Jump to content
Dogomania

Przeszły PRAWDZIWE PIEKŁO... Teraz czekają na DT / DS... Proszę, POMÓŻCIE im...


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT] [SIZE=6][COLOR=red]Uwaga wrocławscy dogomaniacy!! Mamy MEGA dług do spłaty! [/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=black]
Byłam z bros w klinice. Musimy wspólnie WSZYSCY zebrać ponad 5 000zł (nie licząc odsetek). Pierwszą ratę ok 2 000 mamy zapłacić zaraz po Wielkanocy! Kolejne co miesiąc - dwa!!!!
To nie jest prywatny dług Magdy, ale dług wspólny-powstały przez lata leczenia wrocławskich bied!!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/202503-ulvhedinn-nie-odmawia-DT-ani-pomocy-leczy-karmi.Za-leczenia-ur%C3%B3s%C5%82-mega-d%C5%82ug-%28[/url]
[/COLOR][/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Już jakiś czas temu Allegro skończyło się Bolsowi. Byłoby dobrze zrobić mu nowe... i może wyróżnione...?

W czwartek mój TZ był u Bolsa i poszedł z nim na spacer. Chłopak ma się coraz lepiej i właściwie to stał się już zupełnie "normalnym" psem :)[/QUOTE]
Dziekuję Wam kochani za opieke nad Nim:)
Ja z doskoku jeszcze, ale nadrobie lada dzień obiecuje
Bols domku szuka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']Proszę : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1536499719[/url][/QUOTE]

Dziękuję!!! :)

---------------------------------------

Mam prośbę - wejdźcie na poniższy wątek - założyłam go niedawno i dotyczy zaginionej suni ON. Sunia tak naprawdę została skradziona... Proszę o pomoc osoby z Wrocławia, okolic i w ogóle całego Dolnego Śląska :( Przekazujcie wątek kolejnym osobom!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205286-Dolny-Śląsk-ukradziono-sunię-OWCZARKA-NIEMIECKIEGO-potrzebna-POMOC[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w przytulisku w odwiedzinach u Bolsa i okazało się, że Bolsa już nie ma... - ale spokojnie :) Poszedł na próbę do pewnego pana, który ma jakiś zakład i posiada już jednego psiaka do pilnowania terenu i chciał, by ten miał towarzysza. Wybrał Bolsa. Rozmawiałam z Panem Wojtkiem i powiedział mi, że sprawdzi na dniach, jak Bols się miewa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Byłam dziś w przytulisku w odwiedzinach u Bolsa i okazało się, że Bolsa już nie ma... - ale spokojnie :) Poszedł na próbę do pewnego pana, który ma jakiś zakład i posiada już jednego psiaka do pilnowania terenu i chciał, by ten miał towarzysza. Wybrał Bolsa. Rozmawiałam z Panem Wojtkiem i powiedział mi, że sprawdzi na dniach, jak Bols się miewa.[/QUOTE]
trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Rozmawiałam z Panem Wojtkiem i mówił, że nie był jeszcze u Bolsa, ale jego żona rozmawiała z tym panem i powiedział jej, że wszystko jest w porządku. Pan Wojtek i tak planuje tam na dniach podjechać, a jeśli jemu się nie uda, to nawet ja z TZem skoczę.[/QUOTE]
To czekam na wiadomości !!! Oby okazały się pomyślne !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...