Jump to content
Dogomania

Pies sam w polach pod Bochnią


GuniaP

Recommended Posts

[quote name='GuniaP']Na trasie PKP Brzesko Okocim - Bochnia, tuż przed Bochnią po prawej stronie widać na szczerym polu budę i przywiązanego do niej psa. Czy mógłby ktoś mieszkający w pobliżu to sprawdzić ?[/QUOTE]

Ja nie mieszkam w tych okolicach ale pracuje w Rzezawie , jak bys podala dokladny adres to moze bym trafila bo ja jezdze do pracy i z powrotem przez proszówki,kłaj.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawilam z Kolezanka ktora mniej wiecej kojarzy te okolice ale mowila ,ze samochodem bardzo trudno tam trafic jak sie nie wie bo tam trzeba w jakas polna droge skrecic wie sama napewno nie dam rady tam podjechac ,chyba ze ktos znajacy ten teren mogłby ze mna jechac.
Dzisiaj to nawet szukac bym nie miala czasu bo jada do pracy znalazlam miedzy Cikowicami a Damienicami psa i musialm go prztransportowac do lecznicy .
Jutro tez nie dam rady bo jade z psem do weta ale na srode lub czwrtek mogla bym sie skimś umówic.;)

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to że w niedzielę będziemy wieźć psa do Krakowa, to podjedziemy w te pola w drodze powrotnej.
Jeśli to co widać na mapce to buda to tam w pobliżu nie ma nawet czego pilnować , to nie wiem po jaką cholerę trzymać tam psa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...