Jump to content
Dogomania

Bernardyn z wyrokiem śmierci! Brakuje na hotelik!!!


Dea

Recommended Posts

Dostałam dzisiaj dwie paczki z karmą dla Bronka, nie wiem od kogo? Ponieważ przyszło to na adres fundacji do Cieszyna, a nie do hoteliku gdzie jest Bronek muszę zapytać czy karma dla niego była zamawiana, i czy mam ją odsyłać kurierem dalej?

W PIERWSZYM POŚCIE AKTUALIZACJA WPŁAT ZA CZERWIEC + STAN KONTA.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa'][B]
UWAGA!
Pani Małgorzata J.M. z Warszawy [/B]wpłaci dla Bronka [B]za hotelowanie w czerwcu kwotę 500zł [/B]oraz podnosi swoją [B]wpłate s[/B]tałą ze 150zł na[B] 200zł...[/B]

Mam nadzieję,że to bardzo poprawi sytuację Bronka i uspokoi obawy zwiazane z utrzymaniem w hoteliku... oraz da spokój w szukaniu chłopakowi domu.

Bardzo dziękuję P. Małgorzacie.
Broniu... nie poczytałam jak idzie Ci socjalizacja... ale trzymaj się dobrze chłopcze!!![/QUOTE]

...co prawda wpis był 2 lipca i wpłata została zrobiona w lipcu, [B]to za hotelowanie w czerwcu jest wpłata 500zł od Małgorzaty...[/B] a reszta jak napisałam i można liczyć, że wpłynie, bo dotąd sukcesywnie wpływała kwota 150zł, mimo iż w deklaracjach stałych nie ujęta.

Oczywiście bazarki bardzo sie przydadzą i dobrze miec zabezpieczenie dla Bronka, ale Bronek [B]nie jest na minusie.[/B]

Niestety nie doczytałam[B] jakie są jeszcze zobowiązania u weta,[/B] bo chyba są... a może się mylę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']U weta było 250zł za kastrację, zapłaciliśmy ze swoich bo nie mogliśmy już dłużej zwlekać, więc teraz u nas jest dług, nie w lecznicy ;)[/QUOTE]

Chyba nic nie stoi na przeszkodzie by spłacić wszystkie zobowiazania Bronka i mieć u niego czysty rachunek?

..."

RAZEM: [B]270 zł[/B] + [B]48 zł[/B] z maja =[COLOR=red] [B]368[/B] [COLOR=black]złotych[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=blue]zapłaciłam za hotelik 450 złotych, na koncie [COLOR=red]mamy na minusie[/COLOR] - [B]82 złote[/B][/COLOR]


[CENTER] [B][SIZE=3][COLOR=darkred][U]WPŁATY LIPIEC[/U][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[LEFT][SIZE=2][COLOR=black]Ashaski: 120 zł (za poprzednie miesiące + lipiec)[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2]Aga: 20 zł[/SIZE]
[SIZE=2]Małgorzata z Warszawy: 500 zł[/SIZE]
[SIZE=2]Nella z Białegostoku: 100 zł "
[/SIZE][/LEFT]


Bardzo proszę o pomoc w nagłaśnianiu potrzeb Bronka na FB... tam można uzyskać znaczącą pomoc, która pomoże spokojnie czekać Bronkowi na dom i uczyc się oraz utrwalać zaufanie do ludzi.
Bardzo prosimy także o bazarki dla chłopaka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na spacerze Bronek próbował dziabnąć psa (wolno biegającego po wsi, niestety mnóstwo takich u nas:roll: ) rzucił się tak dość ostro na tego psiaka, ale wystarczyło "NIE WOLNO" ze strony Darka i odpuścił sobie :multi:a psiak zwiał z prędkością światła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Dzisiaj na spacerze Bronek próbował dziabnąć psa (wolno biegającego po wsi, niestety mnóstwo takich u nas:roll: ) rzucił się tak dość ostro na tego psiaka, ale wystarczyło "NIE WOLNO" ze strony Darka i odpuścił sobie :multi:a psiak zwiał z prędkością światła:evil_lol:[/QUOTE]

I o to chodzi- brawo Bronek...

Jednak Bronek to nie pies dla niedoświadczonych... absolutnie też nie dla marzycieli o bernardynach.

Link to comment
Share on other sites

Bronek przede wszystkim jest straaasznie silny... jak się nieraz zaprze albo zawącha i pociągnie to ja osobiście nie mam na tyle siły fizycznej co On, a do małych i słabych nie należę ;)
Ale jak tak spojrzy tymi swoimi wrednymi oczkami i jeszcze jakąś głupią minę strzeli to każdego w sobie rozkochuje :) nawet obcy jak przyjeżdżają i On się wścieka to każdy mówi, że jest kochany :) więc coś w tym musi być :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']zapraszam na bazarek z moich rzeczy moze cos wam wpadnie w oko:zapraszam na bazarek ciuszki od s do xl:[url]http://www.dogomania.pl/threads/210820-%C5%9Awietne-ciuszki-od-S-do-XL-ka%C5%BCdy-znajdzie-co%C5%9B-dla-siebie-%29-Zapraszamy-20.07[/url].[/QUOTE]



zapraszam i tu


[url]http://www.dogomania.pl/threads/211424-ciuszki-S-M-damskie-na-beniusia-koniec-30-lipca?p=17283689#post17283689[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...