Jump to content
Dogomania

zakochałam sie


abba

Recommended Posts

teraz nie za bardzo mam chwile bo ide niunie polozyc spa, wiec moze pozniej uda mi sie z tym uporac.
Natomiast na ta chwile poniewaz nie mam jeszcze suni od ktorej rozoczal sie ten post to pochwale wam sie moim najwiekszym skarbem.

jej fotki na:
[URL]http://www.kasikzz.fotosik.pl/[/URL]

To cale moje zycie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

śliczna dziewczynka :) no no - w takim razie obejrzyj sobie mojego kawalera na [URL="http://www.kornik.smyki.pl"]www.kornik.smyki.pl[/URL] :)
i tam sobie możesz załozyć też blog o swojej córci - kliknij na [URL="http://www.smyki.pl"]www.smyki.pl[/URL] ;)
polecam

Link to comment
Share on other sites

Cos sie cicho zrobiło na naszym forum. Czyzby Wasze włochacze nie rozrabiały i nie broiły od wczoraj ??? Coś mi się nie chce wierzyć.
No ewentualnie zapracowane jesteście jak i ja i dlatego tak zamilkło.
Ale chce Wam powiedzieć ze ja poranek i wieczór zaczynam od wskoczenia i sprawdzenia coz tez nowego się u Was dzieje.
Jeszcze nie jestem briardową psiarą a juz czuję sie częścią tej wspólnoty.
Ale tak na marginesie to w weekend jade zobaczyć takie małe cuda. Jeszcze nie do kupienia bo mają cztery tygodnie ale mogę zobaczyś i jeśli się zdecyduję na któregoś to zarezerwować.
Nie mogę się doczekać.
Buzka. Piszcie dziołchy piszcie !!!
Sota36 jak mi idzie z tą gwarą, postępy czynię co ?

Link to comment
Share on other sites

Niedaleko, do Pruszkowa pod Warszawa. Tylko mam nadzieje ze bedzie czekala na mnie sunia, gdyz Pan z ktorym rozmawialam mowil ze jest duze zainteresowanie suczkami a on ma tylko dwie. Wiec zobaczymy co z tego bedzie.
No a co do nauki to sie ucze od was dziewczyny.
Potem bedziecie mnie doszkalac z pielegnacji, zywienia i takich tam pewnie jeszcze wielu innych zagadnien jesli chodzi o sama rase.
Licze na Was.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze piszę jeszcze raz bo coś nie mogę tego wysłać, więc gdyby się pojawiło podwójnie to trudno a zatem....

Dziewczyny porażka !!!
Wczoraj pytałyście mnie z jakiej hodowli te maluchy a ja nie miałam pojęcia wiec dzisiaj zadzwoniłam zeby się dopytać szczegółów gdyż faktycznie powinnam zasięgnąć waszej opinii na temat hodowcy.
Ale to nie hodowla a jakaś "rozpłodnia" buuuuuuuuuuuuuu:placz:
Facet coś mi zaczął tłumaczyć ze suka jest z papierami ale szczeniaki juz nie bo to się jemu zupełnie jako hodowcy nie opłaca, gdyż podwaja cene a ludzie chca miec psa nie na wystawy a do kochania. No ja tez nie myślę o tym narazie żeby jezdzic na wystawy ale chce szczeniaka ze sprawdzonego żródła. Chyba dobrze myślę co ??? Cholera jasna, zdenerwowałam się.
A zatem nie jadę, wiec zdjec nie bedzie.

Ale nie poddaje sie, za bardzo się juz wkreciłam i rozkochałam w tej rasie. Nie teraz to za chwile, napewno pojawi się nowy miocik.:multi:

Czekam na info DuzyCP!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Madziu ze nawet sie zastanawialam wczoraj wieczorem wspolnie z mezem nad tym, zaraz jak przeczytalam i zobaczylam to wielkie wlochate nieszczescie, ale ...
Jak widac ten piesek wiele przeszedl w ostatnich miesiacach i boje sie ze moze byc agresywny a jak pamietacie mam 1,5 roczna coreczke w domu ktorej zdrowie i bezpieczenstwo jest dla mnie jednak najwazniejsze.
Wiec jednak chyba to nie jest najlepsze rozwiazanie zarono dla mnie jak i dla Jordana.
Natomiast czytalam w tamtych postach iz jest to 11 !!!!!!!!!!!!! pies od tego hodowcy.
Na miłosć boską jak to mozliwe ????????? Co oni robią z tymi biednymi zwierzakami ????

Link to comment
Share on other sites

dla Roxy to ostatni gwizdek jak na pierwszy raz... ;)
i dobrze sie składa że teraz zimą bo na wiosnę kontynuujemy szkolenie :)
dzisiaj miałam okazje zobaczyć że to jej pasja jak z Juniorem szalała z piłką i frisbee ;)
a kawaler? hmm jak już będzie po fakcie to zdradzę ;)) nie będę zapeszać :) pozdrówka ;)
P.S.
a tak wyglądała zabawa dzisiaj :
[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f251/magiccc27/kopia121.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...