Jump to content
Dogomania

odżywka dla yorka


ania90

Recommended Posts

Przepraszam jeżeli już był taki temat ale szukałam i nie znalazłam.
1. Mam pytanie odnośnie odżywki dla yorka, jaka odżywka jest dobra i nie niszczy włosa ani nie obciąża?
2. Oraz drugie pytanie która jest lepsza ta w spreyu czy ta którą naklada się po kąpieli?
Prosze też (jeżeli jest to możliwe)o wytłumaczenie czemu ta jest lepsza a ta gorsza(sprey czy na mokro)

Link to comment
Share on other sites

A czemu ma nie obciążać? My właśnie szukamy dobrej obciążającej żeby włos był bardziej prosty:eviltong:
Co do drugiego pytania to podstawą jest odżywka do spłukiwania, ale w sprayu jest potrzebna do czesania. Więc ja proponuję mieć obie;)

Firmy: bio-groom podobno bardzo dobry(my chcemy przetestować), Espree, dziewczyny chwalą sobbie Gottlieb

Link to comment
Share on other sites

Bobi nie ma szaty az do ziemi tylko taka ok 5 cm i przy takiej zostajemy
a co do obciazania to chodzilo mi zeby mu wlosow nie zniszczyc poniewaz slyszalam na innym forum ze odzywka ktora obciaza wlos to go niszczy dlatego pytam na wiekszym forum zeby sie upewnic czy to prawda i sie doradzic

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam że odżywki VULPES są dokonłe przynajmniej dla moich piesków , mam dwa yorki i pudla , wszystkie są z olejami , włos jest dobrze odzywiony , nawilżony , gładki i lśniący .To są odzywki do spłukiwania po rozcieńczeniu i nadają się też do rozczesywania po dużym rozcieńczeniu ,używam tych kosmetyków juz od przeszło dwóch lat , wcześniej miałam rózne inne KW, HERY , SAMMERWIDS , ALLSYSTEM PET SILK , ale Vulpes jest najlepszy , ma dość krótką wazność bo nie zawierają dużo chmii nie wysuszają włosa , dobrze po nich się rozczesuje ale trzeba próbować z rozcieńczeniem żeby dopasowac do potrzeb swojego psa , każdy ma inny włos POLECAM

Link to comment
Share on other sites

Ja mam szampon YV2 i odzywke A5 ale miałam i tą z olejem kokosowym , z lisim , lanoliną ,i taką z z olejem migdałowym , ale ta z awocado jest najlepsza dla moich piesków ,choć wszystkie są dobre -trzeba spróbować ,tej R5 nie miałam to nic o niej nie powiem ,ale rycyna przyciemnia włosy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[b]SUCHY WŁOS[/b]

L'Oreal wprowadził nową usługę dostępną tylko w salonach fryzjerskich-FIBERCEUTIC

usługa ta polega na nałożeniu na włos serum,a później maski do włosów grubych lub odżywki do włosów cienkich-zostawić na 10 minut(zalecenie jest 5 minut,ale po10 jest super efekt),kuracja ta odżywia włosy suche i zniszczone,aby podczymać efekt kuracji zaleca się zakupić maskę Fiberceutic i stosować ją po każdym myciu,należy uważać jedynie na ilość dawanej maski aby nie przetłuścić włosa...maskę nakładamy na sam włos a nie na skórę.....


jeśli ktoś z was ma dostęp do tej kuracji-polecam dla yorków ,dodatkowo jest super maska LISS ULTIME- wygładzająca-jak psiakowi włos się puszy po kąpieli-ponoć rewelacyjnie sprawdza się do kapieli przed samą wystawą.

na włos suchy dobra też jest ampułka włoskiej firmy SENS.US LEAVE IN NEW LIFE co znaczy nowe życie bez spłukiwania-po umyciu nakładamy serum(małą ilość, kapsułka winna starczyć na kilka razy)tylko na włos,unikamy kontaktu ze skórą,nie spłukujemy tylko normalnie włos suszymy......ampułka ta odżywia włos suchy i zniszczony

obie firmy są ludzkie,ale opisane prze zemnie kosmetyki nadają się dla yorków bądz innych psów mających włos

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...