Jump to content
Dogomania

Soran w pieluchach


Solaris Rotten

Recommended Posts

Oto Soranek, mam już zdjecia wiec wkładam jak mi się uda ,tutaj Soranek

miał okło 2 tyg, zdjęcia zrobiłyśmy gdy byłyśmy u niego z wizytą co prawda są tu wszystkie w kupie ale ten malec ze strzałką na karku to mój Soranek :D Bedzie chyba nawet widać mame ale ona miała z nimi przerąbane 7 sztuk i to diabły wcialone.Teraźniejszych zdjęć nie mam na skanie bo mały ma już 10tyg. :D Gryzie ,drapie i nic sobie nie robi z klepania gazetą a nawet się nią zazyna bawić bawi go klapsanie w tyłek,dobra wkładam zdjęcia ,robie to po raz pierwszy wiec moge mieć trudności..... :D Są wielkie przepraszam :D

mniejsze.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ślicznie!!! :D :D :D :D :D :D :D

To opisze :

1 zdjecie to piesiek ten pregowany i suczka (chyba nie pamiętam), leża sobie.

2 zdjecie Jasny pregowany to piesek a koło Mleczrni mój Soranek!! zawsze ze starzała na karku:)

3 zdjecie para ze zdjecia 1

4 zdjecie cala familia jak na dłoni a koło cyca moja niunia!! :D :D

5 zdjecie znowu rodzinka ..matka właśnie próbowała się ewakuować.. :D

6 zdjecie baracisze z 2 siostra:)

oto rodzinka było 7 sztuk wszystkich: 1 pies to ten jadny całkiem (wiec był do odróżnienia) pożniej były dwa takie jak mój soran z wieksza ilościa białego ,reszta czarne z bialym ale malutkie dodatki były jasne .I się nie moge połapać które sa które:)Wiem gdzie jest mój! :D

Link to comment
Share on other sites

Sorcio nie jest wiele starszy właśnie skończył dziś 10, jest niedobry jak diałeł :evilbat: ale już czuje respect przed gazetą, chociaż tyle , przesadza kwaity i nokautuje czasami jamniola, ale ttylko jaksie strasznie nudzi, na to jamniol kłapnie pysiekm a Soran dzwiwiony ze sie nie wolno tak robić?

Bedąc głodym wkłada przednie łapy w miske i hejaaa po kuchni zerkając czy ktos widzi co on wybrabia....

Ech mogłabym pisać godznami... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...