Jump to content
Dogomania

Search the Community

Showing results for tags 'żywienie szczeniaka'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Ogólne
    • REGULAMIN FORUM
    • DOGOMANIA ON FACEBOOK
    • Wszystko o psach
    • Hodowla
    • Media
    • Pielęgnacja
    • Podróże i wypoczynek
    • Prawo
    • Sprzęt i akcesoria
    • Weterynaria
    • Wychowanie
    • Wystawy
    • Żywienie
    • Tęczowy Most
    • Foto Blogi
    • Administracja
  • Psy w potrzebie
    • Psy do adopcji
    • Bazarek
    • Okrucieństwo
    • Organizacje
    • Akcje
  • Sport - praca
    • Agility
    • Coursing
    • Dogoterapia i psy asystujące
    • Dogtrekking
    • Flyball
    • Frisbee
    • Obedience
    • PT, PTT, MPPT
    • Ratownictwo
    • Sporty obrończe
    • Myślistwo
    • Tropienie
    • Wojsko - policja
    • Zaprzęgi
    • Pozostałe...
  • Rasy
    • Grupa 1
    • Grupa 2
    • Grupa 3
    • Grupa 4
    • Grupa 5
    • Grupa 6
    • Grupa 7
    • Grupa 8
    • Grupa 9
    • Grupa 10
    • Grupa 00
    • Grupa 'Extra' - Kundelki
    • Grupa 'Extra' - Dzikie psowate...
  • Inne zwierzęta
  • Dogomania.com

Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


Facebook


Instagram


Messenger


Signal


Telegram


TikTok


VK


Viber


WhatsApp


WWW


Location


Interests


Biography


Location


Interests


Occupation

Found 4 results

  1. Ja polecam wszystkim spróbowanie tej karmy [URL]http://www.amberhouse.pl/platinum-natural-c-76_294_395.html[/URL], sama daję ją swoim pieską, jest naprawdę rewelacyjna. Włos jest po nich lśniący i zdrowy, nie powodują alergii i nie chłoną wody (sama w sobie jest wilgotna). Wcześniej dawałam różne karmy tj. Eukanuba, Royal Canin. Niestety mam wrażenie że te karmy są coraz gorsze jakościowo. Czy ktoś może próbował jeszcze tej karmy?
  2. Mam nadzieję, że nie powtarzam identycznego tematu, a jeżeli tak, to przepraszam, ale zależy mi na jak najszybszej odpowiedzi i wskazówkach. Mam na stanie trochę ponad dwumiesięczna labradorkę. Karmię ją zazwyczaj 4-5 razy dziennie, w odstępach około 4 godzin (staram się trzymać ustalonych pór żywienia). Mała dostaje dwa razy dziennie karmę suchą (i jest to Royal Canin Junior: [url]http://www.petplanet.co.uk/product_group.asp?dept_id=710&pg_id=725[/url] ) i dwa razy dziennie saszetkę karmy mokrej Pedigree. Jako dodatkowy piąty posiłek, jest to często serek wiejski, który uwielbia, lub jakaś przekąska w postaci jabłka. I teraz pytanie: spotykam się w internecie wielokrotnie z krytykowaniem Pedigree, jako że to jedzenie-śmieć. Jednak weterynarz powiedziała, że sunia spokojnie może to jeść. Powiedziała również, że nie jest koniecznie kupowanie karmy Royal'a junior labrador i ta, którą my kupujemy, jest dobra. To jak to w końcu jest? Mała dostaje dobre posiłki, czy nie? Niby wiem, że weterynarz mówi tak, ale w internecie na różnej maści opinie idzie się natknąć. Więc może ktoś z Was podzieli się swoim doświadczeniem w żywieniu szczeniaków ras dużych. Dodam, że mała ma zdrową sierść, zdrowe oczy, uszy, wagę prawidłową.
  3. Witam. Potrzebuję porady na temat karmienia mojego pieska. Mam 8 miesięcznego Yorka, kupiłam go od hodowcy jak miał 6 tygodni. Poprzedni właściciel kazał mi go karmić kurczakiem, twarożkiem, ryżem i marchewką. Mówił też o kaszy i makaronie. Przez tydzień piesek jadł to co zalecił hodowca lecz z czasem przestał (tak jakby się znudził) Kupiłam karmę royal canin junior suchą i na początku mu smakowała lecz dziś nie mógł zrobić kupki. Biegał, kładł się i piszczał. Czy możliwe że to przez tą karmę (słyszałam że ona jest wysokiej jakości i dla szczeniaka idealna) Proszę o radę.
  4. Witam :) Od niedzieli mam nowego lokatora-mix maltańczyka i chichuachua, nazywa się Coffie :) Mam problem, byłam dziś u weterynarza i powiedział, żebym dawała jej mniejsze porcje bo ma brzuszek wzdęty... Karmię ją 4 razy dziennie, na moje oko waży kilogram na pewno. Raz dziennie dostaje karmę Royal Starter, inne posiłki to kaszka mleczno ryżowa, ser biały, słoiczek gerbera, ryż z kurczakiem, myślę żeby dać jej jajko gotowane ale nie wiem czy całe czy pół... Jak myślicie 2 łyżki stołowe 4 razy dziennie wystarczą? Czy jeszcze mniej? Już sama nie wiem... Nie chce przekarmić psiny ani żeby głodowała :( Może macie jakieś przepisy co mogę jej dać? Chcę karmić ją jedzeniem robionym przeze mnie, tylko raz dziennie trochę karmy Royal. Liczę na Waszą pomoc
×
×
  • Create New...