Jump to content
Dogomania

Olusiowo - mopsikowa - Willusiowa galeria!


D0minika

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mada&Teodor'][B]misiaczek[/B], juz sie poprawiam - [B]NASZEGO [/B]ulubieńca



Czekam, a właściwie czekamy razem z misiaczkiem z niecierpliwością :loveu:[/quote]
noo...to juz inaczej brzmi ;):lol:

[quote name='D0minika']

A teraz mój jełopek najsłodszy :loveu: :loveu:



[IMG]http://images14.fotosik.pl/52/fdb832c488fbe04d.jpg[/IMG]



W ogóle Karolina mi dziś porywa Ola na tydzień i nie wiem jak wytrzymam bez niego :placz: Z jednej strony się cieszę, że odpocznę trochę od jego marudzenia :diabloti:,a z drugiej nie wiem jak bez marudzenia wytrzymam :placz:[/quote]
O kurde...Olka porywają :shock::eek2: :-x naszego jełopka :-x:-x.
I co my bedziemy przez tydzień oglądać ?:motz:Oluś nie daj się chłopie :painting:,chyba że ciotka Karolina jakieś fotki wstawi :motz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']O kurde...Olka porywają :shock::eek2: :-x naszego jełopka :-x:-x.
I co my bedziemy przez tydzień oglądać ?:motz:Oluś nie daj się chłopie :painting:,chyba że ciotka Karolina jakieś fotki wstawi :motz:.[/quote]

Nie bedzie fotek :placz: A ja już tęsknie za moja marudką i jełopkiem :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Dominika,porób więc fotek Olusiowi na tydzień i wklejaj 1 x dziennie po 1 jełopku :).[/quote]

Trzeba było to powiedzieć zanim Olo pojechał :mad:


Mam najświeższe wieści z frontu: Olo podobno zadomowił się na Karolinowym łóżku i śpi sobie teraz słodko, tylko co chwila łypie czy go Karolina nie zostawi samego :roll:
I podobno się spodobał współlokatorce Karoliny... Niech no mi go spróbuje porwać jeszcze ona :mad:

Mam nadzieję, że Karolina mi tu zda codzienny raport z poczynań Olkowych :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']noo...to juz inaczej brzmi ;):lol:

O kurde...Olka porywają :shock::eek2: :-x naszego jełopka :-x:-x.
I co my bedziemy przez tydzień oglądać ?:motz:Oluś nie daj się chłopie :painting:,chyba że ciotka Karolina jakieś fotki wstawi :motz:.[/quote]

[quote name='D0minika']Nie bedzie fotek :placz:[/quote]

Qurde i jak mamy przezyć ten tydzień bez zdjęc Olusia :-( :-( :-(
W takim razie poprosimy o jakieś foty z Olusiowego archiwum :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada&Teodor']Qurde i jak mamy przezyć ten tydzień bez zdjęc Olusia :-( :-( :-(
W takim razie poprosimy o jakieś foty z Olusiowego archiwum :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]

Zdjęcia z archiwum w ogóle muszę zeskanować, ale to jak będe miała trochę czasu, bo teraz egzamin za egzaminem i czasu nie mam :-(

A jak ja przezyje tydzień bez Olusia? :placz: Olo teraz podobno na spacerku, a Karolinę w nopcy obudził, bo głodny był, bo ta zołza mu zapomniała dac jeść :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']Olo teraz podobno na spacerku, a Karolinę w nopcy obudził, bo głodny był, bo ta zołza mu zapomniała dac jeść :diabloti:[/quote]
Olo był głodny, bo mu mało żarcia dałam - świniak musi się odchudzać:shake:

A my teraz właśnie wróciliśmy z długiego spacerku i pies padł:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Tanina,opiekuj się dobrze Oleczkiem ;).Bo to nasz ulubieniec.A Ty mu intensywne odchudzanko fundujesz i widoku fałdeczek nas pozbawiasz ;) :evil_lol:.
Juz kiedys miałm się Ciebie zapytać,czy w Twoim awatarku to Oleczek czy może inny mopsik? ;)[/quote]
Oleczek ma tu jak w niebie- dużo spacerków i mało żarcia:evil_lol:
Na awatarku jest Olo.

Link to comment
Share on other sites

:hmmmm: Bardzo mnie ciekawi dlaczego Oleczek,który jest Dominki,jest w Twoim avatarku i w podpisie ;).I dlaczego Dominika pisze,ze jej Oleczka porywasz?Weszę tu jakąś teorię spiskową dziejów :mad:.Zdradźcie dziewczyny czy czasami Tanina nie jest "tą siostrą" o której wspominała parę razy Dominika :razz:.Tak to jest jak jakieś konszachty uskuteczniacie a inni ciekawi dogomaniacy czyt.misiaczek ;) nie wiedzą o co chodzi :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']:hmmmm: Bardzo mnie ciekawi dlaczego Oleczek,który jest Dominki,jest w Twoim avatarku i w podpisie ;).I dlaczego Dominika pisze,ze jej Oleczka porywasz?Weszę tu jakąś teorię spiskową dziejów :mad:.Zdradźcie dziewczyny czy czasami Tanina nie jest "tą siostrą" o której wspominała parę razy Dominika :razz:.Tak to jest jak jakieś konszachty uskuteczniacie a inni ciekawi dogomaniacy czyt.misiaczek ;) nie wiedzą o co chodzi :evil_lol:.[/quote]

Nie chcę palnąć jakiejś gafy :oops: , ale wydaje mi się, że to może być "ta siostra".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Dominika Czarek pogryzł Ola i Olo pojechał do szycia :( Przepraszam bardzo :([/quote]

Heheheh czuje w tym palec Karoliny :diabloti: Jakby ktoś pogryzł Ola, to już miałabym go na głowie, bez obawy :evil_lol: Poza tym rozmawiałam z Karoliną po spacerze i Olo był cały i zdrowy :evil_lol: I drugie poza tym, Czarek zna Ola, Olo zna Czarka i się nie gryzą :evil_lol: Więc ktoś tu sobie chyba jaja robi... :mad:
Może ostatnio jestem przemęczona, ale nie aż tak niekumata :diabloti:

A karolina, która porywa Ole, to "ta siostra" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Fotki Olkowe:
tak jemy w akademiku-podłoga do mycia:angryy:
[IMG]http://img329.imageshack.us/img329/328/hpim37854mo.jpg[/IMG]
wieczorny spacer-maczo
[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/2773/hpim37866dv.jpg[/IMG]
[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5224/hpim37968pr.jpg[/IMG]

I to co lubicie najbardziej- sierotka:loveu:
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1356/hpim37998yi.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...