Jump to content
Dogomania

Macedonia 27-28.08.2011


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']A czy ktoś ma może jeszcze wolne miejsce? I tam ten championat można za jednym razem zrobić jak się ma dyplom ch. pl?[/QUOTE]
zajrzyj na PW
championaty można zrobić bez względu czy masz championa, czy "łysolka" :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej! Chociaż w tym roku się nie wybieramy, ale w następnym bardzo byśmy chcieli. Śledzę temat na rosyjskim forum (jak, kto, czym, gdzie etc.). Po pierwsze, rosjanie ([url]http://mirsobak1.ucoz.ru/index/poezdki/0-2[/url]) wyjeżdżają tak żeby trafić jeszcze na 20. 08 CACIB Czarna Góra Danilovgrad i stamtąd jadą już do Macedonii. Nie wiem czy to ma wyraźny sens, ale o jeden CACIB więcej. Przynajmniej tak jest w tym roku. Po drugie, oni się zatrzymują w jakimś kempingu z bardzo dobrymi warunkami, który znajduje się w 20 metrach od miejsca przeprowadzenia wystaw. I tam już się zatrzymują kolejny rok. Czy macie pojęcie o jaki kemping chodzi? Bo nigdzie nie jest wymieniona ani nazwa ani adres.

No i wspólna zorganizowana wycieczka autokarem z Polski jestem dobrym pomysłem. My byśmy się z czegoś takiego chętnie skorzystali.

Link to comment
Share on other sites

Rosjanie zawsze jeżdżą autokarami specjalnie dostosowanymi do potrzeb wyjazdów. mają śliczne, pięknie przygotowane psy, zazwyczaj wygrywają z nimi bisy.
Ten camping znam, ale nie pamietam nazwy - trafię tam nawet po ciemku, ale nazwy nie pamietam... Zeby te warunki były tam jakoś bardzo dobre, to nie powiem. Ot przeciętne, żadnych luksusów, ale na wystawę blisko - to fakt, moze nie 20 metrów od tych domków co mieszkali, ale bardzo blisko.
Tam można znaleźć o wiele ładniejsze wille do wynajęcia, też blisko wystawy, nad brzegiem jeziora i w bardziej zacisznych miejscach, gdzie nie kręci sie tyle osob.

Link to comment
Share on other sites

Cac Gruzji jednak nie bedzie.
Jeżeli chodzi o kamping 20m od wystawy.../jest to teren wystawy/- to nie powiedziałbym ,że super warunki...
Pokoi tam w szeregowcu było kilka a reszta to stare brudne przyczepy kempingowe. Nocowało tam wielu Rosjan ale nie polecam...Tak jak Panbazyl pisze w Ohridzie jest dużo
możliwości noclegowych i nie warto zabiegać aby było to jak najbliżej wystawy.
Ohrid piękne miasto oczywiście nie w tej biednej części w której odbywa się wystawa.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, my też się wybieramy na 3 CACIB-y Macedonii (piątek, sobota, niedziela). Mam pytanko do Krzysia lub Pana Bazyla, bo z tego co czytam, to znacie teren wystawowy a my będziemy tam pierwszy raz. Czy można ustawić samochód blisko ringów? Wiem, że może się Wam wydać głupie to pytanie ale jak byliśmy w Salonikach to zaparkowaliśmy dosłownie obok naszego ringu.
Chodzi mi o to, że nie trzeba by rozkładać namiotu czy parasola. Otworzylibyśmy tylne drzwi samochodu i byłby cień ;)

Link to comment
Share on other sites

Można ale nie koło samego ringu, bo przejście będziecie tarasować (ta znana w Polsce tradycja - najlepiej na ringu namiot rozstawić). Mozecie też na plaży czekać na swoje wejście na ring :) Jest tam sporo miejsca parkingowego osłoniętego przez drzewa (nie na plaży oczywiście parking, a na terenie campingu). Ringi tez są częściowo zacienione drzewami (cień oczywiście się zmienia razem ze słońcem). Ja żałuję, ze w Polsce nie ma wystaw robionych w takich miejscach gdzie jest naturalny cień i widoki dookoła są cudne. u nas za to jest wielka patelnia na stadionie... A podobno to jedno FCI...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...