Jump to content
Dogomania

Gdansk


madalenka

Recommended Posts

O:) miło się dowiedzieć, ze mieszkamy razem w mieście:) A w jakich częściach? (sorry za offa) a co do zawodów, to to zawody obidience? Szkoda, ze Malta jest za malutka...
A gdzie jest w ogólw jakiś tor w gdańsku? (chyba było już pisane..., ale nie wiem gdzie.)

Link to comment
Share on other sites

Malta, a kogo konkretnie pytasz? ;) Ja jestem z Wrzeszcza.

Tak, chodzi o zawody obedience. Ale dlaczego pytasz o tor? Tor jest potrzebny do agility, obedience to sportowe posłuszeństwo. ;)
Tor agility jest w Gdyni, tuż za Klifem - zajrzyj do wątku "Agility w Gdańsku".:cool3:

A w jakim wieku jest Malta? Dlaczego piszesz, że jest za malutka? Moja Luka waży 5kg i radzi sobie zarówno w obi, jak i w agility - wielkość psiaka w tych konkurencjach nie ma znaczenia. Chyba że chodzi Ci o wiek. Ale w tym przypadku też nie jest to ważne - zaczynać można z psem w każdym wieku, oczywiście dostosowując trudność do jego możliwości. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Info od przewodniczącego oddziałowej komisji szkolenia:
"Zawody, egzaminy PT oraz testy i przegląd dobermanów miały zostać pierwotnie przeniesione na pierwszą sobotę i niedzielę grudnia... data ta jednak uległa zmianie. Zawody Obedience, testy oraz przegląd dobermanów mają się odbyć w pierwszy lub drugi weekend stycznia 2007.
Precyzyjniejsze ustalenia podam po zebraniu GKSzP w Łodzi.
pozdrawiam
Michał Szalc"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...