Jump to content
Dogomania

Trójłapek Bambo - siedząc na ruchliwej ulicy czekał na śmierć.. MA DOM :)


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej,

przesłałam w sierpniu 100 pln, we wrześniu 40 pln, w tym miesiącu przeleję ok 40-50 pln.Niestety nie mogę więcej. Będę podsyłać pieniązki dopóki sama nie przygarnę psiaka (za kilka miesięcy jak postawimy dom) i może to będzie właśnie Bambo. Strasznie fajnie wygląda na zdjęciach, ,mam nadieję, że tak samo się czuje.

Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

bardzo dziękujemy za wsparcie dla Bambo :) I trzymamy kciuki za szybką budowę domu :)
Psiak ma się bardzo dobrze. Niestety guzki zaczęły się znowu pojawiać i Bambo musiał wrócić do Encortonu.
Nie wykluczone, że będzie musiał być na lekach już na stałe. Dostaje tez osłonowo hepatil na wątrobę.
Na pewno maluch korzysta z życia :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]29.06.2011[/B][/COLOR]
[quote name='_bubu_']
Rozliczenie:

+25zł - od trójłapka Apka
+20zł - Hanna R
+60zł - Joanna G.
+10zł - Marta Z.
+30zł - Elżbieta K.
+150zł - Barbara D.
+100zł - Monika Cz.
[B][COLOR=blue]+50zł - Magdalena K. - Filotowe forum buldogów[/COLOR][/B]
+60zł - Joanna G.
+5zł - Maria M. - FB
-340zł- lecznica - pobyt, leki, diagnostyka
+100zł - Barbara K.
[COLOR=blue][B]+30zł - Elżbieta S. [/B][/COLOR]
- 430zł - lecznica - zabieg usunięcia guzków, kastracja, badanie hist-pat,
badanie krwi, RTG płuc
- 25zł - szczepienie
-36zł - wyjęcie szwów, maść
-48zł - karma
+50zł - Jaonna G.

[B]brakuje 189zł[/B]
[/QUOTE]

[quote name='Agucha']
[COLOR=blue][B]Wpłaty na konto Fundacyjne[/B][/COLOR][SIZE=1](o których mi wiadomo) [/SIZE]-[COLOR=blue][B] Facebook[/B][/COLOR]:
- [B]50zł[/B] od Fioletowego Forum Buldoga
[COLOR=black][B]- 30zł[/B][/COLOR] od Elli S.
----------
[COLOR=red][B]80zł[/B]
[/COLOR][/QUOTE]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[quote name='Agucha']12.05- wpłata - [B]10zł[/B] - od Bartłomieja i Agaty Ch. (Facebook)
31.05 - wpłata[B] - 10zł[/B] - od Bartłomieja i Agaty Ch. (Facebook)
27.06 - wpłata[B] - 10zł[/B] - od Bartłomieja i Agaty Ch. (Facebook)
-------------------------------------

Tak więc - stan skarpety Bambusia na moim koncie = [COLOR=red][B]30zł[/B][/COLOR][/QUOTE]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[quote name='Satrina']Hej,
przesłałam [B]w sierpniu 100 pln[/B], we [B]wrześniu 40 pln[/B], w [B]tym miesiącu[/B] przeleję [B]ok 40-50 pln[/B].Niestety nie mogę więcej. Będę podsyłać pieniązki dopóki sama nie przygarnę psiaka (za kilka miesięcy jak postawimy dom) i może to będzie właśnie Bambo. Strasznie fajnie wygląda na zdjęciach, ,mam nadieję, że tak samo się czuje.

