Jump to content
Dogomania

Grzywacze chinskie -RESURUSS- oraz reszta rodzinki zapraszaja do galerii


resuruss

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak jade do domu z Katowic to na przystanku często stoi pani z grzywaczem nagim (nie takim jak Bułeczkowa tylko naprawde z nagim :evil_lol: ) nie ma psiak jeszcze roku pewnie bo widać,że jest młodziak,no i ze względu na wzgląd,że jestem nie śmiała jeszcz enie zagadałam do tej Pani..a kusi mnie strasznie :diabloti: bo chce mi sie dotknąć takiego nagiego psa...:p :eviltong: no i ogólnie jej psiak jest przesłodki,staje na dwóch łapkach i tak błagalnie prosi :multi: normalnie psiak kosssaa :p
dużo zdrowia dla waszych milusińskich,Waszkosława trzymam kciuki za Boluta :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']a jak przygotowania do wystawy?[/quote]
Witaj Aniu :loveu:
No i po co Ani o tej wystawie przypominałaś? Jak ona poobgryza wszystkie paznokcie to jak wystąpi z psiakami na ringu? ;)
Aniu- pamiętaj że choć daleko to będę Waszą największą kibicką i będę trzymała baaaaaaaaardzo mocno kciuki!!!!
Życzę Ci...ale nie będę zapeszać ;)
Buziaki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quovadis3']Hmmm- to ten sam pies:crazyeye: , przygotowania na DOGWORLD Poznań??? Czy aby uczciwe?[/quote]


Nie bo padne!!!!!!!!!!!!!!!A tak sie czepiali czarnego powdera elnero...ze jest zafarbowany...a tu prosze :roll: ....Quovadis nie to nie jest uczciwe:shake: ....
ale takie wlasnie robi sie przekrety niestety....i potem wciska dziecko babie do brzucha.....ze nie ze to kosmetyki....taaa kosmetyki...:lol: buahahha.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...