Jump to content
Dogomania

Milka - ma dom!


luka1

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sharka']tylko że brzydkie miśki akurat się synkowi podobają ładne w kącie leżą, to chociaż psiego przyjaciela bedą mieć [/QUOTE]
A Dorci też nie podobają się ładne ?:lol: Kiedyś lubiła synusiowe zabawki ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą otrzymalam zapytanie z tablicy o Milusie. Kopiuję
"Dzień dobry, Czy sunia lubi koty? Jest wzrostu przed kolano, czy za? Pozdrawiam, Kasia"
Postaram się przesłać je na mail fundacji Nero wraz z adresem mailowym P.Kasi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Tak, tylko Milka nie może mieć dostępu do kotusiów, ani do innych małych zwierzaków. Może nie wynika to z agresji, ale lubi sie bawić czymś kosmatym. Tak więc drób i małe pieski - nie wiem czemu szczególnie rude - odpadają.[/QUOTE]

barb Milka do kotów nie może być :(

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówiła - miśki muszą być bardzo zniszczone bo inaczej nie mogę patrzeć im w oczy. Paczka dotarła i ... Nie ja nie mam sumienia dac te biedaki na rozszarpanie. Z resztą pokażę Wam te biedaki jak zrobię fotki.
Siedzę i spać nie mogę. Milka chyba też bo ujada w boksie. Jakieś zwierze pod krzesłem straszne skażenie przeprowadza - co one żrą, że tak cuchnie? Aha, to mój nowy przybytek - wrócił po roku z adopcji. Ciągle za mną łazi, musi leżeć tam gdzie ja jestem, ale bączki ma straszne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Tak jak mówiła - miśki muszą być bardzo zniszczone bo inaczej nie mogę patrzeć im w oczy. Paczka dotarła i ... Nie ja nie mam sumienia dac te biedaki na rozszarpanie. Z resztą pokażę Wam te biedaki jak zrobię fotki.
[/QUOTE]
Pewnie sharka znow ograbiła dziecko.;) Z ksiązeczek na bazarek chyba też ?;)

Link to comment
Share on other sites

łej tam, łej tam luka nie kręć nosem ;) miśki poszyte, wzgardzone przez dziecko na stryszku leżały i mole je miały zjeść?! Na bazarach maskotek zatrzęsienie. A Milka będzie cudnie wyglądać z tym dużym różowym misiem :) ok lece otwierać bazar :]

Link to comment
Share on other sites

Milka swoim zwyczajem wychodzi na spacer przez płot. Już nawet nie pyta czy może. Galopuje potem z takim małym sąsiadów, czasem się w jakimś śmierdełku wytarza. Niestety nie jest najszczęśliwsza bo musi część dnia spędzić w boksie. Gdyby miała jakiś ogród na własność...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']Jutro Noris będzie rozmawiała z Państwem. Zobaczymy czy Milka wreszcie znajdzie swoje miejsce.[/QUOTE]


:modla::modla::modla: Bardzo bym chciala, żeby tak sie stało. :kciuki::kciuki::kciuki: Mocno będe trzymać kciuki.

Baściskowi z części ogloszę wyedytowalam ten hotel. Reszta jutro.

Link to comment
Share on other sites

Trzymajcie kciuki, żeby Milka się nie wygłupiła.Pierwszy kontakt z nowymi ludźmi wypadł bardzo dobrze. Milka ich zaakceptowała, a oni byli nią chyba zachwyceni. Jeszcze tylko reakcja kotów, mam nadzieję... Orany, Milka trzymaj fason.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...