Jump to content
Dogomania

Flying westie - Cody.


Natalia&Cody

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natalia&Cody']

Może macie jakieś sposoby na "wybielenie" mojemu mamutowi mordki i łap? ;)
(gdzieś czytałam o occie jałbkowym, ale chcę usłyszeć Wasze propozycje:D)[/QUOTE]

Popatrz na westie.net albo na terrierkowie ;) Ja niestety nie pomogę , bo nigdy nie miałyśmy tego problemu

Link to comment
Share on other sites

Noooo powiedzmy, bo ślina to nie wszystko, to zależy co psiak je i jakie ma ph w buzi które sprawia że ślina jest jaka jest i barwi włoski. Widziałam ze Cody te zgryzy ma czyste faktycznie tylko brudne włoski dookoła pyszczka. Może spróbuj innej karmy. A co z łapkami? pokaż fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']Noooo powiedzmy, bo ślina to nie wszystko, to zależy co psiak je i jakie ma ph w buzi które sprawia że ślina jest jaka jest i barwi włoski. Widziałam ze Cody te zgryzy ma czyste faktycznie tylko brudne włoski dookoła pyszczka. Może spróbuj innej karmy. A co z łapkami? pokaż fotki[/QUOTE]
Właśnie zaczynamy od dzisiaj Brita Premium. On zawsze miał taki brudny pychol chyba....Z łapami to się trochę pomyliłam, bo teraz mamy deszczowe dni i są poprostu czasem od błota. Kiedyś miał jedną taką koloru jak na pysku. To było wtedy jak sobie wylizywał(miał wbite te ostre ziarna pszenicy). Także wydaję mi się, że w sumie do "wybielenia" jest tylko pysio...

Link to comment
Share on other sites

No bo albo znajdziesz karmę która zniweluje to że pyszczek będzie jasny, a jeśli chodzi o preparaty wybielające to kiedyś ktoś próbował chyba ten [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1981507,3,angels,eyes,natural,preparat,do,usuwania,przebarwien,naturalny,75,g.html[/URL]
I był to chyba jedyny skuteczny środek wybielający do sierści, ale po pierwsze on strasznie drogi a po drugie czy jest sens? Mój Alex też ma przebarwienia na pysku tylko on ma od zajadów, trochę z malasezji jeszcze tam...więc u nas ciężko się tego pozbyć nieważne jaką karmę jemy...my już się przyzwyczailiśmy jedynie przy młodym jest duża różnica :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']No bo albo znajdziesz karmę która zniweluje to że pyszczek będzie jasny, a jeśli chodzi o preparaty wybielające to kiedyś ktoś próbował chyba ten [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1981507,3,angels,eyes,natural,preparat,do,usuwania,przebarwien,naturalny,75,g.html[/URL]
I był to chyba jedyny skuteczny środek wybielający do sierści, ale po pierwsze on strasznie drogi a po drugie czy jest sens? Mój Alex też ma przebarwienia na pysku tylko on ma od zajadów, trochę z malasezji jeszcze tam...więc u nas ciężko się tego pozbyć nieważne jaką karmę jemy...my już się przyzwyczailiśmy jedynie przy młodym jest duża różnica :P[/QUOTE]
Ja w sumie już też się do tego przyzwyczaiłam. Mam coś takiego w domu: [URL]http://www.swiatkarm.pl/p,1-all-systems-super-whitening-gel--zel-usuwajacy-przebarwienia-na-wlosach-237ml,4467.html[/URL]
Może zacząć tego częściej używać?
Jak tylko kupię nowe dyski to zbieram na ten preparat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelynkaa']No bo albo znajdziesz karmę która zniweluje to że pyszczek będzie jasny, a jeśli chodzi o preparaty wybielające to kiedyś ktoś próbował chyba ten [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1981507,3,angels,eyes,natural,preparat,do,usuwania,przebarwien,naturalny,75,g.html[/URL]
I był to chyba jedyny skuteczny środek wybielający do sierści, ale po pierwsze on strasznie drogi a po drugie czy jest sens? Mój Alex też ma przebarwienia na pysku tylko on ma od zajadów, trochę z malasezji jeszcze tam...więc u nas ciężko się tego pozbyć nieważne jaką karmę jemy...my już się przyzwyczailiśmy jedynie przy młodym jest duża różnica :P[/QUOTE]

Też nieraz słyszałąm o tym preparacie i podobno jest jedynym skutecznym, stąd ta cena. Ja na szczęście nie mam takich problemów :multi:

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście strasznie drogi [url]http://germapol.istore.pl/pl,product,1981507,3,angels,eyes,natural,preparat,do,usuwania,przebarwien,naturalny,75,g.html[/url] :-o
Nata, a jak się sprawdza ten co Ty masz?

