Jump to content
Dogomania

BUŁGARIA/Bansko/30.09-2.10.2011-3x CACIB


krzysio

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...

Czy ktoś wybiera się na te wystawy i ma wolne miejsca (jedna osoba+mały pies). Chciałabym się też dowiedzieć czy warto jechać, jeśli pies nie jest jeszcze CH.PL. Czytałam w regulaminie, ze w tym roku robią bonus i za dwa CAC pies może otrzymać ich championa (nie wiem tylko czy jest między nimi jakiś odstęp potrzebny). Co prawda jestem z pomorza, ale mogę bez problemu dojechać pociągiem na płd. Polski. Jeszcze jedno czy opłaty za wystawę mogę zrobić na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Actina a masz autko, ktore szybko jezdzi i malo pali?[/QUOTE]
Można tak powiedzieć :-)

A prędkość zależy od kierowcy i drogi.
Tylko pojemność jest średnia, kombi to nie bus. Dlatego mogę zabrać 2-3 osoby najlepiej z małymi psami, ewentualnie średni pies w transporterze też wchodzi w grę. W komplet 5 osób nie jest najwygodniej więc przyjmuję,że mogę zabrać 2 osoby. Chyba,że się wszyscy zgodzą to mogą być 3 osoby -cena przejazdu byłaby wtedy bardzo atrakcyjna.

Panbazyl - też czytałam,że można płacić na wystawie i nic nie wspominali,że będzie drożej przy płatności na miejscu. Czy mam rację koszty są wtedy takie same?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ACTINA']


Panbazyl - też czytałam,że można płacić na wystawie i nic nie wspominali,że będzie drożej przy płatności na miejscu. Czy mam rację koszty są wtedy takie same?[/QUOTE]
do tej pory tak było, mam nadzieję że nadal tak jest. Bardzo lubie te kraje gdzie na miejscu mozna płacić - wiesz wtedy że na pewno oplata doszła :) a właściwie dojechała. I nie ma mowy o jakiś pomyłkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...