Jump to content
Dogomania

Bernardyn z wyrokiem śmierci! Brakuje na hotelik!!!


Dea

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aimez_moi']Wplacilam kilka groszy dla Slicznego....mam nadzieje, ze na dobre konto.[/QUOTE]

Aimezku... to jest konto do wpłat na Berniego...ok?



[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [COLOR=darkred]DANE DO WPŁAT:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[/CENTER]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] 43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] [COLOR=darkred]ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=3] z dopiskiem "dla benka" + nick z dogo[/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zuzlikowa super, to czekam na deklaracje i uaktualnię pierwszy post, bo już nam się normalnie[B] grunt pod nogami pali....[/B] Dzisiaj do mnie dzwonił ten kolega policjant co dalej z benkiem, czy mają robić jakieś kroki. Powiedziałam, że na 100% zabieramy go w sobotę. Z Gabi już ustalone. Wczoraj byliśmy u niego z Ashaski. Szczeknął na mnie raczej od niechcenia, a później dał się wydrapać, najbardziej lubi po biodrach. Ashaski jako że nowy został z góry na dół obszczekany i porządnie opluty:evil_lol: No cóż, Berni to w końcu facet, pewnie woli jak go wygłaskuje kobieta:razz: Za pół godziny kończę pracę i jadę znowu w odwiedziny, wieczorem wrzucimy parę nowych fotek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Jest kilka deklaracji na FB...dopisze jutro...STOP- dziś![/QUOTE]

Na FB jest deklaracja Wioletty-na dogo viola88 i Gosi ,dopisałam do listy... Sandrę także wyszczególniłam, ale nie wiem jakiego typu to wpłata,wiec zaznaczam odrębnie...




[B]DEKLARACJE STAŁE(co miesięczne):
asl: 5 zł
Dea: 20 zł
Aga|- : 20 zł
Ashaski: 50 zł
Yana: 10 zł
viola88 :5zł
Gosia Karlińska FB:10zł
ewelina_t :30zł
fundacja LŚ: 50zł

RAZEM: [SIZE=5]200 złotych

[/SIZE] [/B][B]Deklaracje wpłat:
Sandra Michalak: 15zł (nie wiem, czy stała, czy jednorazowa)[/B]

...pierwsze wpłaty już powinny wpływać na konto fundacji...wszedzie prosze o dopisek- dla benka Maskotki.
Aktualne na 7.04.2011

DANE DO WPŁAT:
Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"
43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3
ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319
z dopiskiem "dla benka Maskotki"[B]

[SIZE=5]Berni bardzo prosi o wsparcie...
bez nas nie ma szans![/SIZE]


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Już uaktualniam pierwszy post. Listę pierwszych wpłat zamieszczę jutro.
Dzisiaj Berni na mój widok nawet nie szczeknął, tylko się od razu wystawił do drapania cwaniaczek:-)

Wiecie, że oni nawet smyczy dla niego nie mają??!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Już uaktualniam pierwszy post. Listę pierwszych wpłat zamieszczę jutro.
Dzisiaj Berni na mój widok nawet nie szczeknął, tylko się od razu wystawił do drapania cwaniaczek:-)

Wiecie, że oni nawet smyczy dla niego nie mają??!!![/QUOTE]

Hahaha...cwaniaczek!
A tak sobie myslę,że wcale nie takie niemożliwe,że będziesz zabierała z Ustronia agresora,a do Zar już dowieziesz słodziaka... to wcale nie takie niemożliwe(ja miałam tak z Nadieńką- z Olkusza agresor,a do Warszawy dowiozłyśmy cudne psisko- słodkie,kochane prawie natychmiast do adopcji...i została szczęśliwie wyadoptowana w niecałe 2 tygodnie...a miało z niej "nic nie być").

Co do smyczy, to jakoś się nie dziwię...przecież od czasu gdy chodzili z nim na spacery:evil_lol: zbutwieć już mogła!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ashaski']Są już nowe zdjęcia, więc możecie zaglądać. Link w pierwszym poście jest źle wpisany więc nie działa ;
[URL]https://picasaweb.google.com/103044813761690955298/BERNI[/URL][/QUOTE]

Wstawiłam już na wydarzenie Berniego na FB... piękne...i ogromnie agresywne:diabloti:...

Dea...może popraw link z pierwszego postu przy okazji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Na FB jest deklaracja Wioletty-na dogo viola88 i Gosi ,dopisałam do listy... Sandrę także wyszczególniłam, ale nie wiem jakiego typu to wpłata,wiec zaznaczam odrębnie...




[B]DEKLARACJE STAŁE(co miesięczne):
asl: 5 zł
Dea: 20 zł
Aga|- : 20 zł
Ashaski: 50 zł
Yana: 10 zł
viola88 :5zł
Gosia Karlińska FB:10zł
ewelina_t :30zł
fundacja LŚ: 50zł

RAZEM: [SIZE=5]200 złotych

[/SIZE] [/B][B]Deklaracje wpłat:
Sandra Michalak: 15zł (nie wiem, czy stała, czy jednorazowa)[/B]

...pierwsze wpłaty już powinny wpływać na konto fundacji...wszedzie prosze o dopisek- dla benka Maskotki.
Aktualne na 7.04.2011

DANE DO WPŁAT:
Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"
43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3
ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319
z dopiskiem "dla benka Maskotki"[B]

[SIZE=5]Berni bardzo prosi o wsparcie...
bez nas nie ma szans![/SIZE]


[/B][/QUOTE]

Nie zostawiajcie go...

