Jump to content
Dogomania

Cezar vel Bruno - pies marzenie już w cudownym DS z kotkami


dorobella

Recommended Posts

Marudko dzięki serdeczne. Wysyłam pw. Ja mam od niedawna debet na koncie i też szaleję, potem będę płakać jak połatać.
giselle4 czuję się jak żebrak ;) ale proszę znajomych o fanty na bazar. Sama coś wystawiłam, zasponsorowałam mu wycieczkę ze schronu do miejsca tymczasowego. Ciężko jest, ale trzeba mieć nadzieję, że szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ewcia mnie tu ściagnęła. Cioteczki mogę zaproponować zrobienie ogłoszeń. Pozostało też trochę fantów z bazarku. Jednak nie są one moją własnościa. Zaraz napiszę do Unixeny z zapytaniem o ich przekazanie na bazar dla Cezara. Gdyby się zgodziła przekażę je Dorobelli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Jest, taki mix tosa z dogiem, coś w tych klimatach. Oaza łagodności.

Dlaczego ja nie mam domu :placz: :placz: :placz: Mój ci on byłby, mój :diabloti:[/QUOTE]

Dla naszej Dorotki to co drugi pies jest w typie tosa inu...:evil_lol:

Twój Ci on jest... teoretycznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Ewcia mnie tu ściagnęła. Cioteczki mogę zaproponować zrobienie ogłoszeń. Pozostało też trochę fantów z bazarku. Jednak nie są one moją własnościa. Zaraz napiszę do Unixeny z zapytaniem o ich przekazanie na bazar dla Cezara. Gdyby się zgodziła przekażę je Dorobelli.[/QUOTE]

Havanko alez oczywiscie ,ze sie zgadzam .Jesli tylko zdolasz sprzedac te fanciki niech pomoga biduli Cezarkowi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Mój to on jest na papierze :diabloti: a nie w realu.

Mogłaś jechać ze mną zobaczyłabyś cudo na własne oczy. To jest pies stworzony do przytulania i miziania, co może być niebezpieczne, bo się człowiek szybko uzależnia :p[/QUOTE]

nie mogłam, strasznie jestem zalatana ostatnio. ale cieszę się, że dostał szanse na lepsze życie, miał chłopak farta.:)

Link to comment
Share on other sites

On naprawdę fatalnie wyszedł na zdjęciu na stronie schroniska. Nie wiem co mnie urzekło w nim....

A pamiętaj Ola, że nie tylko eksterier jest ważny jeśli chodzi o rasę- liczy się charakter. Cytuję z Viki o Tosie
"Swoich domowników traktują z dużą troską i miłością. Jest to pies posłuszny i oddany. Bardzo dobrze żyją z innymi, małymi czworonogami. Pomimo że zostały wyhodowane do walki to są bardzo delikatnymi i wrażliwymi psami.
Jest to rasa łącząca dwie zasadnicze cechy, których ludzie oczekują od psich towarzyszy: przyjazny dla otoczenia i kochający swoją całą rodzinę, z drugiej strony gotowy do obrony w każdej chwili."


Zobaczcie fotkę z boku.



[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Tosa[/url]

Gosia potwierdzi, że wyglądem jest podobny.

Link to comment
Share on other sites

wow jaki tu ruch:) superr
Cazarek odrobaczony - doszly wczoraj tabletki
kolejny antybiotyk dostal wczoraj, ostatni zastrzyk jeszcze Go czeka w piatek
ogolnie czuje sie super

trzeba nazbierac na karme, ktora Dorobella wylicytowala na allegro - ile tam bylo ostatecznie??

Link to comment
Share on other sites

Porobię mu ogłoszenia wieczorem.

Ja tam dzwoniłam wczoraj, bo w emailu pojawiła się informacja, że

"DO KLIENTÓW Z POZA WARSZAWY TOWAR W DOWOLNE MIEJSCE W CAŁEJ POLSCE DOSTARCZY FIRMA KURIERSKA BEZPŁATNIE. ( dotyczy TYLKO karm i produktów "ciężkich" - powyżej 4 kg )"

I przelałam 121 zł, ale 100% pewności będziemy miałą jak dojdzie. Podałam im twój nr tel. i adres i wysłałam dwa emaile potwierdzające.
Będę molestować lecznicę, o ta kartę leczenie weterynaryjnego.

Jak wpłynie kasa od Marudki to uzupełnię rozliczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam email, że mam dopłacić 12 zł, do 121 zł- bo to nie dotyczy karm z wyprzedaży. To głaby nie mogły takiej informacji umieścić w emailu. Mało tego, jak się tam dzwoni na komórkę - zgłasza się głos informujący jaki numer z czym łączy - numer zamówień zajęty, ale płaci się cały czas za połączenie. odzwoniłam sie do sklepu i pan potwierdził, że powyżej 4 kg kurier gratis.

Mało tego, bo w regulaminie nie ma informacji, ze za karmy z wyprzedaży się płaci.
[url]http://www.grandecane.pl/regulamin-pm-5.html[/url]


Marudko dziękuję jeszcze raz za wpłatę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Post rezerwowy np. na rozliczenie

-133 zł karma
-15 zł Dehinel plus( 3 szt.)
-------------------------------
-148 zł
+50 zł Marudka666
--------
-98 zł stan na 16.06.11

Gosia też uzupełni rozliczenie.[/QUOTE]

słuchajcie ja nic nie bede uzupełniac, leki juz zaplacone;) przeciez nie bede Mu liczyc puszek i makaronu - niech Je moj Misiu na zdrowie:loveu::loveu:
trzeby tylko nazbierac Mu na ta karme co Dorotka kupila na allegro - takze wsparcie bardzo mile widziane

Link to comment
Share on other sites

jak w tytule...pies marzenie):)
zrównoważony, kontaktowy, przyjacielski, nie ciągnie na smyczy, lubi dzieci - sprawdziłam na swoim:), zero agresji, po spacerku posłusznie wraca do kojca /wie, ze czeka go dobre jedzonko/, do suczek przyjacielski, do psów niewiem -bo jednego owczarka mocno obszczekal

Link to comment
Share on other sites

Pisz, pisz im więcej tym lepiej.
Czasem wystarczy odpowiednie ogłoszenie, na odpowiedniej stronie, czytane przez odpowiedniego człowieka, taki fart.

To może Ola mogłabyś jeszcze pomyśleć o tekście dla Kessi i boroczka pięknego

nie ma ich, gdzie zabrać, a ni za co :( Są tam, gdzie był Cezar :-(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209555-Kessi-w-schronie-od-szczeniaka-cudowna-delikatna-sunia-b%C5%82aga-o-DT-[/url]!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/209554-DONek-potrzebne-DT-na-wczoraj-[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...