Jump to content
Dogomania

Sara - 3mc amstaffka wyrzucona na autostradzie juz w domu


ageralion

Recommended Posts

My zyjemy chociaz ledwo ;) Podziebilam sie i dobila mnie alergia wiec zdycham lekko i ledwo ogarniam. Psy rozrabiaja na spole z kotem i synem, a ja dogorywam :eviltong: Jutro idze z mala na szczepienie, bo dzisiaj nie zdarzylam. Apetyt to ona ma nieziemski, gryzaki uwielbia, ale musze je rodzielac jak je dostaja, bo sie cholery kloca masakrycznie :shake: W lozku mam tlok, bo przeciez stado musi spac jak najblizej mnie i czasem ciezko sie ruszyc w lozku :mad: Jeszcze nocny marek Rysiek, daje ostatnio czadu i na przyklad potrafi mi sie w srodku nocy odbic od glowy, zeby przeleciec z kanapy na stol, albo poluje na moje palce od reki, drapiac i gryzac... moge zwariowac? :tard:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnieszka32']Ha ha ha - Rysiek rządzi :diabloti::evil_lol:

Marta - zdrówka życzę - a gdzie się przeziębiłaś? Może masz klimę w pracy?[/QUOTE]
Mam klime, ale i ostatnie wahania pogody nie byly dla mnie laskawe i brak snu (ciekawe z jakiego powodu :mad:;)). Jutro postaram sie porobic jakies fotki, tym razem bez podartego przez mala zolze przescieradla, bo wyglada jak w menelni :eviltong:

PS ta rozrabiaka odgryzla mi kabel od lampki, co zajelo jej 5sec :mad: ide robic kapcie z amstaffa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Jeszcze nocny marek Rysiek, daje ostatnio czadu i na przyklad potrafi mi sie w srodku nocy odbic od glowy, zeby przeleciec z kanapy na stol, albo poluje na moje palce od reki, drapiac i gryzac... moge zwariowac? :tard:[/QUOTE]
Ja tez mam w domu nocnego marka Ryska :p tylko ze mnie nie gryzie bo nie ma zębów. W końcu to mój dziadek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']PS ta rozrabiaka odgryzla mi kabel od lampki, co zajelo jej 5sec :mad: ide robic kapcie z amstaffa[/QUOTE]

Ty, jak chcesz, to otworzymy masowa produkcje, ja mam w domu 4 takie, z ktorych bardzo chetnie wyprodukuje kapcie, wzglednie mufki na zime:grins::evil_lol: (wszystkie lozka pogryzione, zezarte sciany i futryna od drzwi wejsciowych, jako i nogi od krzesel i stolow. oraz buty. moje pamiatkowe klapki z barcelony :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

O matko, dziewczyny! Brzmi to jak koszmar!
Miałam w życiu dwa szczeniaki i nigdy nie przechodziłam czegoś takiego - jamniczek nauczył się załatwiać na zewnątrz w tydzień i w życiu niczego nie zniszczył.
Sara to też był ideał, nawet jako szczeniak gryzła jedynie swoje zabawki oraz plastikowe doniczki po ogrodowych roślinach. W domu niczego mi nie zniszczyła, a każdego dnia była sama po 10 godzin dziennie.
Nie wiem, co to niszczący szczeniak, chyba miałam niebywałe szczęście :) Bardzo Wam współczuję....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']No i mi teraz troszke smutno, bo Sara wlasnie pojechala na probe do nowego domu :( Bede sie teraz musiala przyzwyczaic do wiekszego spokoju w domu... malolata byla u mnie tydzien, a juz zdarzylam sie do niej przyzwyczaic...[/QUOTE]

Naprawdę??? To super, trzymam kciuki, by domek wykazał się cierpliwością i wyrozumiałością dla tej kochanej łobuzicy :)

