Jump to content
Dogomania

Olusiowo - mopsikowa - Willusiowa galeria!


D0minika

Recommended Posts

  • Replies 421
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='D0minika']


Sprawdzał czy któraś dziewczyna go nie odwiedzi...

[IMG]http://images20.fotosik.pl/46/c5cf376fdcf15d00.jpg[/IMG]

[/quote]
Hi Hi Olus jest boski :iloveyou::cool2:.Ja podejrzewam,ze on jezyczek traktuje jak radarek,który mu pomaga w obserwacji terenu :evil_lol:




[quote]
Patrzcie jakiego dzikiego kwiatka dostałam :loveu:

[IMG]http://images20.fotosik.pl/46/528b0f130bd8bb13.jpg[/IMG]

[/quote]Widzę,że chłop się postarał ;) :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Dziewuchy go do wiatru wystawiły.:([/quote]

No już ja sobie z nimi porozmawiam, jak na spacerku dorwę :mad: Mojego Ola tak wystawić :roll:

[quote name='misiaczek']Hi Hi Olus jest boski :iloveyou::cool2:.Ja podejrzewam,ze on jezyczek traktuje jak radarek,który mu pomaga w obserwacji terenu :evil_lol:[/QUOTE]

Chyba radar w poszukiwaniu najsmaczniejszych kąsków :evil_lol:
Co do kąsków, to dziś przyszły mi próbki z Eagle Pack, bo pisałam czy wysyłają darmowe. I wysłali po przelaniu 5 zł na ich konto za koszt wysyłki. Próbeczki przyszły 4, dopasowane do Olusia i nie powiem, Oluś z ręki nawet wcinał, a tak to robi konkurencje plucia suchym żarciem na odległość :evil_lol:
Chciałam jeszcze spróbować Nutra nugetts i Acany, ale nic nie odpisali :-( A kupowanie dużej paczki przy Olu to w 90% strata pieniędzy... :shake:

[quote name='misiaczek']Widzę,że chłop się postarał ;) :lol:.[/QUOTE]

[quote name='hanik']No pienkny ten kwiotek Dominika:lol: [/QUOTE]

No mi się też kwiatek podoba bardzo :loveu: Chociaż w pierwszym momencie lekko mnie przeraził ;) Potem też mój chłop się śmiał, że to jest mięsożerny i Ola mi pożre :evil_lol:

[quote name='hanik'] Ale Oluś i tak nie ma sobie równych. Ucałuj ode mnie pysiaka jak wróci z delegacji:evil_lol:[/QUOTE]

Ucałuje na pewno :loveu: Dom pusty bez marudki, no ale trzeba czasem od niego odpocząć ;)

[quote name='MAda&Teodor']Super zdjecia :multi: :multi: :multi:

Ciekawa jestem czy Olo też tak robi jak śpi ? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[URL]http://www.wrzuta.pl/film/lKVObRM14P/henio_1[/URL][/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

Tak jak Henio to Olo nie robi :razz: Ale zdarza mu się biegać przez sen, piszczeć, warczeć czy machać ogonkiem :loveu: A jak był malusi to mu się śniło chyba, że u mamy jeszcze jest i tak chłeptał języczkiem :loveu: Wtedy mu jeszcze język nie wystawał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dominika
Figiel jest na Eagle Pack i bardzo sobię cenię tę karmę. Jest dobrej jakości.
Kiedy był chory to zmieniłam mu dietę i najpierw kupiłam Orijen a następny worek Eagle Pack. I na Eagle Pack odbudował się ładnie. Super sierść, super kupska. Orijen też niezły ale drogi i gorsze kupki miał.
Z Eagle Pack Figiel wcina tylko jagnięcinę i bardzo ją lubi kaczka i rybki blee( tak uważa Figiel).
Za 15 kg- formuła holistyczna płacę ok 170 zł, bo zapisałam się do klubu hodowców i na dodatek okazalo się, że nasz szkoleniowiec jest dystrybutorem na Gdańsk:lol:

