Jump to content
Dogomania

Szczęśliwy lukas ma dom!


hebanowa

Recommended Posts

  • Replies 891
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lukas potrzebuje 360 zł miesięcznie na hotelik...

Wykaz deklaracji stałych od września 2011 (kwota bardzo mała - tylko 175 zł stałych deklaracji - jest źle!!!!): :(:(:(:(
[B][SIZE=3][COLOR=navy]50 zł Hebanowa
25 zł Lidia H.S. z FB
30 zł Olga W. z FB
20 zł Monika z Katowic
20 zł majowa
[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=navy]30 zł Aleksandra D. z FB[/COLOR][/SIZE][/B]


------------
[B][COLOR=red]do wyjaśnienia:[/COLOR][/B]
30 zł Olga W. z FB -[I] jeszcze raz skontaktuję się z tą Panią, bo w sierpniu chyba NIE przysłała - Pani będzie sponsorować![/I]

25 zł Lidia H.S. z FB - [I]ta Pani pisała mi na FB, że wysłała deklarację stałą jeszcze do Budrysek- czy kwota 25 zł jest na koncie Budrysek? Bo w rozliczeniu nic nie ma...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][B][COLOR=red]do wyjaśnienia:[/COLOR][/B]

25 zł Lidia H.S. z FB - [I]ta Pani pisała mi na FB, że wysłała deklarację stałą jeszcze do Budrysek- czy kwota 25 zł jest na koncie Budrysek? Bo w rozliczeniu nic nie ma...[/I]
[/QUOTE]


przelew jest zrobiony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']Monika, pisałam do Ciebie na FB, zrób uaktualnienie w opisie wydarzenia i ponownie wyślij zbiorową wiadomość do uczestników. W postach tego nie widać, a ludzie chcą pomóc, włącznie ze mną ponownie.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za rady. Wiadomość do wszystkich uczestników wydarzenia Lukasa na FB właśnie wysłałam.
Wydarzenie ciągle udostępniam. Tyle potrafię na FB zrobić - ogólnie rzecz biorąc - nie odnajduję się zbyt dobrze na FB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Bardzo dziękuję za rady. Wiadomość do wszystkich uczestników wydarzenia Lukasa na FB właśnie wysłałam.
Wydarzenie ciągle udostępniam. Tyle potrafię na FB zrobić - ogólnie rzecz biorąc - nie odnajduję się zbyt dobrze na FB.[/QUOTE]

W razie pytań zawsze możesz uderzać do mnie;)

Tu widzę, ze jakieś deklaracje od września są. Zawsze możesz dopisać na fb ile brakuje stałych, aby zabezpieczyć Lukasa. Ja dziś nadam przelew jednorazowy.

Link to comment
Share on other sites

nadałam 50 zł. Na fb Iwona Bonelli prosi o namiar na konto! Monika, jak będziesz edytowała treść wydarzenia (co zresztą sprawnie robiłaś wcześniej:D ), to napisz po prostu, aby chętni na wpłaty pisali do Ciebie. Posty spadają niżej z komentarzami i możesz nie zauważyć ...

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi:Dziękujemy ,dziękujemy ,dziękujemy:loveu:
Jesteście wspaniałe....
Jutro będą dokładniejsze wieści ,również co do reakcji na kociaki.
Na pewno jest ważne ,że jak na męskiego reprezentanta psiego rodu to jest to pies [SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=red]n[/COLOR][COLOR=red]adzwyczajnie lgnący do ludzi ,to nie samotnik obserwujący z daleka co się dzieje[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=red].[/COLOR][/SIZE]
To psiak wrażliwy i dostojny,który zrealizuje się u boku człowieka lubiącego spacerować .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajga6']Kolejne 3 osoby proszą o konto, czyli w sumie 5 osób!! ale Monika jeszcze tam nie była zdaje się od wczoraj... Jeśli ktoś ma z nią kontakt tel, proszę , niech da jej znać, że trzeba ludziom przesylać konto![/QUOTE]

Teraz byłam na FB. [U]Wszystkim wspaniałym osobom, które wyraziły chęć pomocy - konto lukasowego skarbnika przesłałam.[/U]
Dziękuję serdecznie, Tajgo6, za pomoc. Może chciałabyś być drugim administratorem wydarzenia Lukasa?

Staram się odwiedzać wydarzenie Lukasa często (jednak czasami długo pracuję), ale może Ty bywasz na FB częściej.
[COLOR=blue][B]Tajgo6! Byłoby wspaniale, gdybyś się zgodziła zostać drugim administratorem, bo jesteś osobą bardzo energiczną i zaangażowaną[/B][/COLOR].:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że tam dotarłaś:)) Generalnie ja mogę być administratorem, Lukasa wspieram odkąd był wydobywany z poczekalni. Tylko tak: w ten week jestem poza netem, potem od ok 10 wrześnie 2 tygodnie urlop też poza netem. W tych okresach musiałabyś mieć baczenie na wątek Lukasa. Zanim wyjadę na zasłużony w końcu urlop z tego mojego kołchozu, wysyłam do współadministratora info, aby wątek nie był opuszczony. (mam jeszcze dwa wątki)Poza tym ja bywam na fb codziennie w zasadzie, po pracy głównie sprawdzam i uaktualniam. Jeśli taki mój rozkład jazdy odpowiada, to mogę wspierać Cię administratorką w sprawie Lukasa:) Tutaj też trzeba by uzgodnić, czy tylko Ty przesyłasz namiar na konto czy ja też i zamieścić to w opisie.

Link to comment
Share on other sites

Tajgo6! :loveu: Dziękuję serdecznie! :loveu: Bardzo się cieszę, że Lukas zyskał wspaniałą Przyjaciółkę i wirtualną Opiekunkę w Twojej osobie!:loveu:
[B]Już dodaję Cię jako drugiego administratora wydarzenia Lukasa na FB![/B]
Szczegóły współpracy wyślę na pw.

Tak! Tak - jesteś z Lukasem od samego początku, od pierwszego dnia wydarzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...