Link to comment
Share on other sites

Domek fajny, mlody i bardzo chetny do pracy. Jak narazie w domu zdania sa podzielone bo polowa chce sunie, a polowa psiaka jako nowego domownika. Mam nadzieje, ze malenka podbije serca tej "psiakowej" polowy i zostanie juz u nich na stale ;) W miedzy czasie juz beda z Sara pracowali i uczyli jej dobrych manier pod okiem Asi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60'][quote name='agaga21']
Cioteczko,nie obraziłam sie,tylko mi troche przykro. Robie wizyty dla dziewczyn z całej Polski,bo wiem jaka to szansa na domek dla kolejnego bezdomniaka.[/QUOTE]

a ja dopiero dziś weszłam na dogo, ale jak załatwione to super. niestety nie mam teraz codziennie dostępu do kompa mój Iplus odmawia posłuszeństwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Dymer']super że sunia ma dom
co do tego gościa... brak słów
ma come ze schronu GW. w takim stanie wziął psa...[/QUOTE]

Agata możesz mi na pw napisać o co chodzi z tym gościem? albo puść sygnał to oddzwonie i pogadamy. Nawet nie wiedziałam, że Coma jest adoptowana ... Wezmę adres i pojadę zrobić wizyte poadop. za jakiś czas.

Link to comment
Share on other sites

Sara jest bardzo grzeczna w nowym domu, nawet zaakceptowala klateczke, w ktorej spi bez protestow :crazyeye: Ja to chyba jednak jestem za miekka na amstaffa, nawet szczeniaka :evil_lol: Od wtorku zaczyna sie praca pod okiem Asi, bo mala to dominant pierwszej wody, wiec trzeba jej pokazac jak powinna zachowywac sie dama :eviltong: Narazie wciaz sa klopoty z zalatwianiem poza domem, ale mysle ze niunia szybko zalapie, ze trawka na ogrodku fajniejsza od dywanu ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja dostalam foteczki Saruni :)

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T4YVuwqLhgI/Tgw4733a_iI/AAAAAAAABGo/CMiDgbxTzYU/25062011%252528007%252529.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-IMpQ0UHT3OY/Tgw48xk7KkI/AAAAAAAABGs/NTLCHk7SGj4/25062011%252528008%252529.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-h9aPCz-pDMQ/Tgw49iVNEUI/AAAAAAAABGw/1XCnDZfFL9w/s512/P6265153.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0ku398z5SOg/Tgw4-O3_OjI/AAAAAAAABG0/976byBk1hKI/s512/P6265167.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VRP9IucBpB0/Tgw4-3yI7aI/AAAAAAAABG4/XHyGwCq7nN0/28062011.jpg[/IMG]

Niunia nauczyla sie zalatwiac na trawke :) I jak sie spodziewalam, rozkochala w sobie nowych opiekunow, ktorzy juz nie chca jej oddawac nikomu hihihi Dostala na imie Meysi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka32']A właściciele mieszkają w domu z ogrodem?
Cudownie widzieć niunię w swoim własnym domku :)[/QUOTE]
Szczerze to nie wiem, bo na poczatku wydaje mi sie, ze Asia powiedziala ze maja ogrodek, tylko ja nie wiem gdzie w ich okolicach sa mieszkania z ogrodkami. Moja topografia miasta jest taka sobie, wiec pewnie gdzies tam sa parterowe ogrodki ;) Wiem natomiast, ze mala duzo biega w ogrodzie mamy wlascicielki, gdzie szaleje z ich psiakiem :)

Link to comment
Share on other sites

o jaaa :9 a mi tam smutno, że mała tak szybko "uciekła" od Marty, bo nie zdążyłam się wybrać zobaczyć jak się zaklimatyzowała :P cieszy mnie mocno, że nowy domek znalazła ;) do tej cholerki małej można się szybko przyzwyczaić :oops:
Marta, a wizyty przedadopcyjnej nie było? w jakich mniej więcej rejonach mieszka teraz mała jesli można spytać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...