Jump to content
Dogomania

Mega Dramat! Szkielet- już w ds:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Argat']można wyłączyć opcję płace z allegro (przynajmniej kiedyś była taka możliwość :))[/QUOTE]

Niestety jeśli obowiązuje przedpłata, to nie można :( Powiedział mi to nawet kolega, który pracuje w Allegro.

Argat, pytanie do Ciebie, bo gdzieś to umknęło: Lisio będzie u Ciebie tymczasowo, czy już zostanie na dobre?
Osoba, która zakupiła cegiełkę, pyta mnie czy Lisio ma już domek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Wznowiłam aukcję :) [URL]http://allegro.pl/lisio-zywy-szkielet-nie-ma-sily-stac-na-lapkach-i1522392169.html[/URL]
Tylko błagam, żeby ludzie nie wybierali "płacę z allegro" :( Niech od razu robią przelew na konto Fundacji. Czy ktoś może napisać to na Facebooku?[/QUOTE]

Kerian to nawet nie jest tak zle. Potem to wszystko przelejesz. A przecież będziesz z czegoś musiala oplacić haracz dla allegro za "zyski" z aukcji... A fundacja może zwrócić kasę tylko jak przedłożysz fakturę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']mogę zadeklarować 15 złociszy na miesiąc dla Lisia, jeśli jest nadal taka potrzeba stałych wpłat. proszę o odp w tym temacie jak i również czy dane do przelewów z początku wątku są aktualne :) pozdrawiam :)[/QUOTE]
witamy na dogo i na wątku Lisia cudownego:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']mogę zadeklarować 15 złociszy na miesiąc dla Lisia, jeśli jest nadal taka potrzeba stałych wpłat. proszę o odp w tym temacie jak i również czy dane do przelewów z początku wątku są aktualne :) pozdrawiam :)[/QUOTE]

dziewczyny czy on potrzebuje stałych wpłat? Bo się juz pogubilam

tzn. pomoc na pewno potrzebuje na weta i leczenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']dziewczyny czy on potrzebuje stałych wpłat? Bo się juz pogubilam

tzn. pomoc na pewno potrzebuje na weta i leczenie.[/QUOTE]

Ja myślę, że pomoc może być w różnej formie - jak będzie miał już jakiś bezpieczny "kapitalik", to można z niej zrezygnować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']proszę określcie się albo zapodajcie innego psiaka potrzebującego stałych deklaracji :)[/QUOTE]
oj uważaj cioteczko, bo zaraz Cię jak świeże mięsko, obsiądą cioteczki:-) Setki psiaków na dogo potrzebuje stałych wplat, to jest ich byc albo nie być:-(

Link to comment
Share on other sites

Z mojej strony wygląda to tak:
-zakładam 200zł za transport
poza tym lisio może potrzebować
-pieniędzy na weta (jeśli zajdzie taka potrzeba)
- pieniędzy na karmę (jeśli przeciągnie się jego pobyt u mnie)
I przede wszystkim pieniędzy na kastracje (jak już dojdzie do siebie)

W sumie nie zaszkodziłoby gdyby miał coś w pogotowiu (zawsze później można przekazać to na innego psa)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KateKermit']mogę zadeklarować 15 złociszy na miesiąc dla Lisia, jeśli jest nadal taka potrzeba stałych wpłat. proszę o odp w tym temacie jak i również czy dane do przelewów z początku wątku są aktualne :) pozdrawiam :)[/QUOTE]
wszystko jest aktualne. Przyda się parę groszy na Lisia-bardzo dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argat']Lisio jest u mnie... jest przerażająco chudy, chodzi dosyć niezgrabnie, ale paszcza mu się nie zamyka!

Co on jadł?
No i nic nie dostałam, jak u niego z tabletkami na robale itd?[/QUOTE]
Właśnie. Z tego wszystkiego zapomniałam o to zapytać. Zapytam, czy coś dostał i czy był sczepiony jak coś to Ci doślę.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj Argat na koniec tygodnia sprawdzę konto i zobaczymy ile mamy wpłąt na Lisia. I przeleję Ci pieniążki na niego. Ja Cię bardzo przepraszam, ale cały czas myślałam, zęby mu dom znaleźć i jeszcze miałam kilka innych przypadków + praca i studia i coś takiego mi umkneło. Zapytam w lecznicy i dam Ci znać! Jeszcze raz przepraszam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...