Jump to content
Dogomania

Aza, Szczeniak z kojca pilnie szuka domu


diatryma

Recommended Posts

  • Replies 274
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robiąc zdjęcia Azie obejrzałam ją sobie dokładnie, ma strupki i świeże zadrapania lub ranki - pewnie po pogryzieniach sióstr. Obawiam się też że Aza ma krzywicę (bo na żebrach czuć wyraźne zgrubienia - jakby łańcuszek pereł pod skórą no i stawy nad nadgarstkiem na przednich łapkach są powiększone). Azula prosi o wykorzystanie nowych fotek w jakiś nowych ogłoszeniach, bo ciągle cisza na telefonie.:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Normalnie powiem wam, że jestem przerażona, nie ma kompletnie żadnego odzewu w sprawie Azy. Nawet ogłaszałam ją w Radio Kraków i na stronie ChwilaDlaPupila skumplowanej z Radiem Kraków ....i nic. Na dodatek okazuje się że matka Azy jest jednak znowu w ciąży (zaszła zimą wtedy jak zrobiłam właścicielowi aferę koło psów i stróż który dopuszczał Cezara do suki i zaniedbał szczenięta wyleciał z roboty). Miałam nadzieję że jak Aza znajdzie dom to i następne młode też uda się wydać, ale widzę że to mrzonka i trzeba je będzie utrupić. Widzę że samce (nawet starsze) mają większe wzięcie niż suki nawet na etapie szczeniaka. Normalnie nie mam już siły :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wiem że to okrutne, ale może ją do schroniska oddać:oops:? bo nikt nie uśpi ci zdrowego psa... i lepsze schronisko niż igła:-(
mix ON tylko samiec, trafił do nas do schroniska i po 2 dniach miał już dom...są tacy ludzie, którzy idą do schroniska i biorą psa, nie szukają...
nie wiem brak mi pomysłów:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zamiaru zabijać Azy, pisałam o tym że matka Azy będzie na dniach rodzić kolejne młode (lokalni pracownicy hotelu przyznali mi się do tego wczoraj) i ręce mi opadły. Ale porobię zdjęcia drugiej suczce Belli, może dla niej uda się znaleźć dom, jest pełniejsza w kształtach, więc lepiej wygląda. W przyszłym tygodniu będę szczepić wszystkie trzy szczeniaki, więc może zaszczepione na wszystkie choroby i wściekliznę łatwiej znajdą dom. A co do tych nowych szczeniaków które mają się urodzić, poprosiłam tylko żeby zostawić 1-2 samce (jeśli będą) żeby odciągnęły suce mleko, a samcom prędzej znajdę dom niż suczkom (jak się okazuje).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diatryma']Nie mam zamiaru zabijać Azy, pisałam o tym że matka Azy będzie na dniach rodzić kolejne młode (lokalni pracownicy hotelu przyznali mi się do tego wczoraj) i ręce mi opadły. Ale porobię zdjęcia drugiej suczce Belli, może dla niej uda się znaleźć dom, jest pełniejsza w kształtach, więc lepiej wygląda. W przyszłym tygodniu będę szczepić wszystkie trzy szczeniaki, więc może zaszczepione na wszystkie choroby i wściekliznę łatwiej znajdą dom. A co do tych nowych szczeniaków które mają się urodzić, poprosiłam tylko żeby zostawić 1-2 samce (jeśli będą) żeby odciągnęły suce mleko, a samcom prędzej znajdę dom niż suczkom (jak się okazuje).[/QUOTE]
Kochana, może zrób zdjęcia wszystkim szczeniakom, które szukają domu? I poogłaszamy je razem albo osobno - jakoś nie mogę znieść myśli, ze za chwilę mogłyby nie żyć.
Zdecydowanie potrzeba tutaj więcej ludzi, trochę wątek poreklamować na innych watkach, poprosić chociaż o podnoszenie.
Najlepiej, jak już będziesz miała zdjęcia wszystkich szczeniąt.
A co do kolejnego miotu, to... nie wiem... :( Serce mnie boli, gdy pomyślę, że maleństwa będą uspione. Ale rozumiem sytuację i może tak będzie rzeczywiście lepiej.
Joasiu, na tym wątku musi coś się zacząć dziać - jest taki wątek, gdzie sunia mix Onka urodziła 8 szczeniaków na działce u bezdomnego faceta i chociaż te szczeniory są o wiele bardziej kundelkowate, niż Aza (ktra notabene jest sliczna i bardzo w typie ON), to juz się coś tam dzieje - organizują dla maluchów jakieś DT, ogłoszenia itp.
My we trójkę tutaj wiele pewnie nie zdziałamy, dlatego trzeba pozapraszać troszkę ludzi.
Ja teraz jestem również trochę czasowo bardziej ograniczona i nie ma mnie na dogo więcej, niż jestem, więc siłą rzeczy mam mniejsze pole "rażenia" ;)
Aza ma ładne ogłoszenia i, cholera, nic z tego...
A Allegro ma?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mój kolega szuka pieska młodego owczarka niemieckiego :)
I jest coś takiego że właśnie raz pomagałam dla rocznego owczarka niemieckiego szukać domu i dzwoniło mnóstwo ludzi chętnych i bardzo mi się spodobalo kilka domkow moge do nich jutro podzwonic czy byli by zainteresowani małą
Więc powiedzcie mi tylko gdzie jest piesek , ja do nich podzwonie i przekażę numer kogoś kto wie wiecej o niej . Numer telefonu porposze na pw, jutro bede dzwonic bo dzis w domu bede dopiero po 23 wiec juz bedzie za pozno na dzwonienie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, jeszcze raz piszę że żaden szczeniak z tych które mają pół roku i siedzą w kojcu (tj Aza i jej siostry) nie będą uśpione. Powtarzam że chodzi o te szczenięta co będą się rodzić za jakiś tydzień, to te szczeniaki pójdą do utrupienia, nie Aza i jej siostry. Aza oczywiście nadal szuka domu lub jej siostra Bella. Dzięki za ruch na wątku, proszę zróbcie ile możecie w sprawie moich szczeniaków, ja wieczorem porobię fotki Belli i założę nowy wątek dla niej. Co do matki (tej suki co urodziła Azę i jej siostry, i będzie rodziła kolejne szczeniaki) problem polegał na tym że zimą pracował jeszcze jeden stróż (nocny) taki niewydarzony pijok i on pomimo próśb, puszczał sukę z Cezarym kiedy ta miała cieczkę. Facet był prostym tępakiem i nie docierało do niego żeby suki która ma cieczkę nie puszczać z samcem. Teraz facet już tu nie pracuje, a Cezar znalazł inny dom, więc zagrożenie minęło. Niestety nie stać mnie na to żeby sterylizować 5 suk, które będą docelowo na ośrodku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...