Jump to content
Dogomania

Flying westie - Cody.


Natalia&Cody

Recommended Posts

[quote name='wikikoniki']Raczej nie, chociaż jak wskakuje to tylko z boku. Poza tym zawsze jak już wskoczy to ją chwalę. Nie lubi też leżeć ze mną kiedy oglądam telewizję w ciągu dnia. A wyganiają ją tylko wieczorem czasem, kiedy musi iść na dół spać w tygoidniu...[/QUOTE]

To może poprostu nie lubi leżeć na łóżku? Popróbuj ją dzisiaj pozachęcać. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Silky123']To może poprostu nie lubi leżeć na łóżku? Popróbuj ją dzisiaj pozachęcać. :)[/QUOTE]

Luuuuubi :)
Na przykład teraz trochę ją zachęcałam - weszła. Chwilę leżała, przyszedł mój wujek, zeszła na dół się przywitać i jak wróciła to już od razu wskoczyła. Ale jak ja leżę to już nie chce wskoczyć. Chyba, że ja się do niej położę. Aczkolwiek kiedy wczoraj położyłam się do niej głową w stronę drzwi to leżała koło mnie cały czas. Dzisiaj rano też mi skoczyła w nogi pod kołdrę. Nie wiem od czego to zależy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Luuuuubi :)
Na przykład teraz trochę ją zachęcałam - weszła. Chwilę leżała, przyszedł mój wujek, zeszła na dół się przywitać i jak wróciła to już od razu wskoczyła. Ale jak ja leżę to już nie chce wskoczyć. Chyba, że ja się do niej położę. Aczkolwiek kiedy wczoraj położyłam się do niej głową w stronę drzwi to leżała koło mnie cały czas. Dzisiaj rano też mi skoczyła w nogi pod kołdrę. Nie wiem od czego to zależy...[/QUOTE]

Hmm...może poprostu nie zawsze ma ochotę?:)
EDIT: Mam już w rękach nasz kliker i książkę! :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Dreaming

A to powodzenia Wam życzę i cierpliwości:)
U nas też nic ciekawego po za tym że Alan dostał swoją ulubioną zabawkę. No próbuje nauczyć go czołgaj się i pomału pomału wychodzi, Ale tylko wtedy jak mu sie chce . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka & Alan']A to powodzenia Wam życzę i cierpliwości:)
U nas też nic ciekawego po za tym że Alan dostał swoją ulubioną zabawkę. No próbuje nauczyć go czołgaj się i pomału pomału wychodzi, Ale tylko wtedy jak mu sie chce . :)[/QUOTE]

Dzięki! No to super ćwiczcie, ćwiczcie! :D
Może byś tak zrobiła zdjęcia Alana z tą zabawką, bo nie bardzo wiem o którą chodzi...:hmmmm:

[quote name='wikikoniki']Fajnie, a jaka to książka ? Ja w sumie kupiłabym używaną jeżeli już...[/QUOTE]
To jest książka Barbary Waldoch "Pozytywne Szkolenie Psów". :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Dreaming

[quote name='Silky123']Dzięki! No to super ćwiczcie, ćwiczcie! :D
Może byś tak zrobiła zdjęcia Alana z tą zabawką, bo nie bardzo wiem o którą chodzi...:hmmmm:[/QUOTE]

OKi :) :) :) :): :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Słuchajcie. Mam do Was prośbę o pomoc. Nie wiem kompletnie jak się za to zabrać, żeby Cody zrozumiał o co chodzi z tym klikaniem. W sensie, że jak kliknę to on wie, że zrobił coś dobrze i czeka na przysmak...Może ktoś wie co zrobić?[/QUOTE]

No z tego co ja umiałam za czasów jak klikałam to najpierw klik i przysmak i tak z 10 razy. Potem jakieś proste sztuczki klik i przysmak a potem klik i przysmak po chwili.
Ja zrezygnowałam, bo klikać mogłam tylko na dworze, do domu nie nie wpuszczali :D

Link to comment
Share on other sites

hm, kiedy zaczynałam z Etną to najpierw trochę jej klikałam za nic, tak właśnie klik-smakołyk, a potem targetowanie nosem, bo to mega proste. natomiast z moim tymczasowiczem zaczęłam od razu od targetowania nosem i załapał 2 razy szybciej, ale nie wiem czy to kwestia inteligencji, czy metody :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']No z tego co ja umiałam za czasów jak klikałam to najpierw klik i przysmak i tak z 10 razy. Potem jakieś proste sztuczki klik i przysmak a potem klik i przysmak po chwili.
Ja zrezygnowałam, bo klikać mogłam tylko na dworze, do domu nie nie wpuszczali :D[/QUOTE]
[quote name='lenka13']My tutaj chyba pierwszy raz;)
Ja na początku robiłam tak, że klik-smakołyk i tak kilka razy, potem ćwiczyliśmy to co już umiał, coś prostego np. siad i klik-smakołyk :lol:[/QUOTE]
[quote name='motyleqq']hm, kiedy zaczynałam z Etną to najpierw trochę jej klikałam za nic, tak właśnie klik-smakołyk, a potem targetowanie nosem, bo to mega proste. natomiast z moim tymczasowiczem zaczęłam od razu od targetowania nosem i załapał 2 razy szybciej, ale nie wiem czy to kwestia inteligencji, czy metody :D[/QUOTE]
To z tego co mówicie robiłyście na początku tak samo. :)
Dzięki za pomoc, zaraz poćwiczymy i zobaczymy co z tego będzie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś znów umówiliśmy się z Luckym i jego panią na spacerek. Tylko tym razem psiakom spodobała się zabawa w ogromnych kałużach. ;)
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6282/dsc02100woc.jpg[/IMG]
[IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7528/dsc02102qk.jpg[/IMG]
[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/6190/dsc02112u.jpg[/IMG]
[IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7476/dsc02114b.jpg[/IMG]
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8175/dsc02120m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka & Alan']Ale słodko oczywiście Codas słodszy :)[/QUOTE]
Wiadomo. :eviltong:
[quote name='wikikoniki']Aaaaaa !
Neska aż tak nie lubi kałuż...
A MAx woli jeść śnieg :diabloti:[/QUOTE]
Cody na szczęście lubi wszystko co związane z wodą. No może oprócz kąpieli w wannie. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria'][URL]http://img864.imageshack.us/img864/9085/dsc02152k.jpg[/URL] - śliczne jest to zdjęcie ! :)
Żeby u mnie było tak słonecznie ... ahhh[/QUOTE]
Dzięki. Jeszcze się doczekasz słonecznych dni. :D

Dzisiaj ćwiczyłam z nim tak jak mi radziłyście, klik-smakołyk i teraz następne pytanie. Jak on ma się zachowywać po kliknięciu, w sensie jak już zrozumie, że zawsze po kliknięciu coś dostanie. Jak przed chwilą z nim ćwiczyłam to wydawało mi się, że najpierw patrzy, albo poprostu na mnie, albo na rękę, w której trzymam kliker, a po kliknięciu patrzy na rękę, w której mam przysmaki. Chociaż nie jestem pewna, bo przez te jego kłaki prawie nic nie widać gdzie spogląda(chyba na ćwiczenia będę przypinać mu spinkę:diabloti:). To jeżeli tak robi to mogę już przejść do nauki czegiś konkretnego przy pomocy klikera czy jeszcze trochę poćwiczyć z nim klik-smakołyk? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...