Jump to content
Dogomania

Mini która wszędzie się zmieści Ma domek w Krakowie .Dziękujemy !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

fotki :
[URL=http://img708.imageshack.us/i/p1160339.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/8938/p1160339.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img8.imageshack.us/i/p1160337m.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6307/p1160337m.jpg[/IMG][/URL]



i może ktoś jakiś tekścik b y stworzył bo ja dzisiaj wybitnie nic sensownego nie mogę napisać , tu opis ( z mikro psiaków sobie ściągnęłam :) )

Imię: (tymczasowo ) MINI

Plec: Sunia

Wiek: 1,5-2 lata

Waga: 2,200 kg ( dojdzie do około 4 kg jak przytyje )

Miejsce: w DT W Tomaszowie Maz.

Sterylizacja: W przyszłym tygodniu

Stosunek do dzieci: nie sprawdzony , ale też nie oddam do małych dzieci takiej kruszyny

Stosunek do innych psow: bardzo pozytywny

Stosunek do kotow: nie znany

Dodatkowe informacje: Sunia nie wychowana , nie rozumie , że na stole się nie siedzi , dzisiaj wyrwała mi kanapkę z ręki , zdarza się siku w domu , ale po miesiącu w ciasnej klatce to chyba nic dziwnego . Wychowujemy się , sunia mądra powinna załapć w mig .

Charakter: Bardzo kontaktowa , psów się nie boi , wręcz odwrotnie , wszystkie 6 psiaków czuje przed nią respekt , a ona by się ze wszystkimi bawiła . Jest kochana , tylko nie wychowana . I taka ciekawostka , jerj przednie łapki są grubości mojego palca wskazującego , a ja chudzina jestem Mini potrafi skakać na metr do góry (wczoraj prawie wskoczyła do zlewu )

Kontakt: [email][email protected][/email] , 798-211-667

Link to comment
Share on other sites

ja na dzis tez już nie mam weny;) Może jutro a moze kto inny. Z tym sikaniem to moze być roznie. Ratlerkowate i chyba ogólnie malizny nie są b. lotne w tej kwestii albo po prostu są innego zdania;). Moja uczyła się ok. 11 miesięcy. przez ten okres robiła kupy i siku na...łóżko, ubranie, ktore akurat było na podłodze, do szafy i walizki też....Oduczenie spania na łózku ( ja mam zbyt mocną alergię, zeby na to pozwalać) trwało ponad rok (nauczyła się w schronisku;))Małe są uparte, knąbrne i wiedza dokladnie czego chcą:) No ale może akurat ja trafiłam na wyjątkowo "ciężki" egzemplarz:)

Link to comment
Share on other sites

ciotki może wy doradzicie , Kvik chce adoptować małą , domek wydaje się być świetny , ale ja mam wątpliwości co do kota , kota bardzo pozytywnie nastawiony do psów , ale co będzie jak okaże się , że mała kota nie zaakceptuje ?? Ja mam od razu wizję , jak dostaje pazurem w te wyłupiaste oczyska . Co myślicie ?? Przeżywam bez sensu ??

Link to comment
Share on other sites

Ło matko....wygląda jak klon mojej Niuni adoptowanej z Katowic,tylko,że ta jest drobniuka,a moja Niunia kluska troszkę;).
[URL]http://img228.imageshack.us/img228/1218/014jr.jpg[/URL]

Ależ mam na tą gówniarkę chętkę,ech...zakochałam się w takich krasnalkach maleńkich:loveu:.Życzę jej najwspanialszego domku:)

Link to comment
Share on other sites

Ja też się zakochałam , ale niech mi nikt nigdy nie mówi że pinczery mini to przytulanki , miałam już paręnaście psów na DT w tym parę szalonych szczeniaków , ale Minki nic nie przebije , porusza się z prędkością światła , wszystkie psy rozstawia po kontach i jest w 10 miejscach naraz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ja też się zakochałam , ale niech mi nikt nigdy nie mówi że pinczery mini to przytulanki , miałam już paręnaście psów na DT w tym parę szalonych szczeniaków , ale Minki nic nie przebije , porusza się z prędkością światła , wszystkie psy rozstawia po kontach i jest w 10 miejscach naraz :)[/QUOTE]
No wiesz...moja Niunia ma z 15 lat(2 lata temu ktoś Ją podrzucił do schronu,bo przestała rodzić,cycuszki do ziemi,chore serduszko,łapki były połamane..ech),także siedzi mi praktycznie cały czas na rękach z małymi wyjątkami siedzi na kanapie.Wszędzie Ją biorę,nawet na wczasy nad morze...a wtedy wyglądam ja Paris Hilton,z pieskiem na ręku...tylko do Paris brakuje mi kilku dolarów i wyglądu:p.Ale moja Niunia jest najpiękniejsza na świecie.Mam nadzieję,że znajdzie się domek,który się w tej maliźnie zakocha po uszy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']ciotki może wy doradzicie , Kvik chce adoptować małą , domek wydaje się być świetny , ale ja mam wątpliwości co do kota , kota bardzo pozytywnie nastawiony do psów , ale co będzie jak okaże się , że mała kota nie zaakceptuje ?? Ja mam od razu wizję , jak dostaje pazurem w te wyłupiaste oczyska . Co myślicie ?? Przeżywam bez sensu ??[/QUOTE]

no te małe szczurki bardzo chętnie gonią kocurki...Ale własnie...GONIĄ..a jak kot pozytywnie nastawiony to nie będzie uciekał...Tylko, że to małe draństwo potrafi być bardzo zawzięte....Nie masz u kogo sprawdzić? Generalnie jeśli kot nie boi się psów i je jakoś tam lubi, to ja bym hm...dała...(?) hm...Ale domek sprawdzisz nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Ja też się zakochałam , ale niech mi nikt nigdy nie mówi że pinczery mini to przytulanki , miałam już paręnaście psów na DT w tym parę szalonych szczeniaków , ale Minki nic nie przebije , porusza się z prędkością światła , wszystkie psy rozstawia po kontach i jest w 10 miejscach naraz :)[/QUOTE]

moja jest meeeeega przytulanką, ale jest też niewyobrażalnie wręcz żywa. Ja już miałam i cocker spaniela i dalmatynkę (baaaardzo biegającą), ale czegoś takiego jeszcze nie. Każdy kogo spotykam, mówi, że o- taki mały piesek jest idealny do mieszkania...Otóż niekoniecznie. Mała pięknie stróżuje, jest żywa, ciągłe w ruchu i najlepiej czuje się na dużej ogrodzonej (koniecznie, bo musza być ludzie ZA płotem do darcia ryjka:lol:)działce. Jest moim dotychczas największym wyzwaniem. A jeszcze trochę przede mną. Ma dopiero ok. 1, 5 roku:placz::evil_lol:

Czekam na starość- jej i moją. Będzie pięknie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...