Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla w Złotokłosie k. Warszawy


alekseyka

Recommended Posts

Po pierwsze z wielkim wstydem muszę się przyznać, że w zeszłym roku jako totalny laik kupiłam suczkę z tej właśnie pseudohodowli... Długo miałam nadzieję, że nic złego się tam nie dzieje - psy dobrze karmione, szczepione, zdrowe itd. Jednak parę miesięcy później zobaczyłam ogłoszenie o kolejnych westach - nie wiem, ile suk mają ci ludzie, ale podejrzewam, że to jedna rodzi co każdą cieczkę... Rok temu mieli westy i shih tzu, teraz westy i cavaliery. W międzyczasie widziałam inne ogłoszenia o sprzedaży westów.
Ogłaszają się przede wszystkim na allegro, ale też w wielu innych serwisach. Charakterystyczne jest to, że zawsze w opisie widnieje "pieski pod Warszawą". Nie wydaje mi się, żeby trzymali psy w klatkach i mieli bardzo dużo różnych ras, ale tak czy inaczej jest to wszystko bardzo nie w porządku. Nie wiem, czy da się coś zrobić w tej sprawie, ale chciałam żebyście wiedzieli o kolejnej pseudohodowli...

Na allegro psy wystawiane są przez człowieka o nicku jurek-m2.
[url]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=14810203[/url]

Mi osobiście wcisnęli kit, że kiedyś mieli hodowlę psów rodowodowych, nie wiem jednak jak można to sprawdzić, gdyż nie znam nawet nazwiska tych ludzi...

Proszę nie linczujcie mnie, teraz już wiem jak ważny jest rodowód i na pewno nigdy już nie popełnię błędu nakręcania tego interesu :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja niestety nie jestem już właścicielką Nany :( Z powodów osobistych Nana została z moim byłym chłopakiem, ja nie miałam możliwości wziąć jej ze sobą tu, gdzie teraz mieszkam. Ale wiem, że choroba jej ustąpiła, z czego bardzo się cieszę :)
I oczywiście tęsknię za nią w każdej sekundzie, ucałuj swojego Szopena i mam nadzieję, że będziecie razem na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...