Jump to content
Dogomania

~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='holmina']ale ona fajna -podniose malizne[/QUOTE]

[quote name='Maalwi']Ja bym ją chciała, gdybym mogła mić drugiego psa, juz bym ją wzięła :([/QUOTE]

[quote name='holmina']oj wpadła mi mała w oko!
dajcie numer konta na pw to na poczatku listopada przesle troche kasy.[/QUOTE]
Witajcie Kochane u Milusi :loveu: :loveu: :loveu:
Milka własnie się pakuje i za parę minut wyjeżdża w drogę do DT u ataK :)

Nr konta podam jak wrócę do domciu.
Bardzo dziękuję za pomoc :Rose: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']napisz prosze gdzie ona aktualnie bedzie przebywac bo jest taka zaaaaaaaaa..........,ze bede rozsylac mailem zdjecia do znajomych ,moze ktos sie skusi,tylko ze znajomi to wielkopolska,lubuskie i zachodniopomorskie/nie za daleko?/[/QUOTE]

[quote name='Jota67']Melduję się u Milki i podnoszę malutką. A gdzie ten tymczasek? Bo była w sumie w rybnickim schronie to tak blisko mnie.... Szkoda, że tymczasik a nie stały, ale cóż....lepsze niż schron.[/QUOTE]
Będzie w Nowym Sączu.
Namiar prosze podawać na mnie ;)
Wszystko jest w pierwszym poście.



[quote name='zerduszko']Powodzenia Milusiu :)[/QUOTE]
:)

[quote name='ataK']No to czekam na Milusię :) Ciekawa jestem, jak się dogadają z moim stadkiem :)[/QUOTE]
Dryndnę do Ciebie zaraz... tylko niech dokopię się do twojego nr telefonu... :lol:

Co do dogadania się - ja za Milkę ręczę ;)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na wieści... a w międzyczasie...

[IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/milka/DSCN3177.jpg?t=1318192583[/IMG]

[IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/milka/DSCN3186.jpg?t=1318192891[/IMG]

[I][B]Milusiowy zaciesz[/B][/I] :loveu:
[IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/milka/DSCN3188.jpg?t=1318193085[/IMG]

[B]zmokłe Słoneczko[/B]... :loveu:
[IMG]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/milka/DSCN3193.jpg?t=1318193277[/IMG]
[I][B]
"Dziewczynkooo... co tam masz w rączce?"[/B][/I]
[img]http://i1198.photobucket.com/albums/aa455/agucha1/milka/DSCN3195.jpg?t=1318193443[/img]

Link to comment
Share on other sites

Milka jest już u mnie :) Na razie ciężko wystraszona... Kłapie ząbkami na prawo i lewo, ale moje przyjmują to ze zrozumieniem ;) Poza Nusią, tymczaską, nieco większą od pozostałych. Wolę więc póki co nie ryzykować i Milka integruje się z pozostałymi, Nusię zostawiam na jutro. Jeść na razie nie chciała, pić też, siusiu zrobiła po powrocie ze spacerku, w kuchni... Na spacerku natomiast zwiedziła dokładnie podwórko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK']Milka jest już u mnie :) Na razie ciężko wystraszona... Kłapie ząbkami na prawo i lewo, ale moje przyjmują to ze zrozumieniem ;) Poza Nusią, tymczaską, nieco większą od pozostałych. Wolę więc póki co nie ryzykować i Milka integruje się z pozostałymi, Nusię zostawiam na jutro. Jeść na razie nie chciała, pić też, siusiu zrobiła po powrocie ze spacerku, w kuchni... Na spacerku natomiast zwiedziła dokładnie podwórko ;)[/QUOTE]
:placz::placz::placz: ale się maleństwo stresuje... chyba sobie nie wybaczę, że ją oddałam... U mnie tak się nie zachowywała, ale mnie znała. Rozdawała wszystkim buziaki, zaczepiała psy do zabawy. Jedyne przed czym miala respekt to mój TZ, ale to tylko w pierwszym dniu. Przez kolejne sama mu się pchała na kolana. Obsiurała mi też przedpokój, ale to nie jakiś wielki problem.

[B]Miniuś[/B], trzymaj się kochanie... bo jak tak będzie dalej - w przyszłym tygodniu wracasz do mnie!

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Wgrywam już filmik z pierwszej godziny u mnie w domu.
[video=youtube;_MNedzZDPLU]http://www.youtube.com/watch?v=_MNedzZDPLU[/video]

Link to comment
Share on other sites

Nie mogę się naoglądać tego filmu.... Często tez puszczam sobie ten jeszcze ze schronu gdzie jest Kołtunik. Takie super psiaki. szkoda, że nie mogłam zabrać obu... tak mi jej żal.... a teraz biedna jest tak daleko... mam nadzieje ,że wszystko będzie OK, bo widzę , że się biedna stresuje! Trzymaj się MIlusia !!! Kołtunik ci posyła buziaczki !!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś nieco lepiej :) Podchodzi na głaski, ale jeszcze nieco na dystans. Na psiaki powarkuje, jeśli zbyt nachalnie zachęcają do zabawy - jak zachęca jeden, to pół biedy, ale jak napada na nią cała mafia (czyli trzy szczeniorki), to już dla niej zbyt dużo ;) Jako miejsce do spania upodobała sobie... ławę w pokoju syna :crazyeye: Dodam, że leży na niej zawsze stos ciuchów ;) Przebywa już w jednym pomieszczeniu ze wszystkimi psiakami, tylko trzeba pilnować relacji z Nusią. No i dzisiaj wyszła bez smyczy na podwórko, bo mnie nie było w domu, a przyszli znajomi, którzy zawsze wchodzą bez pukania, żeby psy nie szczekały, a nie wiedzieli, że jest Milka. Wyszła więc, a po obchodzie i wyjściu znajomych zawołana wróciła do domu :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Milusia powoli się oswaja, biedaczka była bardzo zestresowana...po wyjściu Aguchy z domu przerażona biegała i jej szukała, przy próbie złapania kłapała zębami, dlatego całą drogę musiała spędzić w transporterku. Bardzo mi miło było poznać panią Gosię, to wyjątkowo ciepła osoba :) jej psiurki są zadbane i dobrze zsocjalizowana, jestem pewna, że Milka świetnie trafiła. Trzymam kciuki za pozytywne relacje.

PS Ramzesik jest świetny!

Link to comment
Share on other sites

Milunia dziś już była traktowana na równi z pozostałymi psiakami ;) Tzn. wychodziła razem z nimi, jadła w tym samym czasie w tym samym pomieszczeniu, daje się głaskać i brać na ręce, a wręcz się zaczyna tego domagać...
Cioteczki, dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa :)
O, Magiaa, mnie również było miło Was poznać :) Teraz się nie dziwię, że się nie kwapiliście do wyjęcia Miluni z kontenerka ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...