Jump to content
Dogomania

dokumenty przy odbiorze szczeniaka


samanta

Recommended Posts

Na miłość boską Vici! Weź popatrz na zdjęcie, przyjrzyj się.
york jak york.
Renata go nie wystawia.

Pokaż Ty swoje uszy, ocenimy.:cool1:

Renata: po co wygrzebujesz takie starocie sprzed 5 lat? Te zdjęcia widzę już co najmniej po raz 3. Za każdym razem w celu udowodnienia rasowości suni. Sunia śliczna, naprawdę. Ładniejsza niż Berek. Ale nie wszczynajmy kłótni, bo i po co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania:)']Na miłość boską Vici! Weź popatrz na zdjęcie, przyjrzyj się.
york jak york.
Renata go nie wystawia.
[/QUOTE]

w tym i tkwi problem, ze nie wystawia, a rozmnaza, a wygląd tez nie wszystko, czy ona zna linię "męza" swojej suni, czy on w ogole nadaje się na ojca szczeniaczkow? czy ona w ogole o hodowaniu i o kryciu cos wie, ze gra tu w hodowczyni :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vici i Jeannie']w tym i tkwi problem, ze nie wystawia, a rozmnaza, a wygląd tez nie wszystko, czy ona zna linię "męza" swojej suni, czy on w ogole nadaje się na ojca szczeniaczkow? czy ona w ogole o hodowaniu i o kryciu cos wie, ze gra tu w hodowczyni :roll:[/quote]
wiesz co? Pojęcia nie mam. Jedno co wiem, to to, że Renata dba o swoją sunię, będzie dbałą o pieski - a one prawdopodobnie znajdą dobre kochające domy. I tyle w tym temacie.

Naprawdę jak już koniecznie chcemy z czymś walczyć, to może by tak np. z powszechnym zjawiskiem trzymania na łańcuchach wiejskich kundli, a nie z dziewczyną, której yorczka urodziła małe - i które całe życie spędzą w łóżku właściciela. I nie zapodawaj mi argumentu o yorkach w schroniskach. Błagam, bo to już śmieszne. Po co tracić energię na walkę z tymi, którzy dbają o psy.
Najbardziej mnie smieszą wrzucane czasem na dogo zdjęcia koszmarnych pseudohodowli, gdzie psy są trzymane jak w chlewie. I to w temacie, gdzie jakiś właściciel wypieszczonej suni pozwolił sobie na szczeniaczki - wychowane w warunkach luksusowych. Jako kontrargument.

Vici, widziałam Twoją sunię (w galerii) jest piękna, gdzie tam Berkowi do niej. Co nie zmienia faktu że Berek jest yorkiem (YORKIEM), pięknym, erergicznym, zdrowym i za stosunkowo niewielkie pieniądze nabytym. Na każdej wystawie zdyskwalifikowanoby go zapewne (za uszy;)) - i ja to ma w nosie. Gdybym miała zbierać pieniążki na rodowodowego - nie miałabym psa do dziś.
jak długo nie zdecyduję się na wystawianie - będę miała pseudorasowce. Mój wybór:)

A mim prywatnym zdaniem - gwoli sprawiedliwości - Renata po prostu reklamuje tu swoje maluchy. A to nie fair.

Ale mogę się mylić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renata36']moje yoreczki już mają domy to nie żadna reklama takim babom jak wy nie oddałabym piesków nigdy(MAJą RODOWóD)[/QUOTE]

ile ty masz lat? moze swoje bajki gdzies indziej opowiadaj? jak twoja sunia bez rodowodu, to jakim cudem jej dzieci go mają? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...