Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

[quote name='Ludek']Rozmawiałam z Justyną. Mają murek tylko dla L. Nie da się go regulować.

Mokka pochwal się jak Wam poszło. :)[/quote]
Wiesz, że skromne jesteśmy, chwalić się nie lubimy :evil_lol:

Drago wygrał MA1, Bangi wygrała SA1, w pucharze oba psy bez punktów.

Monia w MA2 zaliczyła tunel pod prąd (po raz....- kto to zliczy :evil_lol: ), ale za to w pucharze zajęła 2 miejsce.

A w międzyczasie Dragulec się wystawił i wziął rasę :lol: .

I to tyle relacji z Legnicy.
Aha, torki trudne, techniczne, z pułapkami, detek mnóstwo. Czekam na oficjalne wyniki, aby policzyć, ile było dyskwalifikacji, bo chyba się na jakiś rekord zanosi :diabloti: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mokka']Duże psy - duże przeszkody, małe psy - małe przeszkody. To chyba jasne, nie? :mad: [/quote] Już wam wierzę. Pęcice to jedyne zawody, na ktorych byłam, gdzie był murek, więc miałam tylko takie doświadczenia...

Gratuluję wszystkim sukcesów (tych małych i tych większych)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Drago wygrał MA1, Bangi wygrała SA1, w pucharze oba psy bez punktów.

Monia w MA2 zaliczyła tunel pod prąd (po raz....- kto to zliczy :evil_lol: ), ale za to w pucharze zajęła 2 miejsce.

A w międzyczasie Dragulec się wystawił i wziął rasę :lol: . [/quote]

[B]Wielkie wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu::klacz::klacz::klacz::loveu:
[/B]
[quote name='Mokka']
Aha, torki trudne, techniczne, z pułapkami, detek mnóstwo. Czekam na oficjalne wyniki, aby policzyć, ile było dyskwalifikacji, bo chyba się na jakiś rekord zanosi :diabloti: .[/quote]

[B]Chcialabym zobaczyc te torki! :evil_lol: Czy ktos rysowal? A moze beda dostepne w necie? :cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MAKAron'][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black] P.S gdzie mozna kupic teki serio profesjonalny i TRWAŁY dysk do frisbee? [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote] [URL="http://frisbee.net.pl/"]http://frisbee.net.pl/[/URL] Tylko musisz wysłać maila z zapytaniem o aktualną ofertę, bo informacje na stronie nie koniecznie są nowe. Ja kupiłam Eurablendy po 45 zł, Jawzy były po 55 zł.
Szukałam dość intensywnie i było to jedyne miejsce w Polsce, gdzie sprzedawali Eura i Jawzy. Jeśli chcesz Hero, to skontaktuj się z Darkiem z Discbusters, ale one nie są trwałe dla psów o stalowych szczękach...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MAKAron'][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE!! :)[SIZE=2][COLOR=black]Aniu, wiesz cos juz moze na temat tego treningu w tygodniu??[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]

Rozmawialam z Ela i powiedziala ze sie zastanowi ale prawdopodobnie jest to do zrobienia (tylko ze ona nie bedzie mogla go prowadzic...). Mokka moze Ty jakos bedziesz mogla?! :loveu:

[quote name='MAKAron'] P.S gdzie mozna kupic teki serio profesjonalny i TRWAŁY dysk do frisbee? [/quote][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
w polowie sierpnia maja byc nowe dyski u Bartka... Ja bede chciala zamowic dla Łukasza. Dziewczyny (Tess i aga.aksa) tez chcialy wiec dam Ci znac wczesniej to moze sie dolaczysz do zamowienia?! :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla'][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]
Rozmawialam z Ela i powiedziala ze sie zastanowi ale prawdopodobnie jest to do zrobienia (tylko ze ona nie bedzie mogla go prowadzic...). Mokka moze Ty jakos bedziesz mogla?! :loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
hurra! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla'][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]

Rozmawialam z Ela i powiedziala ze sie zastanowi ale prawdopodobnie jest to do zrobienia (tylko ze ona nie bedzie mogla go prowadzic...). Mokka moze Ty jakos bedziesz mogla?! :loveu:

[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
w polowie sierpnia maja byc nowe dyski u Bartka... Ja bede chciala zamowic dla Łukasza. Dziewczyny (Tess i aga.aksa) tez chcialy wiec dam Ci znac wczesniej to moze sie dolaczysz do zamowienia?! :razz:[/quote]

YAHOOO!! JEA. A nie mozesz ty prowadzic??!! :P:P Jezeli oczywiscie Mokka nie bedzie mogla... :):) A poza tym, to moze i sie dolacze, tylko musze znac cene..:P

Link to comment
Share on other sites

W sprawie treningu - ja mogłabym w czwartek wieczorem, ale nie wiadomo, kiedy usuną drzewo. To już jest zgłoszone, ale nikt mi nie potrafi powiedzieć, kiedy to nastąpi. Możemy więc się umówić wstępnie na czwartek, a ktoś by w ciągu dnia sprawdził, czy tam już jest porządek i czy mamy po co przyjeżdżać.

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Napisał(a) [B]Mokka[/B]
Drago wygrał MA1, Bangi wygrała SA1, w pucharze oba psy bez punktów.

Monia w MA2 zaliczyła tunel pod prąd (po raz....- kto to zliczy :evil_lol: ), ale za to w pucharze zajęła 2 miejsce.

A w międzyczasie Dragulec się wystawił i wziął rasę :lol:[/quote]
Brawa:p Dobrze, że nie mieliśmy jak tam pojechać, bo zhańbilibyśmy logo klubu po raz kolejny:evil_lol:

Ja na trening zawsze i wszędzie, i jeszcze raz- [SIZE=6]Łukasz[/SIZE], może jakieś spotkanko w tym tygodniu frizbowe udałoby się wykonać??:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla'][SIZE=6]Łukasz[/SIZE], może jakieś spotkanko w tym tygodniu frizbowe udałoby się wykonać??:razz:[/quote]

Łukasz pracuje od poniedzialku do piatku od bardzo rana do ok 18.00 wiec mysle ze nic z tego w tygodniu... predzej w weekend przed treningiem by sie udalo jesli juz... tylko nie mozna by psow zmeczyc zeby potem mialy sile biegac... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']zrób to co ja: :flaming:
;)[/quote]

nie chyba nie skorzystam! :evil_lol: jeszcze nie teraz! :diabloti: ja sie ciesze ze mam niezniszczalnego bordera w typie belga bo dzieki temu i Łukasz i ja mozemy zajac sie trenowaniem wybranych sportow w sumie jeden po drugim! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']ja siedze i sie zastanawiam czy nie wziąc jutro szejka na rower:roll: ...--> Od razu zapraszam na imprezkę pogrzebową:evil_lol: Zrobicie mi ładny grobik gdzieś przy terenie, prawda?:razz:[/quote]

a czy on kiedykolwiek biegal przy rowerze? (no chociaz z Twojej wypowiedzi mozna wnioskowac ze chcesz go wziac NA rower ----> na rame)? :cool3:

ja przyjede na pewno! :diabloti: nawet Ci kwiatki przyniose (wiem ze lubisz)! :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...