Jump to content
Dogomania

Biegi z psami dla wszystkich - Karnak Cup 2011


marzata
 Share

Recommended Posts

[QUOTE]Chciałbym gorąco zaprosić na 3 edycję pucharu Karnak Cup - Grand Prix w Canicrossie. Tegoroczna edycja z racji dużego zainteresowania zawodami zmienia rangę z regionalnej na ogólnopolską. Tym razem oprócz zawodów w Łodzi będziemy gościć w Legionowie i na ziemi śląskiej. Na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić na 100% dwa terminy tj. 16.04 - Legionowo czyli II Mistrzostwa Legionowa w Biegu z psem oraz 18.06 - Łódź-Arturówek V Otwarte Mistrzostwa Łodzi w Biegu z psem. Pozostałe imprezy są w trakcie załatwiania formalności (pozwolenia) ale prawdopodobnie wszystko będzie po myśli organizatorów.

Przewidywany kalendarz:

16.04 - Legionowo - Organizator LegionDog
14.05 - Rogoźnik (gm.Bobrowniki) - Orgnizator KSiP Zorza
18.06 - Łódź-Arturówek - Organizator Negro-Team.PL oraz inesSport
31.07 - Łódź-Łagiewniki - Organizator Negro-Team.PL oraz inesSport
28.08 - Łódź-Łagiewniki - Organizator Negro-Team.PL oraz inesSport


Pierwsza impreza już za niecałe 3 tygodnie dlatego zapraszamy do zapisów. Więcej informacji o imprezie w Legionowie znajdziecie na [URL="http://www.canicross.com.pl/"]www.canicross.com.pl[/URL]
Na stronie zawodów ([URL="http://www.karnakcup.pl/"]www.karnakcup.pl[/URL]) znajdziecie wszystkie niezbędne informacje, także wyniki i zdjęcia z poprzednich lat.

P.s.
W [I] zawodach może wystartować pies każdej rasy, który ukończył 12 miesięcy oraz posiada szczepienie przeciwko wściekliźnie. Dlatego zabierajcie swoich pupili i przybywajcie na zawody z cyklu Karnak Cup[/I][/QUOTE]
Gorąco zapraszam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gorąco wszystkim polecam spróbowanie takiej formy aktywności !
byłam w tamtym roku na ostatniej imprezie z całej serii zawodów organizowanych przez Karnak Cup i żałuję że to były tylko na jednej ! :(
w tym roku startujemy obowiązkowo, świetna zabawa, towarzystwo i wspaniałe tereny do biegania. organizacja pierwsza klasa !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy na zawody w Łodzi 18.06 trzeba się rejestrować wcześniej czy przed samymi zawodami? Są 1 czy 2 dniowe? Jeśli 2 to czy jest możliwość noclegu? Ile wynosi wpisowe za udział w zawodach? Przepraszam za tyle pytań ale na stronie nie ma na razie żadnych informacji, może Ty coś więcej wiesz bo widzę że jesteś z Łodzi :) Dzięki z góry za info :)

Link to comment
Share on other sites

zawody jednodniowe, więc nocleg chyba niepotrzebny- chyba, że masz taką potrzebę... wpisowe na konto 25 zł / a w dniu zawodów 35 zł i mozna sie dopisać na miejscu w dniu zawodów od godziny 15:30 do 17:15. Jest ograniczona pula medali, więc jeżeli wpłacisz na konto jest gwarantowany medali, zapisując się na miejscu, może już ich nie wystarczyć.

PS. trzeba było na maila wysłac organizatorowi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...