Jump to content
Dogomania

Świętokrzyskie-SUKA MIX LABRADORA-NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY (?)-A JEDNAK DS!!!:-)


Zuzka2

Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Państwo z Krakowa. No zobaczymy.

Wpadnijcie na wątek szczylów i mamy: potrzebujemy sterylizacji, domów dla szczylów, szczepień...i pomysłu.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/208954-Sunia-i-jej-2-szczeniaki-potrzebują-pilnie-pomocy[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

Super
Kraków fajne psie miasto. Mam wrażenie, że tu psom dobrze.
Teraz macie transport rozumiem? Gdyby na przyszłość jakiegoś gałgana słodkiego trzeba było przewieźć pokonujemy ta trasę z mężem dwa razy w miesiącu, czasem częściej.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie ustalone, póki co myslimy. A i najpierw odczyn musi zniknąć, jak będę miała pewność, że to ten dom i już nic jej nie jest to siup od razu do domu. A ludzie przyjadą myslę, bo daleko nie jest. Chociaż nie wiem naprawde. W sumie jeden telefon a ja już czuję, że ją trace. Cholera wiedziałam, że tak będzie! Zawsze się przyzwyczajam, zakochuję i choruje. Shilla jest dla mnie wyjątkowa, taka normalna, jak pisałam wcześniej nie ma żadnych patologicznych zachowań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']
Teraz macie transport rozumiem? Gdyby na przyszłość jakiegoś gałgana słodkiego trzeba było przewieźć pokonujemy ta trasę z mężem dwa razy w miesiącu, czasem częściej.[/QUOTE]
majowa,dzięki za ofertę pomocy!:-)Bo z tymi wyjazdami do Krakowa to u nas co 2tyg.Najbliższy 18.06.dopiero.

Link to comment
Share on other sites

Był jeszcze jeden telefon konkretny o Shillę, Pani chciała jutro przyjechać żeby ją poznać...ale ja bardzo jestem za tym pierwszym Państwem i powiedziałam Pani, żeby zadzwoniła po weekendzie. (powiedziała, że zadzwoni)
Była u mnie koleżanka i bardzo zachwyciła się Shillą,bo nia nie da sie nie zachwycić. Taka spokojna, milutka, przytulaśna.
Dziś odczyn wygląda lepiej, antybiotyk działa:)

Link to comment
Share on other sites

Tak tu ucichło-wszyscy wstrzymaliśmy oddech,że to musi być ten dom:-)

Dobrze,że Shila nie była u mnie na DT i że to nie ja muszę się z nią rozstać.Ona za bardzo przypomina mi mojego poprzedniego psa,a z drugim takim w ciągu roku nie umiałabym się rozstać.
Shilę poznałam dokładnie (co do dnia) rok od śmierci mojego Kłapouchego.Każda minuta z nią spędzona była bardzo przykra dla mnie z tego względu właśnie,że z każdą chwilą czułam,że nie umiem się z nią rozstać.Mój pies odszedł tak nagle,że nie miałam czasu się pogodzić z tą myślą,przygotować-na nic.Po prostu wyszłam po leki na problemy niby z nerkami,a wróciłam bez psa.Nie mogłam nawet go zabrać do domu na 2-3dni,żeby się przygotować,bo pies miał już ostrą niedrożność jelit.Wszystko rozwinęło się w ciągu doby.Nikt nie przypuszczał,że pies w połowie życia ma brzuch pełen guzów,zwłaszcza,że nic wcześniej się nie działo.Nic.

Wszystko się dobrze ułożyło z Shilą,że nienawidzi kotów,dzięki czemu szukaliśmy innego DT;-)

Link to comment
Share on other sites

A propos labków-fajne ogłoszenie:
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/60597/oddam-w-dobre-rece/[/URL]
Efekt mody na psy i braku jakiejkolwiek wiedzy o rasie-zero przewidywania konsekwencji...:shake:Ma lubić dzieci.I nie chorować:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka2']A propos labków-fajne ogłoszenie:
[URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/60597/oddam-w-dobre-rece/[/URL]
Efekt mody na psy i braku jakiejkolwiek wiedzy o rasie-zero przewidywania konsekwencji...:shake:Ma lubić dzieci.I nie chorować:mad:[/QUOTE]

no niestety, ale wiesz dobrze, ze chociaz nie wyrzuca na ulice bo chory..czy do schronu..tylko pisza to otwarcie i chca psa oddac w dobre rece.. nie pochwalam tez tego, ale niestety zycie czasem tak sie glupio uklada, ze kasy zaczyna brakowac itd, wszystkiego sie nie przewidzi.
A znajoma ma rodowodowego goldena i tez ma okropna allergie juz od dziecka.

Link to comment
Share on other sites

Ania,tylko nie strasz ich za bardzo tymi możliwymi chorobami;-)Ludzie są już weteranami po 9latach życia z ciężko chorym psem,więc byle co ich nie zrazi;-)
A dobre wieści są takie,że Shila jest od jutra gotowa do adopcji:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']To znaczy,że co? U fryzjera była....?;)[/QUOTE]
Nie;-)Tak orzekł wet,który dziś ją oglądał i ocenił jej kondycję do np.podróży do Krakowa:-)bo on wie,że ew.jutro mogą przyjechać się z nią zapoznać nowi opiekunowie...Orzekł,że jak by chcieli,to nawet mogą ją sobie już zabrać,bo zdrówko O.K.-tzn.na dzień dzisiejszy,bez głębszej diagnostyki tymi wynikami,które posiadamy od 3czerwca(biochemia,morfologia).
Shila miała sterylkę 2czerwca,więc całkiem niedawno.Dziś miała zdjęte 2szwy.
A fryzjer-owszem,coś koło tego;-)bo wet pozwolił ją jutro wykąpać:-)

Aniu,Shila była odpchlona i odkleszczona 30maja Ektoparem (2tubki)-działa miesiąc i na pchły i na kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

Ania napisze pewnie więcej,a ja tylko tyle,że Shila jedzie do domu!!!:Cool!:
Za tydzień:multi:

Na opis ludzi i warunków w jakich suczka będzie żyła brak słów,bo to jest wręcz niewiarygodne,że tacy ludzie w ogóle chcą adoptować psa,a nie kupić z hodowli rodowodowego.Zwłaszcza,że wiedzą,że Kora może mieć różne rasowe przypadłości,bo nie jest do końca zdiagnozowana.Niezła z niej fuksiara!:multi:

majowa,spacerki będą na Błoniach,więc na pewno spotkasz tam Shilę:-)

Link to comment
Share on other sites

Ja to jestem w szoku,że tak szybka adopcja.Porobiłam jej mnóstwo ogłoszeń natychmiast,Ania też.Ja dodatkowo wyróżnionych pełno,plakatów w Kielcach,a ona i tak znalazła dom dzięki zwykłemu,chyba na morusku...Oby więcej takich szybkich akcji i więcej takich domów się trafiało.Suczka chyba 3dni od sterylki była już zarezerwowana.Nie da się ukryć,że mnóstwo szczęścia ma ten pies od samego początku...:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...