Jump to content
Dogomania

Żegnaj Retrusiu...(*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']już kasuję swój wpis .[/QUOTE]
Nie musisz nic kasować- niestety to by***ę było częścią życia Retro i to taką jakiej sobie w najmniejszym stopniu nie życzyłyśmy i dla żadnego psiaka nie chciałybyśmy :( ... tylko wskakuj na drugi wątek .

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nie popadała w skrajnosci. Retruś młody nie był. Sama widziałam jak Retro u Kofeiny szedł i mu wypadała kupa z tyłka na kafle. Kofeina nie znecała się raczej nad psami. Wydaje mi się że poprostu jak temat ją przerastał a już reklama była zbyt mała i kasy mało wpływalo, to się psa pozbywała. Po aferze z Retrem wymysliła sobie inny sposób - cudowne adopcje i wszyscy się cieszyli.
Tyle że Retro na peno nie był leczony a miał być pod opieką męża weterynarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Ja bym nie popadała w skrajnosci. Retruś młody nie był. Sama widziałam jak Retro u Kofeiny szedł i mu wypadała kupa z tyłka na kafle. Kofeina nie znecała się raczej nad psami. Wydaje mi się że poprostu jak temat ją przerastał a już reklama była zbyt mała i kasy mało wpływalo, to się psa pozbywała. Po aferze z Retrem wymysliła sobie inny sposób - cudowne adopcje i wszyscy się cieszyli.
Tyle że Retro na peno nie był leczony a miał być pod opieką męża weterynarza.[/QUOTE]


Cóż, ja w skrajności nie lubię popadać, nie mniej jednak znęcanie się to nie tylko bicie i głodzenie. Pozbawienie odpowiedniej opieki codziennej oraz koniecznej opieki medycznej jest jednoznacznie znęcaniem i jednoznacznie doprowadziło do śmierci psa. I nie mam pojęcia co i kogo przerosło.
I wiek psa nie miał tu nic do rzeczy. Retro młody nie był, ale u BUDRYSEK wyraźnie pozbierał się, przybrał na wadze, usprawnił się w chodzeniu i... "odmłodniał" w zachowaniu.
A co do kasy... "egzaltowana" Kofeina zaproponowała bezpłatny dt dla Retro i Toro. Ale 2 staruszki do ciężarnej kobiety, to już raczej nieodpowiedzialność, więc Retro "wygrał" :( . Egzaltacja jednak szybko Kofeinie minęła, tym bardziej, że już w kolejce czekały następne psy, które o ile pamięć mnie nie myli, już na BDT nie były. Retro musiał zniknąć :( .

Nie zgadzam się na przedstawianie sytuacji Retro w kategoriach: przerosło to Kofeinę.
Zupełnie świadomie usiłowała wymusić decyzję o uśpieniu psa, bo stary osrołek. Reakcja na żądanie konsultacji u dr Niedzielskiego oraz fakt, że do niej nigdy nie doszło jest wystarczająco znamienna; wykąpanie psa, którego wiozło się o tej porze roku do kojca, a który już był w skrajnie złej kondycji, to już nie tylko skrajna głupota, lecz skazanie go na śmierć, tym bardziej, że kto jak kto, ale stan psa znała najlepiej Kofeina, a na wątku jednoznacznie zostało powiedziane jak negatywny skutek dla tego psa może mieć wieczne go kąpanie! Stan w jakim został Retro przywieziony do hotelu nie kwalifikował go do przewożenia do hotelu , lecz natychmiastowego przewiezienia psa do lecznicy... i to natychmiast!
To tylko fakty potwierdzone, a o ilu nie mamy teraz pojęcia? I jeśli mają one świadczyć jedynie o "przerośnięciu " Kofeiny, to już wcześniejsze i dalsze jej działania zupełnie temu zaprzeczają! To było zupełnie świadome działanie- już wcześniej, przed przyjęciem Retro, UŚPIŁA Parysa, utrzymując, że psa wyadoptowała!!!

[quote name='zuzlikowa'][B]PARYS:[/B]
Dotransportowany do Kofeiny 15 lipca 2011, a[B] UŚPIONY( czyli w słownictwie Kofeiny- "wyadoptowany do koleżanki Kariny") 26 LIPCA 2011[/B](lub 27- dostałam informację z dokładną datą, ale w emocjach już nie jestem pewna [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_redface.gif[/IMG]).

Pojechał pies "chory" na padaczkę, a został uśpiony pies z niewydolnymi nerkami i wątrobą!... w 11 dni siadły mu nerki i wątroba?!

[/QUOTE]

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...