Pozdrowionka[/QUOTE]

Tak więc:

Konto Fundacyjne - deklarowane wpłaty:
[COLOR=red][B]- 189zł[/B][/COLOR] [B](29.06.2011)[/B]
+
[COLOR=blue][B]100zł[/B][/COLOR] ([B]Satrina[/B] w sierpniu)
[COLOR=blue][B]40zł[/B][/COLOR] ([B]Satrina[/B] we wrześniu)
-----------------------------------
=[COLOR=red][B] - 49zł[/B][/COLOR][COLOR=red][B][COLOR=black] (10.2011[/COLOR][/B][/COLOR][B])[/B]

+ zadeklarowane na październik przez Satrinę - [B]40-50zł[/B] = [B][SIZE=3]teoretyczne [COLOR=red]0zł[/COLOR][/SIZE][/B]

--------------------------------------------------------------------------------

Doliczając 30zł, które leżą u mnie na koncie i czekają na czarną godzinę -[SIZE=4][B] mamy [COLOR=blue]30zł[/COLOR][/B][/SIZE]:)





[COLOR=red][B]Proszę o aktualizację rozliczenia począwszy od czerwca 2011.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Według moich obliczeń i deklaracji Satriny (wrzesień - 40zł, a nie tak jak jest w rozliczeniu - 30zł chyba, że Satrina się pomyliła?) - Bambo ma [COLOR=red]na minusie [B]244,70zł[/B][/COLOR].

244,70zł + 40zł, które Satrina wpłaciła za październik mamy: [COLOR=blue][B]- 204,70zł

30zł, [/B][COLOR=black]które są u mnie są przeznaczone na nagłe, niespodziewane potrzeby. Daria o tym wie[/COLOR][B] ;)
[/B]
[COLOR=black]Na dług Bamba należało by zrobić jakiś bazarek, bo raczej nie będzie się on pomniejszał... :shake:
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo rozumię. Zbierasz pieniądze na fundacyjnego psa , na swoje prywatne konto , pies ma długi i nie chcesz ich przekazać na ten cel? Darczyńcy wpłacający te pieniądze wiedzą o tym?
Koszty nagłych niespodziewanych potrzeb Bambo są na naszej głowie ( fundacji ) , nie na Twojej.

Link to comment
Share on other sites

Ja również nie rozumiem Twojej roszczeniowej postawy od początku pobytu Bambo w DT i zdawkowych odpowiedzi na konstruktywne pytania...głównie do mnie, bo mało osób poza tym tu zagląda. Skoro prosisz o pomoc na publicznym forum i zakładasz psu wątek - liczysz się z ciekawością i dociekaniami ludzi oraz obowiązkiem rzetelnego prowadzenia całej sprawy - prawda? Chyba, że ja mam mylne pojęcie o współpracy Dogomaniaków i regulaminie... :roll:

[quote name='_bubu_']
Koszty nagłych niespodziewanych potrzeb Bambo są na naszej głowie ( fundacji ) , nie na Twojej.[/QUOTE]
...tak jak i należyte prowadzenie wątku ([SIZE=1]a nie uzupełnianie rozliczeń co pół roku po czyjejś prośbie[/SIZE]), przekazywanie bieżących informacji o psie jego Darczyńcom, szukanie mu domu, stały kontakt ze SWOIM fundacyjnym psem -nie tylko podrzucanie karmy, i wiele innych zależności...

No i skoro tak mówisz to nie rozumiem w czym problem z uregulowaniem długu? Wnioskować by można, że to też jest TYLKO na głowie Fundacji?

^^ ... skoro już się rozdrabniamy i przypisujemy prawa i zasługi...:roll:

Przykro, że nie doceniacie tego że ludzie chcą Wam (jeszcze) pomagać...

To tyle co chciałam powiedzieć.

Pieniądze które zebrałam przekażę Darii do rąk własnych jako opiekunowi psa, znającemu najlepiej jego potrzeby. Przynajmniej będę miała pewność, że dotarły i zostanę o tym powiadomiona...

