Jump to content
Dogomania

Tao-pies w typie briarda,dzięki pomocy ludzi dobrej woli.MAM DOMEK:)dziekuje


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bea100']Czy Briardy mają jakieś swoje miejsce w necie gdzie się spotykają? Warto byłoby dać znać o tym piesku hodowcom i sympatykom rasy- np na forum rasy Briard- Mopomania- tych psów nie ma u nas za wiele...[/QUOTE]
ja nie wiem.....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']ja nie wiem.....:([/QUOTE]
To ja poszukałam i znalazłam.
Cioteczki, zrejestrujcie się i załóżcie temat lub jeszcze lepiej powiadomcie kogoś z tego forum by załozył tam temat
[url]www.mopomania.pl[/url] - briard, owczarek francuski - forum

Link to comment
Share on other sites

To bardzom dobra wieśc- trzymam mocno kciuki za Tao- i oby (jak Czif) trafił z tej jedynki pod skrzydła briardowców...nie wiem jak oni prężni w pomocy psom swojej rasy ?...ale mam nadzieję i trzymam kciuki z całych sił...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']To bardzom dobra wieśc- trzymam mocno kciuki za Tao- i oby (jak Czif) trafił z tej jedynki pod skrzydła briardowców...nie wiem jak oni prężni w pomocy psom swojej rasy ?...ale mam nadzieję i trzymam kciuki z całych sił...[/QUOTE]
tez mam nadzieje.....i czekam na nich:)

Link to comment
Share on other sites

U Lilu zajęte, ale u Kikou jest miejsce na dużego psa, na zewnątrz, nie drogo, nie tak daleko od Was, łagodny psiak tylko musi być (rozmawiałam z nią w sprawie Czifa, to cudowna osoba, zgodziła się na dużego łagodnego ogara...). Podpowiedz briardowcom. Jest ich trochę, niech zrobią zrzutkę (jak my) itd itd...a może jakieś inne pomysły będą mieli?...śledzę losy Tao...no naprawdę trzymam kciuki z całych sił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']U Lilu zajęte, ale u Kikou jest miejsce na dużego psa, na zewnątrz, nie drogo, nie tak daleko od Was, łagodny psiak tylko musi być (rozmawiałam z nią w sprawie Czifa, to cudowna osoba, zgodziła się na dużego łagodnego ogara...). Podpowiedz briardowcom. Jest ich trochę, niech zrobią zrzutkę (jak my) itd itd...a może jakieś inne pomysły będą mieli?...śledzę losy Tao...no naprawdę trzymam kciuki z całych sił![/QUOTE]

znam kikou i mamy u niej 2 psiaki
to cudowna kobieta
jej moge psiaka dac i sie nie martwic.....
jest tylko problem z $
mam 3 psaiki bez stałych deklaracji w hoteliku....
taraz rozumiesz...ale nawet to bym w pierwszej kolejnosci dala slepaczka niz jego
przy nim sami ,,pochodzimy,,jezeli nikt jemu nie pomoze....
ale juz widze ciocie Ewcie ze zrobiła jemu allegro:)
briardy działają ...my dziekujemy:0

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie ma za co dziękować.Mam konto na Allegro to pomagam jak mogę.Normalnie bym już go brała.Jest dla mnie piękny,ale w domu (blok-osiedle ,pierwsze piętro)mam już takie dwa w tym jedno także schroniskowe.

To piękny pies.Znajdzie kochający dom ,tego jestem pewna.Żeby tylko nie trafił do pseudo jako reproduktor :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewcia38']...Żeby tylko nie trafił do pseudo jako reproduktor :angryy:[/QUOTE]
Od tego jest wywiad i sprawdzenie DS i od tego kastracja wymagana ostrą umową ze sprawdzeniem jej dotrzymania (lub zrobiona).
Od tego jest ostra czujność, która w wypadku tego wspaniałego psa musi zostać zachowana!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy mogę coś zaproponować,ponieważ to w tej chwili tylko moja myśl.
Jeżeli nikt psa nie zechce to co wtedy z nim??
Z mojej strony propozycja jest taka,że prawdopodobnie udałoby mi sie załatwić jemu hotelik.Albo w Fundacji Nadzieja ,albo w pewnym domku przy lesie i polach u prezeski Toz-u z Opola.
Nie wiem jakie to by były dokładnie koszty,bo zapewne po drodze wyjdą jakies choroby itp itd.Większą część kosztów mogę wziąść na siebie do momentu ,az znajdzie mu sie dom.
Ale to takie moje rozmyslania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Od tego jest wywiad i sprawdzenie DS i od tego kastracja wymagana ostrą umową ze sprawdzeniem jej dotrzymania (lub zrobiona).
Od tego jest ostra czujność, która w wypadku tego wspaniałego psa musi zostać zachowana![/QUOTE]
masz racje
w ogłoszeniach jest wyraznie napisana
,,psa nie oddamy na łancuch,,
po wszystkich zabiegach i po lepszym poznaniu
zanjdziemy jemu najlepszy domek:)
tyle moge obiecac

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem, dziękuję za zaproszenie, choć ja bardziej od białych briardów, czyli [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/146539-Ju%C5%BCaki-i-ju%C5%BCakopodobne-w-potrzebie-czekaj%C4%85-na-dom."]JUŻAKÓW[/URL][/B] ;-) Tao jest przepiękny! Przeczytałam wątek, a wiadomo coś o jego charakterze?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...