Jump to content
Dogomania

Karma Platinum Natural


la scala

Recommended Posts

Ja polecam wszystkim spróbowanie tej karmy [URL]http://www.amberhouse.pl/platinum-natural-c-76_294_395.html[/URL], sama daję ją swoim pieską, jest naprawdę rewelacyjna. Włos jest po nich lśniący i zdrowy, nie powodują alergii i nie chłoną wody (sama w sobie jest wilgotna).
Wcześniej dawałam różne karmy tj. Eukanuba, Royal Canin.
Niestety mam wrażenie że te karmy są coraz gorsze jakościowo.
Czy ktoś może próbował jeszcze tej karmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boogie']Reklama dźwignią handlu![/QUOTE]

to się zgodzę:eviltong:
ale niezaprzeczalnie Platinum Natural to bardzo fajna karma, dla mnie ma super 'konsystencje' (jest taka raczej miękka, można ją palcami łamać) i pies po niej bardzo ładnie wygląda, w dodatku całkiem mu smakuje a jest niejadkiem. do tego brak sensacji żołądkowych, biegunek etc - dla mnei super;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

Można gdzieś dostać próbki tej karmy, bo najmniejsze opakowanie waży 5 kg a to stanowczo za dużo jak na początek. Nie wiadomo czy psiakom w ogóle posmakuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Bruno konczy pierwsze, 5 kg opakowanie,jemu smakuje, wczesniej jadl royala light,ale nasluchalam sie,ze royal juz beee,wiec sprobowalismy tej i moge tylko polecic, chociaz wydaje mi sie, ze po royalu czesciej sie zalatwial i kupki byly twardsze.Sama karma jest wilgotna i dosyc miekka, nada sie zatem dla seniorow z brakami w uzebieniu:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy podaje ktoś swojemu psu Platinum Natural z jagnięciną? Prawdopodobnie mój psiak ma alergię na kurczaka i musimy zmienić karmę i chciałabym właśnie kupić tą, ale boję się, że kupię 10kg, a ten tylko pokręci nosem... Może ktoś miałby próbkę tej karmy dla nas na spróbowanie...? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...