[URL=http://img189.imageshack.us/i/p1390825.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9504/p1390825.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Link poprawiony. Anettta taką optymistką to może nie jestem, bo w końcu benio charakter ma, ale szansa na dogadanie się z nim jutro z dnia na dzień się zwiększa:-)

W pierwszym poście są wszystkie potrzebne informacje:
- linki,
- dane do wpłat,
- lista deklaracji,
- lista wpłat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Hahaha...cwaniaczek!
A tak sobie myslę,że wcale nie takie niemożliwe,że będziesz zabierała z Ustronia agresora,a do Zar już dowieziesz słodziaka... to wcale nie takie niemożliwe(ja miałam tak z Nadieńką- z Olkusza agresor,a do Warszawy dowiozłyśmy cudne psisko- słodkie,kochane prawie natychmiast do adopcji...i została szczęśliwie wyadoptowana w niecałe 2 tygodnie...a miało z niej "nic nie być").

Co do smyczy, to jakoś się nie dziwię...przecież od czasu gdy chodzili z nim na spacery:evil_lol: zbutwieć już mogła!:diabloti:[/QUOTE]


skąś to znamy !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Nie zostawiajcie go...

[URL=http://img189.imageshack.us/i/p1390825.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9504/p1390825.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]


piękny piekny i napewno w potrzebie wiekiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']Link poprawiony. Anettta taką optymistką to może nie jestem, bo w końcu benio charakter ma, ale szansa na dogadanie się z nim jutro z dnia na dzień się zwiększa:-)

[/QUOTE]

Hahaha... toż to pies nie maskotka, ani liliput... i to taki pies, że jeśli czegoś nauczony był, to w kojcu i przy tej "dobrej opiece", wszystko mu się w głowie pokićkało...nawet spacerowania nie pamieta, bo tak daaaaaaawno to było,że smycz gdzieś zniknęła...wywietrzała...sparciała... (pomyślałby kto,że psiak to Matuzalem jakowyś co najmniej kilkunasto...kilkudziesięcioletni,a nie ledwie czterolatek!).

Dziś przed psiakiem i Deą długa podróż... dłuuuuuuga... trzymajmy kciuki za bezpieczną i spokojną drogę...dojedźcie i wracajcie bezpiecznie!

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=2]Dziś sobota...stan deklaracji i wpłat już dokonanych:
Deklaracje stałe:
asl: 5 zł
Dea: 20 zł
Aga- : 20 zł
...Ashaski: 50 zł
Yana: 10 zł
ewelina_t: 30 zł
viola88 :5zł
Gosia Karlińska FB:10zł
Fundacja "Lepszy Świat": 50 zł

RAZEM: 200 złotych

Deklaracje wpłat:
Sandra Michalak: 15zł (nie wiem, czy stała, czy jednorazowa)[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]

AKTUALIZACJA WPŁAT (wpływy na konto Berniego) 7 KWIECIEŃ:
Zuzanna Warszawa: 50 zł
Aimez_Moi: 25 zł
ewelina_t: 30 zł
Małgorzata Poznań: 10 zł
Anna Rzeszów: 3 zł
RAZEM: 118 zł.[/SIZE][/B]


DANE DO WPŁAT:
Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"
43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3
ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319
z dopiskiem "dla benka Maskotki"[B]

[SIZE=5]Berni bardzo prosi o wsparcie...
bez nas nie ma szans!...na hotel potrzebuje 450zł![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jak narazie jest słodki:cool3:
W kojcu daje się głaskać, obserwuje wszystko, popiskuje do Szili, która ma za sąsiadkę:lol: ale za żadne skarby świata nie chce wyjść z kojca:roll: po prostu nie ma takiej opcji i koniec, dochodzi do bramki i staje jak wryty, zapiera się i nie wyjdzie, zostawiliśmy mu otwarty kojec to położył się przy wyjściu i obserwował:evil_lol: on jest tak zszokowany nową sytuacją, że nie wie w ogóle o co chodzi:roll: ale narazie jest grzeczny:loveu: jeść nie chce, ale wodę pije:lol: nie załatwił się też, ale jak stres go puści to na pewno wszystko wróci do normy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]

[SIZE=5]Berni bardzo prosi o wsparcie...
bez nas nie ma szans!...na hotel potrzebuje 450zł!
Psiak ma na razie jedynie 200zł zabezpieczenia... pomóżcie!

[/SIZE][/B]DANE DO WPŁAT:
Fundacja dla Zwierząt i Środowiska "Lepszy Świat"
43-400 Cieszyn, ul. Limanowskiego 8/3
ING Bank Śląski 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319
z dopiskiem "hotel dla benka Maskotki"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Jak narazie jest słodki:cool3:
W kojcu daje się głaskać, obserwuje wszystko, popiskuje do Szili, która ma za sąsiadkę:lol: ale za żadne skarby świata nie chce wyjść z kojca:roll: po prostu nie ma takiej opcji i koniec, dochodzi do bramki i staje jak wryty, zapiera się i nie wyjdzie, zostawiliśmy mu otwarty kojec to położył się przy wyjściu i obserwował:evil_lol: on jest tak zszokowany nową sytuacją, że nie wie w ogóle o co chodzi:roll: ale narazie jest grzeczny:loveu: jeść nie chce, ale wodę pije:lol: nie załatwił się też, ale jak stres go puści to na pewno wszystko wróci do normy:evil_lol:[/QUOTE]

Gabi...tak się cieszę, że w końcu trafił do Ciebie beniasty... tulę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...