Jump to content
Dogomania

Jazz i Lu :)


chrupcia

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dysia-u'][URL]http://i1167.photobucket.com/albums/q638/chrupcia1/IMG_1019.jpg[/URL]
jaka cudnaaa focia
zapomniałysmy jak Jazziuuu wygląda i jak Kasiaaaa wyglada
ale teraz znów wiemy hihihi[/QUOTE]
Cześć Ula :)
[quote name='darii_iia']Przeuroczy Jazz! :)
Łapie frisbee ? ;)[/QUOTE]
dzięki:)
te frisbee są dla niego trochę za duże, musze mu kupić te mniejsze. Ja zbytnio się na tym nie znam, ani jakoś specjalnie z nim nie ćwicze, ale koleżanki mówią, że fajnie próbuje złapać rollery :) może z małymi i systematycznymi próbami nauczyłby się je ładnie łapać :)

[quote name='ania90'][URL]http://i1167.photobucket.com/albums/q638/chrupcia1/IMG_1019.jpg[/URL] red bulla wypil :D[/QUOTE]
wystarczy mineralna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']No to dobrze,długie dla mnie to za duże wyzwanie....tym bardziej z moim alergikiem,jak ma dni drapania i wygryzania to łapek nie da sie rozczesać....jedynie kucorek mi sie marzy ale co zapuszcze zaraz sie robi jakaś rana.......[/QUOTE]
a ja nie lubie shih tzu w kucyku, jakoś do ich głowy mi nie pasuje, może przez to że mają klapnięte uszka ;) długie są fajne, ale faktycznie pracowite no i najpiękniej wyglądają TYLKO po kąpieli :roll: może kiedyś jeszcze zapuścimy - wątpię w to troche, ale co tam... tym bardziej jakbym miała drugiego psa :)

Link to comment
Share on other sites

Daria, są też białe puli ;) ja też bym nie mogła takiego psa, może i charakter mają fajny, ale jeśli chodzi o wygląd to lubie psy miłe w dotyku, do których można się przytulić jak do poduszki, a nie takie twarde-szorstkie (zapewne, bo tylko się domyślam) no i jak czytałam to jak pies rośnie trzeba mu rozdzielać każdy z dredów, żeby się nie splątały, po kąpieli czy deszczu tak samo, i trwa to kilka godzin ze względu na ilość tylko sznurków. Już wole wymyć długi włos Jazz'a i raz, dwa wysuszyć :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...