Jump to content
Dogomania

Kosmetyki podkreślające kolor


mychaaaaa

Recommended Posts

Poszukuję kosmetyków intensyfikujących biały kolor. Do tej pory miałam tylko szampon podkreślający biel, jednak słyszałam o różnych spray'ach nadających piękną biel - niestety bezskutecznie ich szukam.
Czy ktoś stosuje tego typu kosmetyki? Jakie kosmetyki polecacie, a które odradzacie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flipper']Ja natomiast szukam szamponu podkreślającego czarny kolor u nowofundlanda : )[/QUOTE]

Szamponów jest akurat pełna gama :) w royaldog znalazłam takie propozycje:

BIO-GROOM - Ultra Black, Szampon czarny
BIOGANCE - Dark Black, Szampon do ciemnej sierści
PET SOCIETY - Color Enhancing Black Shampoo- Koloryzujący CZARNY
PSH - Szampon wzmacniający czarny i ciemnoszary Kolor

Osobiście z tych firm stosuję PSH (co prawda nie koloryzujący, a zwiększający objętość) i jest świetny. Z szamponów koloryzujących stosuję szampon intensyfikujący biel i widać różnicę, więc podejrzewam, że te do czarnego włosa też powinny jakiś efekt dać, choć z czarnym włosem nie miałam okazji 'wojować' ;)

Poza szamponami znalazłam jeszcze takie kosmetyki:
PURE PAWS - Midnight Black, kreda czarna (Polecany dla twardego włosa, idealny produkt dla terierów. Skutecznie maskuje nieprawidłowości w kolorze.)
PURE PAWS - Sealer Magic, odżywka wzmacniająca kolor
PURE PAWS - Ultra Black Silver, preparat koloryzujący (Praparat barwiący do sierści. Paws Pure Color System został zaprojektowany w celu osiągnięcia idealnego połączenia koloru i połysku sierści.)
BIO-GROOM - Magic Black aerozol puder (Preparat intensyfikujący czarny kolor sierści. Pokrywa przebarwienia, odbarwienia i plamy na sierści)

Ja szukam czegoś w stylu tej drugiej kategorii kosmetyków (czyli nie szampony, a jakieś aerozole na przykład), ale jeśli chodzi o te do białej sierści jest ciężej...

Link to comment
Share on other sites

Polecam Ci szampony 8in1, bardzo dobra jakość kosmetyczna, że tak powiem :) i masz szampony intensyfikujące kolory, oparte na naturalnych składnikach. To ważne bo psia sierść to nie włosy na ludzkiej głowie, no z wyjątkiem kilku ras :) i jest bardziej wrażliwa na ingerencje kosmetyczne, trzeba postępować ostrożnie i stosować sprawdzone preparaty, inaczej kłopoty skórne murowane, przerabiałam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Flipper']Ja natomiast szukam szamponu podkreślającego czarny kolor u nowofundlanda : )[/QUOTE]

Witam , w ofercie Plush Puppy mamy szampon przeznaczony wyłącznie dla Czarnych psów :
[B][url]http://www.plushpuppy.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=18&category_id=6&option=com_virtuemart&Itemid=60&lang=pl&vmcchk=1&Itemid=60[/url][/B]

Mamy tez zestawy przygotowane specjalnie dla psów o czarnym umaszczeniu:
[url]http://www.plushpuppy.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=193&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=60&lang=pl[/url]

Pozdrawiam,
Michał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...