Jump to content
Dogomania

Kochany Rudy psiak-już w nowym domku ;-))


sambo_os1

Recommended Posts

[quote name='idusiek']a jak Rudzielec w ogole?[/QUOTE]

o tak:)...

[QUOTE]Super facet z niego[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Z każdym się dogaduje[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] A jak małe łobuzice za bardzo juz mu dokuczają, to wskakuje na budę. Tam ma azyl. Co do kojca. Trudno powiedzieć, bo ma ciągłe zmiany towarzystwa...nadal mu sie tam nie podoba i kombinuje. Tyle, że na spacerach biega juz po placu bez linki[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 911
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ciotki, jest problem z RUdym, bo on ciągle szczeka i zaczynają się juz problemy, ludzie przychodzą i zaczynają się czepiać... Trzeba go będzie przenieść, tylko pytanie gdzie? Bo domu ani widu ani słychu... [/B]
[B]Błagam o masę ogłoszeń dla niego...Postaram sie wieczorem też usiąść i trochę porobić ale im więcej, tym lepiej[/B]

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojęcia co poradzić na to jego szczekanie...:roll: może lepiej by się czuł przy budzie na łańcuszku? może te kraty go przerażają? może nie lubi być zamknięty,czy nie byłoby to rozwiązanie? dać mu ze 3 metry łańcuszka,jeśli właścicielka hoteliku się zgodzi? no a ogłoszenia to i tak swoją drogą.

Link to comment
Share on other sites

Ciocia, poczekaj chwilę, bo rozmawiałam o allegro z Selengą. Po spalonym Kubie ma sporo odwiedzających, więc może wystawi ze swojego konta. Ida też mu wystawiła i też wyróżnione i ani głuchego telefonu, więc spróbujmy z konta Selengi, może się poszczęści przy większym gronie stałych "klientów". Bo ja juz nie wiem w jakim kluczem myśleć, bo takiej głuchej ciszy to dawno nie było!!!! Nawet juz nie dzwonią o Gretę. A o nią było sporo telefonów i wiele razy mi się zdarzało, że psy juz dawno dom znajdowały a ludzie jeszcze wydzwaniali po miesiącach....A teraz zupełnie nic:( Chyba urok jakiś.

Link to comment
Share on other sites

a bardzo proszę:))))


[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]16 1370 1109 0000 1706 4838 7315[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZT VIVA![/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4]ul. Kopernika 6/8[/SIZE][/FONT][/B]
[B][SIZE=4][FONT=Times New Roman]00-367 Warszawa[/FONT][/SIZE][/B]

[B][U]i ogromnie DZIĘKUJĘ:)))))
[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...