Link to comment
Share on other sites

No ja czytałam o Eagle Pack i dlatego poprosiłam o te próbki.
Mnie ta karma się też podoba na razie, kuleczki są małe, takie w sam raz do Olowej paszczęki. I nie śmierdzą jak zwykle karmy :lol: Za to Olowi chyba pachną, bo nawet nie rozpakowałam paczki, a on już przyleciał i obwąchiwał intensywnie co tam dostałam :cool3:
Teraz trzeba sprawdzić czy się sprawdzi jako karma na dłuższą metę, a nie tylko że pod nos dostaje :lol:
A te 15 kg to na ile Ci starcza?
Ja to chyba założę Klub Hodowców Jełopków i Marudek :cool3: Wtedy to zniżki powinnam dostać :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']No ja czytałam o Eagle Pack i dlatego poprosiłam o te próbki.
Mnie ta karma się też podoba na razie, kuleczki są małe, takie w sam raz do Olowej paszczęki. I nie śmierdzą jak zwykle karmy :lol: Za to Olowi chyba pachną, bo nawet nie rozpakowałam paczki, a on już przyleciał i obwąchiwał intensywnie co tam dostałam :cool3:
Teraz trzeba sprawdzić czy się sprawdzi jako karma na dłuższą metę, a nie tylko że pod nos dostaje :lol:
A te 15 kg to na ile Ci starcza?
Ja to chyba założę Klub Hodowców Jełopków i Marudek :cool3: Wtedy to zniżki powinnam dostać :lol:[/QUOTE]
Nie wiem bo jeszcze mam i mam.Kupuję z Tinusiem na spółkę. Teraz dokupiłam trochę rybnej i żałuję bo Figiel woli z jagnięciną.
Na Figla wg tego co jest na worku wychodzi ok 100 g dziennie więc można obliczyć. Ile waży Ollo? Jak chcesz to mogę Ci podesłać troszkę tej z jagnięciną i z rybą, żebyś sobie sprawdziła:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Nie wiem bo jeszcze mam i mam.Kupuję z Tinusiem na spółkę. Teraz dokupiłam trochę rybnej i żałuję bo Figiel woli z jagnięciną.
Na Figla wg tego co jest na worku wychodzi ok 100 g dziennie więc można obliczyć. Ile waży Ollo? Jak chcesz to mogę Ci podesłać troszkę tej z jagnięciną i z rybą, żebyś sobie sprawdziła:lol:[/quote]

No to faktycznie niedrogo wychodzi :-o
Olek waży 9,35 kg, ale planujemy go do 9 odchudzić :cool3:
Z jagnięciną chyba dostaliśmy, nie pamiętam, a Karolina mi wzięła te próbki razem z Olem, więc nie mam jak sprawdzić :shake: Ale jeśli nie dostaliśmy, to poprosimy o próbki :lol: Dostaliśmy też kaczkę z ryżem, ale to akurat zostało w domu, ciekawe czy Olowi zasmakuje :cool3: Dostaliśmy energy pack, coś takiego? Nie pamiętam jak się nazywa, ale chodzi o to że to dla psów aktywnych. Też możemy się podzielić :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']

W Walentynki Oluś wyglądał przez okno...

[IMG]http://images20.fotosik.pl/46/dae636dad388e0cb.jpg[/IMG]


[IMG]http://images20.fotosik.pl/46/c5cf376fdcf15d00.jpg[/IMG]
[/quote]

[CENTER][COLOR=Magenta][B]OLUS [/B]już tak nie wypatruj.....masz przecież mnie....[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_17.gif[/IMG][/COLOR]
[COLOR=Magenta]Twoja Emisia.

[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_28.gif[/IMG]

[/COLOR][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img506.imageshack.us/img506/4611/emizu1.jpg[/IMG][/URL][COLOR=Magenta]
[/COLOR][LEFT]
[/LEFT]
[COLOR=Magenta]

[/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']No to faktycznie niedrogo wychodzi :-o
Olek waży 9,35 kg, ale planujemy go do 9 odchudzić :cool3:
Z jagnięciną chyba dostaliśmy, nie pamiętam, a Karolina mi wzięła te próbki razem z Olem, więc nie mam jak sprawdzić :shake: Ale jeśli nie dostaliśmy, to poprosimy o próbki :lol: Dostaliśmy też kaczkę z ryżem, ale to akurat zostało w domu, ciekawe czy Olowi zasmakuje :cool3: Dostaliśmy energy pack, coś takiego? Nie pamiętam jak się nazywa, ale chodzi o to że to dla psów aktywnych. Też możemy się podzielić :lol:[/QUOTE]
To daj mi adres na priva to przy okazji Ci prześlę jeszcze troszkę i zobaczysz.
A może marudzińskiego trzeba troszkę przegłodzić jak tak wybrzydza żarciem:mad:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img506.imageshack.us/img506/4611/emizu1.jpg[/IMG]

