Jump to content
Dogomania

Przepiękny niebieski rosyjski kocur Czesio znalazł już domek :D do zamknięcia.


marra

Recommended Posts

Do naszej Fundacji Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań" ([URL="http://www.szara-przystan.pl"]www.szara-przystan.pl[/URL]) zwrócono się z prośbą o pomoc w znalezieniu nowego domku dla 3 letniego kocura Czesia;)

oto treśc wiadomości:
"CZESIU- 3letni wykastrowany kocur -rosyjski niebieski bez rodowodu. Zdrowy. Regularnie odrobaczany i szczepiony.
Jesteśmy zmuszeni znaleźć nowy kochający dom dla naszego kota ze względu na bardzo silną alergie męża. Objawem alergii jest pękająca do krwi skóra na dłoniach. Mimo leczenia, odczulania, stosowania akupunktury i homeopatii objawy nie ustępują:(
Jest nam niesamowicie przykro. Tylko przekonanie, że będzie mu gdzieś dobrze i że ktoś będzie kochał równie mocno pozwala nam spokojnie o tym myśleć.
Czesiu jest kotem wychodzącym, dużo poluje a swoje zdobycze przynosi w prezencie właścicielom:) Nigdy niczego nie zniszczył, nie nabrudził. Załatwia się wyłącznie na zewnątrz. Spędza dużo czasu na łowieniu a kiedy chce wejść do domu dosłownie puka łapkami w okno.
Mieszka w domu z psem i dzieckiem, chociaż nie polecam go do domu z małymi dziećmi.
Ma silny charakter. Nie lubi nachalnych pieszczot. Niezadowolony potrafi pacnąć łapą lub podrapać. Jeśli ma ochotę sam domaga się głaskania.
Jest cudownym kotem i zasługuje na takich samych właścicieli."

Niestety czasami przeciwności losu są nie do pokonania:-(

Czesiu jest przepiękny i szukamy dla niego DS, miejmy nadzieję że taka pięknośc szybko go znajdzie;)

[IMG]http://i52.tinypic.com/4gpy83.jpg[/IMG]

[IMG]http://i56.tinypic.com/n8e2u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mażenie moje. Mogę dac mu domek stały od już. wiem sporo o tej rasie.
W chwili obecnej mam kotkę przygarnieta z fundacji przez forum miau. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.
Czekamy na zabezpieczenie balkonu, zanim kot zacznie wychodzic na balkon.
Żadko jada puszki, woli miesko surowe, rybkę. Karma to purina pro plan, RC.

Na wszelkie pytania odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ysmay']Mażenie moje. Mogę dac mu domek stały od już. wiem sporo o tej rasie.
W chwili obecnej mam kotkę przygarnieta z fundacji przez forum miau. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.
Czekamy na zabezpieczenie balkonu, zanim kot zacznie wychodzic na balkon.
Żadko jada puszki, woli miesko surowe, rybkę. Karma to purina pro plan, RC.

Na wszelkie pytania odpowiem.[/QUOTE]

Wszystko jest do dogadania :) na PW przekierowałam na odpowiedniego wolontariusza Fundacji :)

Link to comment
Share on other sites

OOh Boziu co za piękny kocurek.
Wiecie jak on reaguje na psy??

Czy byłaby możliwość zorganizowania jakiegoś transportu??
Mieszkamhy z narzeczonym co fakt w bloku ale na parterze, mamy ogród, okolica bardzo spokojna, nasze bloki są blisko pół, niema blisko żadnej większej ulicy także kocio byłby tu bezpieczny.
Pytanie tylko czy zaakceptował by psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']wysłałam maila i próbowałam sie dodzwonic do tej wolontariuszki z fundacji, zadnej odpowiedzi.....[/QUOTE]

Widzę że Czesio ma powodzenie :) nie wiem pod jaki nr dzwonisz ale w razie czego podaję 502311695, gdyby wciąż było bez odpowiedzi proszę pisać na maila [email][email protected][/email]

, podejrzewam że Formica jest na wyjeździe ale kiedy wróci na 100% odpisze ;) Trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...