Ja też nie mam takich problemów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Też nieraz słyszałąm o tym preparacie i podobno jest jedynym skutecznym, stąd ta cena. Ja na szczęście nie mam takich problemów :multi:[/QUOTE]
To zazdroszczę ;)
[quote name='HexaWHWT']Rzeczywiście strasznie drogi [URL]http://germapol.istore.pl/pl,product,1981507,3,angels,eyes,natural,preparat,do,usuwania,przebarwien,naturalny,75,g.html[/URL] :-o
Nata, a jak się sprawdza ten co Ty masz?

Ja też nie mam takich problemów ;)[/QUOTE]
W sumie nie jest zły. Jak używałam go często to schodziło, ale kiedyś mi się przestało chcieć i stwierdziłam, że mi to nie przeszkadza. Jak używam go co miesiąc czy dwa jak go myję to w sumie nic nie daje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']
W sumie nie jest zły. Jak używałam go często to schodziło, ale kiedyś mi się przestało chcieć i stwierdziłam, że mi to nie przeszkadza. Jak używam go co miesiąc czy dwa jak go myję to w sumie nic nie daje ;)[/QUOTE]

Wiadomo, co droższe to lepsze ;)
A bardzo Ci przeszkadza to, że ma taki pysio?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']W sumie to nie, ale wolałabym, żeby miał czyściutki :D[/QUOTE]

Moja tylko po jedzeniu np. sosu ma taki umorusany ryjec. Haha, a jak to wygląda u niej :roflt:
tylko wtedy ryjec ma brudny aż po same oczy. :D
Cody je Brita? moja obchodziła miskę z britem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']Moja tylko po jedzeniu np. sosu ma taki umorusany ryjec. Haha, a jak to wygląda u niej :roflt:
tylko wtedy ryjec ma brudny aż po same oczy. :D
Cody je Brita? moja obchodziła miskę z britem :eviltong:[/QUOTE]
Haha :D
Je od wczoraj i jemu bardzo smakuje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']Haha :D
Je od wczoraj i jemu bardzo smakuje :D[/QUOTE]

pozazdrościć. Moja co dzień ucieka pod łóżko jak słyszy, że wsypuje jej się karmę. Ale jak kot przejdzie obok to od razu wpierdziela :mad:
co za pies...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']pozazdrościć. Moja co dzień ucieka pod łóżko jak słyszy, że wsypuje jej się karmę. Ale jak kot przejdzie obok to od razu wpierdziela :mad:
co za pies...:shake:[/QUOTE]

uu...To kiepsko. Ugotuj jej coś czasem :D
[quote name='westie_justa']a jakiego brita macie? my chyba do niego wracamy i bede zamawiac:)[/QUOTE]
Brit Premium Small. Zamówiłam od bardzo fajnego sklepu, który od razu w ten sam dzień wysłał "doręczyciela". :D
[quote name='Aleksandra95']oo Dora tez właśnie Brita je.:)[/QUOTE]
Brit ma fajny skład i jest nie drogi i najważniejsze, że smakuje :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia&Cody']Ja mam westa z serii "słyszę otwarcie lodówki, albo szeleszczenie nie tylko z kuchni to jestem" :D[/QUOTE]

tak to spoczko ale jeżeli to coś wpada do jej michy to ciężej jest. Chociaż zależy też co ;P
btw. Przecież to co my jemy jest lepsze niż karma, nudna karma nawet jeżeli ma w sobie animondzię, którą hesia jadła ale się przejadła. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']tak to spoczko ale jeżeli to coś wpada do jej michy to ciężej jest. Chociaż zależy też co ;P
btw. Przecież to co my jemy jest lepsze niż karma, nudna karma nawet jeżeli ma w sobie animondzię, którą hesia jadła ale się przejadła. :hmmmm:[/QUOTE]
no wiadomo ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...