Jump to content
Dogomania

SPAIN dog show ?


MB'SH

Recommended Posts

Konkretnie chodzi o wystawy w:
JEREZ 18.11.2006
ALICANTE 10.12.2006
VALENCIA 17.12.2006
MURCIA 26.11.2006

W jaki sposób można zapisac psa na te wystawy i czy zna ktos adres www od którejś z wystaw lub od związku kynologicznego w hiszpanii gdzie by można było się coś dowiedzieć a może już ktoś był kiedyś na płw. iberyjskim na wystawie ?? ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.rsce.es/infoweb.htm[/URL]

[COLOR=black]po wejściu w Calendarios i [/COLOR][URL="javascript:abrir('calendar_2006.htm','Calendario_general','width=750,height=480,left=19,top=20,scrollbars=yes,status=yes')"][COLOR=black]Calendario general[/COLOR][/URL] otworzy się cała lista wystaw. Można wejść w interesującą Cię wystawę gdzie masz podany email i stronę www.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.rsce.es/infoweb.htm"][/URL]

Bardzo dziękuje EFRA ;)

Interesuje mnie konkretna wystawa w PALMIE na majorce 13.05.2007.
jechał już ktos kiedyś samochodem na BALEARY ? jak wygląda przeprawa promowa i w którym mieście jest najdogodniej ( i najtaniej ;)) wsiąść na prom ??
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

ja bylam w tym roku na Majorce. Ogolnie tez myslalam o przyszlym roku o Palmie ale to leciec samolotem. Samochodem najlepiej na prom z Barcelony do Palmy. tam chyba sa jakies dwa promy co plywaja caly czas. W sumie dokladnie calkiem sie nie orientuje bo w tym roku bylam tam samolotem, ale tyle co wiem od znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Mnie interesuje tylko i wyłącznie podróż samochodem do Palmy. Psa już zapisałem do kl. Otwartej. Dojazd do Barcelony czy Walencji nie stanowi problemu, jedynie muszę sie dowiedzieć czy mozna płynąć promem z psem ale sądze, że tak ;).
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote=MB'SH;2221342]Mnie interesuje tylko i wyłącznie podróż samochodem do Palmy. Psa już zapisałem do kl. Otwartej. Dojazd do Barcelony czy Walencji nie stanowi problemu, jedynie muszę sie dowiedzieć czy mozna płynąć promem z psem ale sądze, że tak ;).
Pozdrawiam[/quote]
Tak! Pies może płynąć promem, zresztą tak samo jak do skandynawii na promie mogą być psy. Prom jest w istocie, z Barcelony, chyba jest nawet codziennie, albo co pare dni. ale są często. Zimą jest tylko jeden prom co jedzie 7 godzin, latem płyną też wodoloty to one szybciej jeszcze są w Palmie. Najlepiej psa miec w klatce i w samochodzie zostawic przy uchylonych oknach, bo nie wiem czy jest inna możliwosc choć pewnie jest, tak jak przy promie do skandynawii że kupujesz całą kajute i tam masz psa, tu pewnie też tak jest. choć czy opłacalne kupować całą kajute jest :lol:, chyba ze jedziesz w te 4 osoby no i pies to tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Tak troche off topic, ale nie wszystkie "skandynawskie" promy biora psy :( trzeba niestety z tym uwazac, oczywiscie mozna ryzykowac, ze nikt nie zauwazy, ale jednak...[/quote]
przepraszam może źle napisałam, fakt faktem wiem tylko o promie skandynawia z gdańska do Szwecji.. pytałam jak płynełam w recepcji jak to jest...miły pan poinformował ze nie ma problemu jak wynajmę całą kajute to i psiaki mogę mieć:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...