, 4 lat,

problem: aktualnie psami zajal sie brat zmarlej, ale ze jest alkoholikiem, moze sie dobrze nie zajac psami, stad poszukiwane jest dla nich miejsca,

psy byly wychowywane w domu, wiec raczej nie wchdozi w gre wystawienie ich do budy na zewnatrz,

co w takiej sytuacji zrobic? gdzie je skierowac?

jesli masz jakis pomysl, prosze daj znac,

m.

Jak macie jakiś pomysł - piszcie na przykład na PW

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='iwoniam']Plakat jest - czy ktoś mi poda jakiś nr tel do siebie - kontaktowy - ?
nie mogę na plakacie podawać namiaru do schroniska, a do mnie to tak trochę bez sensu...[/QUOTE]

Iwoniam na Dogo niestety nie jest aktywny żaden wolontariusz Orzechowiec.

Dlaczego nie możesz podać numeru do schroniska ?

Gdzie mozna zobaczyć plakat ? Na fb?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...