Jump to content
Dogomania

Starachowice! Czarna, sunia z długim stażem bezdomności:(


Madzialajda

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Madzialajda']wiadomo coś o tym nieszczęsnym psie?
[/quote]
Nie ma źle ! Ona jest nieufna i chyba ją rozumiem! Też mam ochotę taką się stać! Jedzonko ma, budę też, życzliwych ludzi chyba najwięcej ze wszystkich psów starachowickich, Jest cicha nikomu nie wadzi i burzenie jej rytmu tak naprawdę byłoby nie w porządku ! Należy to traktować jako ostateczność! Przynajmniej według mnie ! To jest starsza pani, która nie powinna przeżywać wielu stresów. Oczywiście jakby się znalazł ktoś z przeogromnym terenem który zaakceptował by sunie taką jaką jest z jej wyglądem i zasadami to oczywiście warto spróbować. Ale jeżeli nie, to uważam że lepiej że ma tak, jak ma ! Od wielu lat się do tego przyzwyczaiła a ma coraz lepiej, więc burzenie tego za wszelkącenę byłoby idiotyzmem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04'] Dziś usłyszałam o piesku z obrożą i napisem "zostań moim nowym panem", który błąkał się pod Constarem dwa dni i przepadł[/quote]
Wywiad chyba zadziałał nieźle Nikt nic nie wie Do Magdy się nie dodzwoniłam ale sądzę, ze jak by coś takiego wiedziała, to Rajmund też był poinformowany
Od Twojej wiadomości zmieniłam trasę dojazdu do pracu i ... nic Oby to była tylko plota - kolejna z kolejnych w większości nieprawdziwych !
Oby.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']Czarna w górę bo coś mało nas tu zagląda![/quote]
Nie zaglądamy, bo niestety brak czasu i opinia o Czarnej, to powodują!
Ta sunieczka potrzebowałaby niesamowitego zapaleńca z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą, żeby była szansa na jej wyadoptowanie
Obecnie jest tak, jak pisałam wcześniej ! Sunia ma budę, jedzenie i wodę i ogromne doświadczenie Nie ma ochoty na zbytnie spoufalanie się z ludźmi i nic na to nie poradzimy :-( Jest bezpieczna ... martwi mnie tylko jedno - to że sunia od lat nie miała szczeniaków nie oznacza, że ich mieć nie będzie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...