Jaki słodziak :loveu: Jak ja uwielbiam mopsie mordki, są takie śliczne, te czarne małpie noski, mądre oczka i fafelki najcudowniejsze :loveu:
Jak Olo to zobaczy, to oszaleje ;)

[quote name='Hanik'] A może marudzińskiego trzeba troszkę przegłodzić jak tak wybrzydza żarciem:mad:[/QUOTE]

To by z głodu mi osłabł :shake: Ja się teraz bardzo cieszę, bo on w końcu je. Jak był młodszy, to potrafił dzień, dwa, nawet dłużej nie jeść. Po prostu nie chciał :shake: Jak przyprowadziliśmy Willyego to zmieniło to się w drugą stronę, zjadał wszystko, szczególnie z miski Willyego :evil_lol: Nie umie sobie tego wypośrodkować ;) Chociaż muszę mu przyznać, że jak jest sam, to nie jest pazerny. Je ile mu potrzeba, choćby miał nie wiem jakie kąski w misce, jak jest najedzony, to nie ruszy. Z tym ze dotychczas on gardził suchym jedzeniem, a teraz planujemy go na takie przestawić, już na poczet następnego psa :evil_lol: Chociaż nie tylko, Olek już swoje lata ma i trzeba szczególnie dbać o to, żeby mu karmę zbilansować..
Misiaczek chyba jeszcze pisał, że Acana fajna i jej bąble to wciągają jak szalone, ja też dużo dobrych opinii o niej słyszałam i chciałam spróbować. Tak samo jak o Nutra nuggets. Ale jak mu Eagle Pack spasuje, to zostaniemy przy tym :cool3:

[quote name='Chefrenek']Emisiu uważaj na Ola. On cię zdradzi z Hebulką.[/QUOTE]

No ja sobie wypraszam :mad: Oluś jest wierny. Ma (a właściwie do wczoraj myślał, że ma :diabloti:) 3 stałe dziewczyny od lat... A że czasem jakaś go zaczepi na spacerku, to nie jego wina :evil_lol: Ale jakby znalazł tą jedyną... :roll:

[quote name='Hebulka']Hebe jest niegrozna,to zatwardziała feministka :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Poza tym Hebe już dzieciata :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D0minika']
No ja sobie wypraszam :mad: Oluś jest wierny. Ma (a właściwie do wczoraj myślał, że ma :diabloti:) 3 stałe dziewczyny od lat... A że czasem jakaś go zaczepi na spacerku, to nie jego wina :evil_lol: Ale jakby znalazł tą jedyną... :roll:[/quote]

Phi, "tylko" 3. Może o jakiejś nie wiesz. On pewnie się nocą wymyka na schadzki a Ty wtedy smacznie sobie śpisz. :eviltong: :eviltong: :eviltong:


[quote name='D0minika']Poza tym Hebe już dzieciata :diabloti:[/quote]

A dzieciate facetów mieć nie mogą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Phi, "tylko" 3. Może o jakiejś nie wiesz. On pewnie się nocą wymyka na schadzki a Ty wtedy smacznie sobie śpisz. :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/quote]

Niemożliwe :diabloti: Jak Olo przestaje chrapać, to ja się budzę od razu przerażona taką grobową ciszą :evil_lol: Chyba, że drań nagrał swoje chrapanie i mi podstępnie w nocy puszcza... :roll:


[quote name='Chefrenek']A dzieciate facetów mieć nie mogą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Mogą, mogą... Ale dla Ola, który od prawie 6 lat nie wie jak TO :cool3: się robi może być szokiem spotkanie z taką doświadczoną kobietą jaką Hebe jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No i Oluś znowu jest w Gliwicach:cool3: Na wstepie jełopek dostał głupawki, zaczął szczekać i latać po całym pokoju, a potem zmęczony na wyrku poległ. Jak poszliśmy na wieczorny spacer, w chaszcze za akademikiem, to wystartował i zaczął wąchać co tu się działo bez niego;) No i tutaj ma suche żarcie, narazie nic nie je, luka co tu wydziadować, ale nie ze mną te numery:evil_lol: Trza odchudzać psiora. Teraz gnije i nawet nie ma zamiaru iść na poranny spacer, leń do kwadratu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...