Jump to content
Dogomania

Pomóż zebrać Bratkowi pieniądze na zdiagnozowanie jego choroby.


Recommended Posts

Dzień dobry.
Mam na imię Bratek, jestem dziewięciomiesięcznym szczeniakiem od 30 stycznia 2011 mieszkającym w krakowskim schronisku. Do schroniska trafiłem wraz z rodzeństwem, które szybko urosło i znalazło nowe rodziny. Ja nie miałem tyle szczęścia, chyba jestem chory albo coś ze mną jest nie tak - bo ludzie nie chcą mnie zabrać. Pewnie dlatego, że nie urosłem tak jak moje rodzeństwo. Swoim wyglądem przypominam malutkiego szczeniaczka. Podobno powinienem wyglądać zupełnie inaczej. Lekarze obawiają się, że już do końca życia pozostanę szczeniakiem. Mówią, że nie będę się rozwijał fizycznie i na zawsze pozostanę takim malutkim przytulakiem. Zawsze kiedy to mówią patrzą na mnie z politowaniem i dodają magiczne słowo "prawdopodobnie"... No bo chodzi o to, że oni sami nie wiedzą czy jestem chory czy nie. W schronisku brakuje pieniążków żeby można było zrobić mi badania. Dowiedziałem się o tym forum i postanowiłem do Was napisać.

Tacy mili ludzie zrobili mi stronę internetową, zabrali mnie do radia i opowiadali jaki jestem fajny. Na antenie powiedzieli, że zbieram na badania. Teraz pozostaje mi tylko czekać i liczyć na Waszą pomoc.

Wszystko o mnie znajdziecie na stronie:

[URL="http://www.bratek.chwiladlapupila.pl"]www.bratek.chwiladlapupila.pl[/URL]

Tam też galeria moich zdjęć na których widać jak zjadam parówki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...