[COLOR=blue][B][SIZE=4]Ktoś jest chętny na zrobienie bazarku na pokrycie długu Bamba?[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłam o przekazanie pieniędzy należących do Bambo bo jest na minusie. Nie widzę tu niestosownej postawy roszczeniowej.
Moja mała aktywność na forumowym wątku wynika ze zbyt wielu obowiązków związanych z opieką nad bezdomnymi zwierzętami i brakiem czasu. Inaczej się niestety nie da a wątek jest potrzebny.
Nie widzę zaniedbań w opiece nad psem. Psiak był regularnie ogłaszany tak samo jak inni nasi podopieczni w internecie i gazetach.
Wszystkie ważne informacje były podawane na wątku przez ze mnie i Darię. Daria wklejała mnóstwo zdjęć. Ja dostarczałam karme, leki. Wiozłam i odwoziłam Bambo z Mikołowa do Bielska na zabieg.
Z Darią jesteśmy w kontakcie i Bambo niczego nie brakuje. Część pieniędzy na dług Bambo pożyczałam od znajomych. Część sama dokładałam.
Nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. I nie pisz, że nie doceniamy osób, które chcą nam pomagać bo to nie prawda. To przykre i nieprawdziwe co piszesz.
Nie będę z Tobą prowadzić dalszej dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wszystkim zaglądającym do Bambo chciałam oficjalnie przekazać bardzo dobrą wiadomość :)
Bambo zostaje w DT na stałe. Rodzice Darii zdecydowali się na jego adopcję. Maluch już zawsze będzie szczęśliwy :) Ogromnie się cieszymy :) dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie :)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_bubu_'][B]Wszystkim zaglądającym do Bambo chciałam oficjalnie przekazać bardzo dobrą wiadomość :)
Bambo zostaje w DT na stałe. Rodzice Darii zdecydowali się na jego adopcję. Maluch już zawsze będzie szczęśliwy :) Ogromnie się cieszymy :) dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie :)
[/B][/QUOTE]

super wiadomość :D
powodzenia maluchu :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, to prawda - Bambo zostaje z moimi rodzicami! :)
Powiem Wam w tajemnicy, że od jakiegoś czasu się tego spodziewałam, ale nie chciałam na nich naciskać- to w końcu bardzo poważna decyzja. Zdecydowali, że nigdy nikomu go nie oddadzą :) Bambo jest bardzo wdzięcznym psem - słucha, nie rozrabia, nie jest nachalny. Czasem ma zataracia z Barim, ale to normalne w kochającej się rodzinie ;) Mam wrażenie, że oni mają wypracowany system - Bari szczeka na wroga/ofiarę, robi duuuuużo hałasu, a Bambo po cichutku, atakuje od tyłu :D
Bambo ma swoją tajemnicę - nie mamy pojęcia, jak on potrafi ściągnąć z blatu w kuchni talerz z jedzeniem? Ze stołu to wiemy - wchodzi najpierw na krzesło i potem sięga ze stołu ;) ale z blatu kuchennego? Nie ma się po czym pospinać, podejrzewaliśmy, że to współpraca z Barim, Bari jest większy i mógłby sięgnąć, choć nigdy tego nie robił ale ostatnio Bari był na dworze...a talerz w kuchni na podłodze...jak on to robi?

Przepraszam, że tak długo nic tutaj nie pisałam...brak czasu. Wiem, że Bubu też nie bardzo miała czas na aktualizację, jest bardzo zabiegana, ale pomimo tego, zawsze mogliśmy liczyć na jej radę i wsparcie. Myślę, że to nie był mój ostatni tymczas spod jej opieki ;) W finansach Bambo kompletnie się nie orientuję - Bubu zawsze posyłała mi to, co trzeba. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie naszym chłopakiem i wpłaty na jego potrzeby.

Aguś, pieniążki, które masz dla Bambo, możesz przekazać mi - kupię mu za to leki, które już prawdopodobnie na stałe, do końca życia będzie musiał brać, lub wpłacić na konto fundacji na poczet długu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Starina[/B], na pewno wypatrzysz dla siebie tego jedynego... :)

[B]Magiaa[/B], dziękujemy za wieści! Z tym blatem kuchennym to naprawdę zastanawiająca sprawa... a może odbija się jak sprężynka? ;) Trzeba by zamontować w kuchni kamerę... :evil_lol:

[QUOTE]Myślę, że to nie był mój ostatni tymczas spod jej opieki ;-)[/QUOTE]

Trzymamy za słowo, u nas przyszłych tymczasików do wyboru, do koloru... :diabloti: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Magiaa dziękujemy za wszystko, Ty wiesz.. :loveu::loveu:
Takie cuda się jednak czasem zdarzają :) życzymy Bambusiowi dużo zdrowia w nowym domku !

Satrina - dotarło dzisiaj 40zł na dług Bambo :) dziękujemy !
Na pewno wkrótce inny szczęściarz chwyci Cie za serce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...