Jump to content
Dogomania

RUDY pojechał do nowego domu! Koperek, Pidzej i wszyscy, których nie pomnę-DZIĘKUJĘ!


szmaja

Recommended Posts

  • Replies 716
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Baner gotowy:lol: . Już z odsyłaczem do wątku Rudzielca. Wystarczy skopiować i zamontować w podpisie. [/B]
[B]Gdyby coś nie tak, to zmienię:razz: .[/B]

[B]A Rudzielcowi życzę njlepsiejszego domku pod słońcem:loveu: :loveu: :loveu: .[/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30387"][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/2065/banerrudyfq3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ja też tu jestem:mad: . Tylko cicho kibicuję:oops: :oops: :oops: . No bo....całą swoją uwagę skupiłam na tym łobuzie z mojego banerka. Ale on już jest bezpieczny:multi: :multi: :multi: . Dzisiaj był dla niego dzień cudów:crazyeye: .[/B]
[B]I jest jeszcze Samuel, po którym muszę ścierać gluty:diabloti: i moje słodkie Czekoladki, i "jakaś tam rodzina";) .[/B]

[B]Teraz ciocia constancja pomoże p omarudzić o Rudzielca:eviltong:.[/B]
[B]Dla niego też nastąpi dzień cudów!:loveu: :loveu: :loveu: . Jestem pewna!:lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Rudzielec, mądry psiaku! Szukaj swego pana. Szukaj i nie przestawaj! [/B]
[B]Ja wiem dlaczego nadal jesteś w schronie:cool1: . Bo nie zobaczył cię jeszcze człowiek, który by na Twoją przyjaźń zasługiwał ale on gdzieś jest, tylko nie możesz go przegapić. Maszeruj więc na pierwszą stronę, a nóż pojawi się teraz...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...