Jump to content
Dogomania

Flying westie - Cody.


Natalia&Cody

Recommended Posts

[quote name='westie_justa']np; [url]http://www.futrzakowo.pl/produkt-8439.html[/url] zyli koło 60zł;)
no bez przesady tragedii niema, jansportowe nerki kosztuja 40zł;)[/QUOTE]

ale ogólnie fajne.:) tylko moja linka to by się nie zmieściła...:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleksandra95']ta 1 i 2 co pokazałaś. :D[/QUOTE]
Ta druga jest za 20-30 zł, a z tą pierwszą dziewczyny już mnie uprzedziły.
Informuję, że torba(ta pierwsza)jest już w realizacji zamówienia, czyli przelew.:diabloti:
I mam jeszcze drugą informację, że Codyemu coraz lepiej wychodzą Vaulty. Dzisiaj trochę ćwiczyliśmy z szarpakiem od Oli i właśnie z nim vaultowanie najlepiej mu wychodzi. :D :razz:
[SIZE=1]PS. MOŻE jutro zmontuje jakiś filmik z vaultowaniem. :razz:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Fajnie :D
A to skakanie przez kolano to po co ? ;) Wykorzystam do czegoś, ale najpiewr nauczę moją wskakiwać na RĘCE z na kolano...
Fajnie sobie lata. Zatęsniłam za samotnymi spacerami, gdzie mogę ćwiczyć z NEss. Jak idą razem to MAxa muszę nawet na lince pilnować to Nesce tylko porzucam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Fajnie :D
A to skakanie przez kolano to po co ? ;) Wykorzystam do czegoś, ale najpiewr nauczę moją wskakiwać na RĘCE z na kolano...
Fajnie sobie lata. Zatęsniłam za samotnymi spacerami, gdzie mogę ćwiczyć z NEss. Jak idą razem to MAxa muszę nawet na lince pilnować to Nesce tylko porzucam...[/QUOTE]
To skakanie na udo jest po to, że pies odbija się od uda bo zabawkę(ciężko jest złapać piłkę z ręki, dlatego to wygląda jak naskok i zeskok, a nie jak wybicie;))
[quote name='Aleksandra95']podoba mi się !!! :loveu:[/QUOTE]
Nie wierzę. Takie nudziarstwo? ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']ładnie zapyla;) a voultów od ciała nie próbowaliście :)? szkoda że D nie łapie :P
Cody to duzy jest xD[/QUOTE]
Nie nie próbowałam, bo nie wiem jak się za to zabrać. Dysków nie łapie, bo robię mu na jakiś czas przerwe, żeby chciał potem jeszcze bardziej. :D
Noo, jest duży. ;p
[quote name='Glaria']Świetny filmik :multi:[/QUOTE]
Dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Więc w końcu zrobiłam Codyemu foty w kagańcu. Doradźcie mi czy ten jest dobry czy musiałby być większy, bo w tym temacie jestem zielona.
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg4/scaled.php?server=4&filename=20120303358.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=20120303359.jpg&res=medium[/IMG]
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg718/scaled.php?server=718&filename=20120303361.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Ładnie leży , a po co mu kaganiec ? :p[/QUOTE]
[quote name='wikikoniki']Pewnie jak jeżdżą autobusem, albo coś. Mi też dla Neski nie jest potrzebny ale jak jeździmy gdzieś dalej komunikacją miejską to niestety trzeba...[/QUOTE]
Taak, na szczęście tylko na to jest nam potrzebny kaganiec...

[quote name='wikikoniki']A bo tak patrzę, że ty z Poznania jesteś, to pewnie daleko nie masz...
Wbijaj na pierwszy turnus ![/QUOTE]
Nie da rady. Musiałabym mu jeszcze klatkę kupić itd, a wiesz na kogo już zaczynam powoli zbierać...:diabloti:
Pewnie za rok pojadę. Babcia już mi powiedziała, że jak poczekam rok to mi dołoży na ten obóz. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Taak, na szczęście tylko na to jest nam potrzebny kaganiec...


Nie da rady. Musiałabym mu jeszcze klatkę kupić itd, a wiesz na kogo już zaczynam powoli zbierać...:diabloti:
Pewnie za rok pojadę. Babcia już mi powiedziała, że jak poczekam rok to mi dołoży na ten obóz. :)[/QUOTE]

Fajnie :) A klatki nie możesz od kogoś pożyczyć ? No wiem na kogo :diabloti: Ja swój transporter kupiłam za 50zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Fajnie :) A klatki nie możesz od kogoś pożyczyć ? No wiem na kogo :diabloti: Ja swój transporter kupiłam za 50zł[/QUOTE]
W tym roku będę szkolić Codyego, żeby lepiej skupiał się przy psach. Później mi będzie łatwiej na obozie, dlatego to jest następna rzecz, dlaczego jadę w przyszłym roku. Klatki nie mam od kogo pożyczyć, bo nikt kogo znam albo nie ma psa, albo ma, ale nie używa klatki...;/

Link to comment
Share on other sites

o swietny ten wasz kaganiec :) my to mamy taki mini plastikowy:P ale my mamy kupiony na szybko do autobusu, chociaz jeszcze go nie uzywalysmy, mozliwe ze kupie nowy metalowy;)

edit: co do obozu, to mozna zapytac p Marty podobno maja kilka klatek na stanie;) a tak swoją drogą to jak po Sarci bierzesz to juz niewiele czasu Ci zostało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']o swietny ten wasz kaganiec :) my to mamy taki mini plastikowy:P ale my mamy kupiony na szybko do autobusu, chociaz jeszcze go nie uzywalysmy, mozliwe ze kupie nowy metalowy;)[/QUOTE]
uff...to dobrze, bo już myślałam, że jest za mały czy coś. ;p
To trzymam kciuki za kupno! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']uff...to dobrze, bo już myślałam, że jest za mały czy coś. ;p
To trzymam kciuki za kupno! :D[/QUOTE]
jasne że jest dobry zrobie mojej w kagańcu to zobaczysz że wygladaj ka grzywacz i jest naprawde mini :diabloti:
kupowałas ten na int.? bo podoba mi sie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...