Jump to content
Dogomania

York i kucyk - najlepsze prezenty na komunię


Ajula

Recommended Posts

brak słów na ludzką głupotę :crazyeye:
- To już ostatni piesek. W ciągu dwóch tygodni poszło sześć. Rodzice kupują je dla dziewczynek, a jeden nabywca zażyczył sobie wisiorek na szyję dla psa z wygrawerowanym napisem "Od Chrzestnego. Na pamiątkę I Komunii Św." - mówi Magda z podwarszawskich Babic, która wystawia pieski na Allegro.

[url]http://www.emetro.pl/emetro/1,85651,9631011.html[/url]

same przekleństwa cisną mi się na usta, jak to czytam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Matko. Nie rozumiem takich ludzi. Przecież dziecko w II klasie nie poradzi sobie z psem i zawsze spada obowiązek na rodzica. A z łańcuszkiem to w ogóle przegięcie. Pies to nie zabawka, żeby od tak ją podarować. A kucyk? No ciekawe, ciekawe.Kiedyś nie było takich prezentów na komunię. A teraz? Rowery to już przeszłość. Teraz moda na quady i inne takie zabaweczki. Ehh.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda słów aby wypowiedzieć się na ten temat. Ja na swoją komunię dostałam rower górski, zegarek i biżuterię ze złota i byłąm przeszczęśliwa. A teraz dzieci dostają laptopy, quady, skutery ... przegięcie! Zwierzę to nie jest zabawka czy jakiś tam prezent, którym dziecko się chwilę pocieszy, a potem piesek skończy porzucony w lesie czy poza miastem przy drodze. Powinny powrócić dawne prezenty komunijne!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...