Jump to content
Dogomania

Les poochs


joanna21

Recommended Posts

Czy ktoś miał do czynienia z tymi kosmetykami? Przyznam, że już zamówiłam:
- Le Pooch Vitamin Enriched Shampoo
- Pooch Bright® Shampoo
- Les Pooch Micro-Encapsulated Creme Rinse
Jednak strasznie mnie ciekawią te kosmetyki więc każda opinia mile widziana :lol:
Strona z tymi produktami to [url]http://www.lespoochs.com/products.asp[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesteśmy już po testowanku :) Pierwsze co zwraca uwagę to zapach - jest po prostu obłędny! Jeżeli chodzi o włos to jest piękny: wygładzony, odżywiony i delikatny... Kosmetyki są na prawdę z najwyższej półki. Zobaczymy jak włoski będą wyglądały kilka dni po kąpieli, ale póki co jestem bardzo zadowolona i mogą z czystym sumieniem polecić...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Może powiem tak, nadal polecam Le Poochs bo są naprawdę jednymi z lepszych kosmetyków. Zarówno szampony jak i odżywki są bardzo fajne. Co ważne dla mnie, szampon wybielający nie niszczy włosa. Niestety w większości przypadków wybielające specyfiki ujemnie wpływają na jakość włosa i jego odżywienie. Jednak mogę również z czystym sumieniem powiedzieć, że kosmetyki Plush Puppy, są również rewelacyjne, dlatego jeżeli ktoś nie ma możliwości sprowadzic Les Poochs polecam Plush Puppy. Jako minus Les Poochs mogę wymienić dość ubogą ofertę, bo chociaż odżywkę w rozcieńczeniu można stosowac jako preparat do rozczesywania (zresztą dość dobry) to samego takiego preparatu nie ma. Również z odżywkach nie można znaleźć kuracji dla np. bardzo zniszczonego i przesuszonego włosa. Właściwie jest tylko szampon i odżywka. I dodatkowo można z odżywki sporządzić preparat do rozczesywania. W przypadku Plush Puppy są i szampony i odżywki i specjalne maski dla bardziej wymagającego wlosa, i olejki i pianki etc. Niemniej jednak ja byłam zadowolona z Les Poochs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Trochę czasu już minęło od ostatniej wypowiedzi, trzeba odświerzyć wątek :)
Jak z jakością kosmetyków? Nadal są tak dobre jak 2 lata temu?
Czy można je dostać w jakimś sklepie/wystawach w Polsce czy nadal tylko za granicą?
PS.
Joanna21 - śliczny Maltańczyk. To moja ukochana rasa.
Ale jeszcze sporo czasu minie zanim maleństwo u mnie zamieszka...
Z jakiej hodowli masz piesia? Można Was spotkać na wystawach?
Widzę, że jesteś z Wielkopolski, to tak jak ja ;)
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Poznałam kosmetyki Les Poochs na szkoleniu groomerskim i nie zamieniłabym tych kosmetyków już na żadne inne!
Prywatnie posiadam cockerkę i testowałam na niej mnóstwo marek, ale Les Poochs jest ponad wszystkimi innymi kosmetykami!
Sprowadzam kosmetyki z Niemiec do swojego salonu i również Klienci bardzo sobie je chwalą- pieski po kąpieli są pachnące, mają błyszczący i odżywiony włos i co jest szalenie ważne są długo- o wiele dłużej niż po innych kosmetykach, czyste i świeże- jakby były po kąpieli! To opinia moja i wielu klientów.
Polecam z czystym sumieniem!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...